0

Może, gdyby Juve grało u siebie, to trochę by kurs skoczył, a tak, to nie ma się co łudzić.

2

Ale po dwumeczu w SPH, mistrzostwo wszyscy brali by z pocałowaniem ręki

0

No to Arthur się wydaję być idealnym rozwiązaniem, spełnia wszystkie Twoje oczekiwania

1

Nie, nie będzie 1.01 bo jest zablokowany ten typ:) przecież z tyłka sobie tego nie wziąłem

1

Ja nadal nie wierzę.. przecież wczoraj przez cały dzień może z 2 razy pomyślałem o tym meczu, że to tylko formalność, że nie będzie emocji, nastawiałem się na nudne 1-1, nawet mi przeszło przez myśl, żeby pooglądać City z Liverpoolem, a tu taka "niespodzianka"
No trudni, trzeba sie z tym pogodzić i żyć dalej. Kibicem się jest, a nie bywa!:)

1

Nie ma kursu, jest blokada na ten typ

45

Taki artykuł po odpadnięciu od razu sugeruje, że brakło prezentu od arbitra

0

Czemu tak uważasz?
Przecież to jest niepojęte, tego się chyba nikt nie spodziewał nawet w snach

1

Ale miałem koszmar, śniło mi się, że przegraliśmy z Romą 3-0, dobrze że to tylko zły sen.... A nie, czekaj..

1

Nie mam do Valverde pretensji o zmianę formacji, taktyki itp. nawet się cieszyłem, że to Barcelona potrafiła zaskoczyć czymś rywala, a nie zawsze 4-3-3, że dość łatwo było nam strzelić bramkę. Jednak braku rotacji kompletnie nie rozumiem. Ściągnęli Mine, który siedzi cały czas na trybunach, a jak grał, to spisywał się dobrze. Jest Dembele, który siedzi ciągle na ławce.

0

Jak myślicie, czy czasy, w których pokonywaliśmy bCity, PSG, Bayern, Juve w jednej edycji LM jeszcze wrócą? Zdobywaliśmy wtedy to trofeum bez żadnych kontrowersji, w każdym dwumeczu byliśmy zdecydowanie lepsi.

1

Ja tam się spodziewałem, że jak Roma wyszła z 3 obrońcami to im coś pykniemy szybko, żeby im pokazać, że tak się z Barceloną nie gra. No ale w drugiej połowie też im to możemy udowodnić w sumie :)

P.s ma ktoś jakiegoś shota do tego co Lahoz odwalił?

1

Kompletnie nie rozumiem wystawiania przez Valverde .......... w tym meczu. Ja bym za niego dał............. Jak tak dalej pójdzie to zajedziemy wszystkich jeszcze przed półfinałami LM.


Macie gotowy szablon, w miejsce kropek wpiszcie tylko zawodnika

Nie ma za co:)

9

23% by wystarczyło

0

Widzę że wiesz co mówisz, ale patrząc na rynek, żabek jest coraz więcej.

0

Tak z ciekawości, jesteś takim ajentem, czy znasz kogoś?

0

Bo to wyzysk, kolega wyżej napisał, że sami mają mało, to chociaż na pracownikach zaoszczędza

0

Wiadomo o co chodzi, ale dzięki za przejrzyste wyjaśnienie.

0

Nikt nie każe im tam pracować, zgadza się, ale jeżeli, nie mogą znaleźć czegoś innego, to pójdą tam, chociaż na chwilę. Lepsze to niż siedzieć w domu i nic nie robić.

6

Byłem w Żabce i mina zajechanych właścicieli bezcenna. Niech zobaczą jak ciężko muszą zasuwać ich pracownicy, za te grosze które im płacą

0

"uwierzyłem, że Arsenal wygra że spadkowiczem" po bramce na 0-1 w 17 minucie...

Wczoraj też ktoś pisał o Schalke, już pieniądze wydawał, a w końcówce ostali na 3-2

19

Coś w stylu plują mi w twarz, ale powiem, że deszcz pada:)

0

Nigdy nie zrozumiem jak ludzie przy stanie 1:0 w 5. 10, 30, 50 minucie piszą, że już przegrali kupon

0

tu masz zapowiedź odcinka i sa wyrywki;)

2

Ale Basia ( blondynka z playa) dzisiaj odwalona (w Kocham Cię Polsko) wywijała tyłeczkiem podczas tańca, coś pięknego

1



Takiego filmiku się niespodziewalem. Dla wielu pośmiewisko, ale jednak karierę zrobił jak mało który polski piłkarz
Rasialdo:)

0

Nikomu, skończy się z 1-3 :)

2

Właśnie wróciłem z lotu balonem, mega przeżycie, polecam każdemu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?