mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak.
1
Ale wczoraj poziom cebulactwa wśród Januszu futbolu sięgnął zenitu chyba:)
Myślę, że gdyby był Szpakowski i uspokoił wszystkich tekstem, że ten mecz, gole, kartki, nie liczą się na mistrzostwach, tak jak to mówił przed EURO, to by było inaczej trochę;D
0
Obejrzałem wszystkie odcinki, szkoda, że się skończył tak bez żadnego finału
0
Zasnęłaś wczoraj, czy byłaś w takiej euforii, że się o spaniu nawet nie myślałaś?:)
Takiego wyniku to się chyba nikt nie spodziewał:o
0
:)
Oglądaj i ciesz się dalej, ja spadam spać, dobranoc:)
1
Jak nie wiele trzeba, by uszczęśliwić kobietę:) puszczał bym Ci z YT jak Hiszpania zdobywała mistrzostwa Europy czy to jedyne MS i byś była cały czas szczęśliwa:)
0
No, masz powody do radości:)
0
Też lubię bardzo Hiszpanię, do Argentyny nic nie mam, ale jak słyszę te słowa krytyki na Leo w reprezentacji to chciałbym żeby zdobył ten tytuł i zamknął wszystkim usta raz na zawsze:)
1
Szanuję i to bardzo. Nie jesteś fangirl :)
0
A jakby Leo grał?:)
0
Lepiej dla widowiska, a przecież tego chciałaś:)
0
Namibia wygrała 2-1, jest na flashscore
0
Imo tylko testują na wypadek gdyby trzeba było atakować. Na MŚ standardowe 4-4-2 pewnie.
4
Piękne jest to, że nasz kraj jest mocno podzielony, ale w takich chwilach widać tą jedność, coś pięknego.
0
Głos Laskowskiego - miód dla uszu:)
0
Z racji, że się zbliża zajączek mam do Was pytanie:)
Czy Wy też, jak byliście mali i wierzyliście jeszcze w mikołaja, gwiazdora, zajączka itp. to zastawialiscie jakieś pułapki na nich? Ewentualnie jak już nie wierzyliście, to czy robiliście to w celu przyłapania rodziców "na gorącym uczynku"?:)
1
@Pusshi
Tak się składa, że akurat będę niedaleko, to Wam zrobię stream live :)
0
No właśnie jestem ciekaw czy zostaje czy się zmienia, bo po wpisaniu numeru konta w następnym kroku mi pokazuje już oddział banku, w którym było założone konto. Więc skoro pokazuje oddział banku, to automatycznie mają też nazwę tego odbiorcy.
0
To nie on strzelał, jeżeli mówisz o tej paradzie, która ktoś tu wrzucał dzisiaj
0
Orientujecie się, czy jak przy przelewie wpisuje nazwę odbiorcy i numer konta, to w następnym kroku trzeba ostatecznie potwierdzić transakcję (PKO), nazwa adresata się zmieni, jeżeli wpisałem niepoprawną?
Chodzi mi o to, że wpisuje dajmy na to Jan Kochanowski (a osoba nazywa się inaczej) to w następnym kroku przy potwierdzeniu dalej będzie ten Jan Kochanowski czy zmieni się na prawidłowego adresata?
2
Nie wydaje mi się, żeby była jakaś rewolucja, w końcu jak nie wygrają 3 LM z rzędu, to nikt do nich pretensji mieć nie będzie. Zapewne zrobią jakieś zakupy, ale patrząc na formę CR z ostatnich tygodni, to on będzie stanowił o sile taku i na nim będą budować skład.
0
Myślę, że w tym roku się z Realu nie ruszy.
2
My właśnie burzymy stary poniemiecki garaż, będziemy stawiać nowy mniejszy, ale za"plecami" będzie wielka ściana budynku sąsiadów, która do tej pory była zasłonięta. Otynkujemy ja, no i chcemy ją jakoś wykorzystac, więc pomysł loga wydaje się być ok.
Myślałem też o graficiarzach, żeby to jakimiś sprayem zrobili.
Na pewno wrzucę później fotkę, jeżeli będzie to jakoś wyglądać:)
1
https://ebd.cda.pl/%7Bwidth%7Dx%7Bheight%7D/19335238c
0
DobrE, bo byś musiał robić, czy dobrze bo uważasz to za głupotę?:)
0
Tylko takich duzych chyba nie ma. Ściana jest dość duża, więc mnie by interesowały wymiary około 5mx5m
6
W jaki sposób najlepiej namalować logo Barcelony na ścianie? Nie chodzi mi o ścianę w pokoju, tylko od budynku. Chcemy z ojcem i bratem na wielkiej ścianie garażu walnąć sobie logo naszej ukochanej drużyny. Dodatkowo ojciec chce to jeszcze podświetlić od dołu lampami:)
Myślicie, że wyświetlić rzutnikiem i malować?
0
To Mousesports im wyjątkowo nie leży. Szkoda rundy przy stanie 14:11, no ale taki CS:)
0
http://www.gol24.pl/wywiady/a/mateusz-luczak-dla-ekstraklasanet-polski-futbol-tonie-w-bagnie,9573358/
1
Pewnie masz rację, ale są też przypadki, gdzie słowa zamieniają na czyny. Kumpel poznał gościa, który był piłkarzem w Lechii Gdańsk i złapał jakaś poważną kontuzję. Cały czas co miesiąc dostawał około 40 tysięcy złotych. Obracał się w tym towarzystwie gwiazdeczek i stwierdził, że to chore i poszedł do wojska. Teraz niech ma z 3 tysiące.