0

Tak.

1

Ale wczoraj poziom cebulactwa wśród Januszu futbolu sięgnął zenitu chyba:)
Myślę, że gdyby był Szpakowski i uspokoił wszystkich tekstem, że ten mecz, gole, kartki, nie liczą się na mistrzostwach, tak jak to mówił przed EURO, to by było inaczej trochę;D

0

Obejrzałem wszystkie odcinki, szkoda, że się skończył tak bez żadnego finału

0

Zasnęłaś wczoraj, czy byłaś w takiej euforii, że się o spaniu nawet nie myślałaś?:)
Takiego wyniku to się chyba nikt nie spodziewał:o

0

:)
Oglądaj i ciesz się dalej, ja spadam spać, dobranoc:)

1

Jak nie wiele trzeba, by uszczęśliwić kobietę:) puszczał bym Ci z YT jak Hiszpania zdobywała mistrzostwa Europy czy to jedyne MS i byś była cały czas szczęśliwa:)

0

No, masz powody do radości:)

0

Też lubię bardzo Hiszpanię, do Argentyny nic nie mam, ale jak słyszę te słowa krytyki na Leo w reprezentacji to chciałbym żeby zdobył ten tytuł i zamknął wszystkim usta raz na zawsze:)

1

Szanuję i to bardzo. Nie jesteś fangirl :)

0

A jakby Leo grał?:)

0

Lepiej dla widowiska, a przecież tego chciałaś:)

0

Namibia wygrała 2-1, jest na flashscore

0

Imo tylko testują na wypadek gdyby trzeba było atakować. Na MŚ standardowe 4-4-2 pewnie.

4

Piękne jest to, że nasz kraj jest mocno podzielony, ale w takich chwilach widać tą jedność, coś pięknego.

0

Głos Laskowskiego - miód dla uszu:)

0

Z racji, że się zbliża zajączek mam do Was pytanie:)

Czy Wy też, jak byliście mali i wierzyliście jeszcze w mikołaja, gwiazdora, zajączka itp. to zastawialiscie jakieś pułapki na nich? Ewentualnie jak już nie wierzyliście, to czy robiliście to w celu przyłapania rodziców "na gorącym uczynku"?:)

1

@Pusshi

Tak się składa, że akurat będę niedaleko, to Wam zrobię stream live :)

0

No właśnie jestem ciekaw czy zostaje czy się zmienia, bo po wpisaniu numeru konta w następnym kroku mi pokazuje już oddział banku, w którym było założone konto. Więc skoro pokazuje oddział banku, to automatycznie mają też nazwę tego odbiorcy.

0

To nie on strzelał, jeżeli mówisz o tej paradzie, która ktoś tu wrzucał dzisiaj

0

Orientujecie się, czy jak przy przelewie wpisuje nazwę odbiorcy i numer konta, to w następnym kroku trzeba ostatecznie potwierdzić transakcję (PKO), nazwa adresata się zmieni, jeżeli wpisałem niepoprawną?
Chodzi mi o to, że wpisuje dajmy na to Jan Kochanowski (a osoba nazywa się inaczej) to w następnym kroku przy potwierdzeniu dalej będzie ten Jan Kochanowski czy zmieni się na prawidłowego adresata?

2

Nie wydaje mi się, żeby była jakaś rewolucja, w końcu jak nie wygrają 3 LM z rzędu, to nikt do nich pretensji mieć nie będzie. Zapewne zrobią jakieś zakupy, ale patrząc na formę CR z ostatnich tygodni, to on będzie stanowił o sile taku i na nim będą budować skład.

0

Myślę, że w tym roku się z Realu nie ruszy.

2

My właśnie burzymy stary poniemiecki garaż, będziemy stawiać nowy mniejszy, ale za"plecami" będzie wielka ściana budynku sąsiadów, która do tej pory była zasłonięta. Otynkujemy ja, no i chcemy ją jakoś wykorzystac, więc pomysł loga wydaje się być ok.



Myślałem też o graficiarzach, żeby to jakimiś sprayem zrobili.



Na pewno wrzucę później fotkę, jeżeli będzie to jakoś wyglądać:)

0

DobrE, bo byś musiał robić, czy dobrze bo uważasz to za głupotę?:)

0

Tylko takich duzych chyba nie ma. Ściana jest dość duża, więc mnie by interesowały wymiary około 5mx5m

6

W jaki sposób najlepiej namalować logo Barcelony na ścianie? Nie chodzi mi o ścianę w pokoju, tylko od budynku. Chcemy z ojcem i bratem na wielkiej ścianie garażu walnąć sobie logo naszej ukochanej drużyny. Dodatkowo ojciec chce to jeszcze podświetlić od dołu lampami:)

Myślicie, że wyświetlić rzutnikiem i malować?

0

To Mousesports im wyjątkowo nie leży. Szkoda rundy przy stanie 14:11, no ale taki CS:)

1

Pewnie masz rację, ale są też przypadki, gdzie słowa zamieniają na czyny. Kumpel poznał gościa, który był piłkarzem w Lechii Gdańsk i złapał jakaś poważną kontuzję. Cały czas co miesiąc dostawał około 40 tysięcy złotych. Obracał się w tym towarzystwie gwiazdeczek i stwierdził, że to chore i poszedł do wojska. Teraz niech ma z 3 tysiące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?