0

Życzę Ci tego. Moja meczu nie chce oglądać, ale z drugiej strony, jak mam jej coś tłumaczyć, żeby zaraz zapomniała itp. to już niech sobie robi co chce, a mi pozwoli w spokoju oglądać:)

1

Może i przekaz dla niektórych dobry, to jednak byłem prezydentowi nie wypada tak pisać.

4

Jest wielu wspaniałych księży z powołania, ale o tym się nie mówi, bo to powinno być czymś naturalnym. Natomiast jak już się coś wydarzy, to jest to zaraz nagłaśniane no i wyrabia się opinia innych na temat całości.

2

Zaznaczyłem że pytanie kieruję do katolików, aby uniknąć takich komentarzy i dyskusji. Każdy wierzy w co chce, ale obrażanie kogoś bo ma inne poglądy to trochę słabe.

2

Ja akurat mam trochę inne zdanie na temat księży, że względu na brata. No ale niestety są też tacy, o których napisałeś.

5

Szanuję, w dzisiejszych czasach coraz mniej takich osób:)

0

Zależy ile takich bananów i innych dodatków zjesz;) ale raczej nie.

0

Zbieram Info i obserwuję ludzi, pracuje przy Orlenie i tak patrzę jak wcinają te paróweczki dzisiaj;)

Zastanawiam się w sumie nad tymi posiłkami, bo jak ktoś pracuje 12 godzin fizycznie, to trochę ciężko wytrzymać.

3

Pytanie do katolików, poscicie dziaiaj? Wstrzymujecie się tylko od mięsa, czy tych 3 posiłków też przestrzegacie?

0

Mieliśmy iść ze znajomymi razem na tego całego Greya, ale o dziwo, mojej się nie chcę i idziemy gdzieś posiedzieć przy piwku. Nawet zgodziła się przełożyć to wyjście ze znajomymi na jutro, żebym mógł sobie obejrzeć mecz:)

15

Kumpel do kumpla:
- co jest 14 lutego?
- a masz żonę czy dziewczynę?
- żonę,
- no to środa popielcowa.

Dziś także rocznica powstania Armii Krajowej, pamiętajmy.

0

Jak dla mnie Juventus 1-0, Basel 1-1 lub 1-2 City :)

0

Ale odpowiedziałeś mi, że oceniam męskość po spodniach i że się dowartosciowuje w ten sposób niby, co jest bzdurą:)

A nawiasem, mogłaby radekacja wprowadzić możliwość odpowiadania kilku osobom

1

Ty, jak już chcesz się przyczepić, to chociaż z sensem, bo ani razu nie napisałem, że taki facet co nosi rurki jest mało męski, tylko WYGLĄDA mało męsko. Być kimś a wyglądać na kogoś to moim zdaniem duża różnica

0

Tylko, że ja ani razu nie nazwałem nikogo pedałem itp. poprostu wyraziłem swoje zdanie na temat rurek.

1

Nie znam Cię, ale patrząc na to co piszesz przypuszczam jak wygląda Twoja garderoba.

Widzę, że dla Ciebie dobre spodnie to tylko rurki. Masz nogi jak patyki- tylko rurki w takiej sytuacji. Masz dobrze zbudowane nogi- rurki.

Poza tym, nikt nie pisał o workach na ziemniaki, o których notorycznie piszesz. Szersze spodnie to nie są worki, są to poprostu szersze spodnie niż rurki, czyli normalne spodnie.

Rurki dobrze wyglądają ale na kobiecych nogach i to też nie każdych.

Dam ci inny przykład to może zrozumiesz. Jak chuda osoba założy luźna bluzę, to nie widać, że jest chuda, jak dobrze zbudowany facet założy szeroka bluzę to nie widać jego sylwetki. Ale jak chudy założy obcisłą koszulkę, to od razu rzuci się w oczy jaki jest chudy. Tak samo z dobrze zbudowanym mężczyzną, od razu widać jego dobrze zbudowane ciało.

Tak samo z rurkami, jak założysz je na patyki, to od razu widać. I nie wmawiaj mi, że to dobrze wygląda i coś podkreśla, bo u takiej osoby nie ma co podkreślać, skoro nie masz nóg i tyłka, proste.

2

Tak, w rurkach facet wygląda mało męsko. Gdy masz nogi jak patyki i założysz rurki to wyglądasz jak wyglądasz. A jeśli założysz w takim przypadku trochę szersze spodnie, to nie będą tak podkreślać tych patyków.

Sam sobie przeczysz. Jak spodnie mogą podkreślać patyki, jak tam nie ma co podkreślać:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Facet to ma być facet. W rurkach facet wygląda mało męsko. Takie moje zdanie. Nikomu nie bronię nosić rurek.

1

#odciskinalapachnierurkinadupie

7

Przychodzi starszy facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, po stosunku płciowym słyszę gwizdy w uszach.
- a ile ma Pan lat?
- 75.
- To co Pan chciał kuźwa jeszcze brawa?

0

Jesteś pewny? W Sezonie 2010/11 Barcelona pod wodzą Guardioli przegrała 2-1 z Arsenalem.

0

Być może będzie tak jak mówisz, ale ja jednak stawiam na niezłe widowisko i kilka bramek. Spotykają się drużyny, które prowadzą grę w swoich meczach. (Tak, w meczach Realu, to oni grają i stwarzają masę sytuacji, tylko nie ma wykończenia.) Drużyny, które strzelają sporo bramek, ale i tracą.
Drużyny, które mają coś do udowodnienia. Być może dla Realu jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie przed własną publicznością. Wydaje mi się, że Real się rzuci mocno na PSG.

Pierwsze 10-15 minut może być nudne, ale później powinno się zacząć:)

14

Może.

0

Panowie, żeby Was to City nie zawiodło. Przypomnijcie sobie jak Barcelona grała za Guardioli w fazie pucharowej LM na wyjazdach. Otwarcie mówił, że remis bierze w ciemno, nie ważne z kim było grane.

Z Lyonem na wyjeździe 1-1, w rewanżu 5-2.
Stuttgart na wyjeździe1-1, w rewanżu 4-0
Arsenal na wyjeździe 1-2, w rewanżu 3-1
Był jeszcze Bayer Leverkusen ale tam bez problemów było.

To wyniki tylko z 1/8

0

Stawiam jak kolega niżej, oba mecze z Bilbao i Leganes to minimalne zwycięstwa, a z Sevillą mogą stracić punkty. Atletico też nie zachwyca jakoś forma, właśnie z Sevilla odpadli z CdR.

0

Tak jak mówisz, pożyjemy zobaczymy, ale biorąc pod uwagę osłabienia, to jeszcze bardziej mnie to uświadamia w przekonaniu, że Juventus nie będzie dzisiaj chciał przegrać. Im takie 0-0 dziś może pasować, na wyjeździe coś strzela i się wtedy Tottenham musi męczyć. A wiadomo, że Włosi lubią grać defensywnie i potrafią, chociaż w tym sezonie Juventus już taki mocny pod tym względem nie jest.

12

A jak dla mnie będzie nudny mecz, dopiero rewanż będzie ciekawy. Tottenham nie gra szału na wyjazdach, a Juventus pewnie zagra tak, aby nie stracić gola.

0

Bilbao mają u siebie i Leganes też. Sevilla wyjazd.

0

Betis/ + 3.5 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?