mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@spiderman1899 równowaga w przyrodzie musi być
10
A ja pozdrawiam wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Ciężki kawałek chleba z dzisiejszymi uczniami
2
@Bulbazaur17 właśnie zostałeś legendą tej strony! :D
1
@paweldunajecfcb chyba tylko FWB
5
@spiderman1899 no przecież mówi, że bierzmowanie
0
@Kozinho. Jak bierze ich dużo, to jeden taki w tą czy w tą nie ma znaczenia.
Zawsze może zamknąć oczy i myśleć, że to Dicaprio :D
Poza tym w tym wieku chłop już pewnie nie może zbyt często i długo. Chwila "pracy" a potem luksusy
0
@Ryse
1.Real Oviedo - Espanyol X/-2.5/1-1
2. Sevilla - Mallorca 1/-2.5/ 2-0
3. Barcelona - Girona 1/+2.5/ 3-1
4. Villareal - Betis X/+2.5/2-2
5. Atletico - Osasuna 1/-2.5/2-0
6. Elche - Bilbao 1/-2.5/1-0
7. Celta Vigo - Real Sociedad X/-2.5/1-1
8. Levante - Vallecano 1/-2.5/1-0
9. Getafe - Real Madryt X/-2.5/1-1
10. Alaves - Valencia 1/-2.5/2-0
0
@spiderman1899 ale też pierwszy :/
0
@Criss18Barca też mam Guru stats polajkowane na Fejsie ;D
1
@MesQueUnClub_87 spoko aktorka, ale teraz ponaciągana jak plandeka na żuku
1
@Kasy skąd pomysł, że będziecie pierwsi na LR, którzy się spotkają?
2
@Criss18Barca w POGONI za marzeniami ;D
2
@Konradowskyy brak taktyki, to też taktyka, rywal nie wie co jest pięć :D
4
@Robert_Kubica jak dla mnie to on po odejściu z Barcelony zakończył pewien etap. A już po dołączeniu do MLS, przeszedł na emeryturę
3
San Marino chyba już nie da rady odwrócić losów spotkania.
3
@Ryse @Vegeta88 @Kessie @GM90 @Xxxbarca4ever oznaczam
1
@mordini123 zacznijmy od tego, że nie powinno się mieszać polityki ze sportem
Ale jak już ten Izrael gra, to niech gra, a nie doszukiwanie się wszędzie politycznych Gierek
Jak z cieszynka Piątka np.
To jest chore do czego to zmierza
3
@Kasy nie ten serial Panieee
3
Życie to jest puste pole, takie życie ja........
1
@Jakchcesz ciesz się, ciężko na to zapracowałeś
1
@Ku84fcb widzę że Pan się ładnie przedstawił przed nami, w tej chwili, czytelnikom, przed tysiącami czytelników
1
@maroon wiadomo, z procentem
1
@maroon przelej mi hajs z konta i możesz otwierać ;D
1
@Czyhrynski oglądałem, ale nie dotrwałem do końca. Pod sam koniec już mnie jakoś nudziło.
Natomiast pierwsze 3-4 sezony obejrzane z zapartym tchem
2
@Jakchcesz jestem z siebie dumny, nie wziąłem udziału w żadnym
1
@JimMorrisonFCB pisałem też na priv, ale nie odpisał
Ale to dobrze że wszystko ok :)
1
@Kessie Dodi to Ty?
0
@Danny Gaucho coś naszego polonisty nie ma prawie miesiąc juz
4
@Popitek12 mądrzy ludzie
Zaliczam się do nich
3
@jaras121 kuźwa, a ja uwierzyłem :D
Zepsułaś zabawę ostatnim zdaniem