0

@spiderman1899 równowaga w przyrodzie musi być

10

A ja pozdrawiam wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Ciężki kawałek chleba z dzisiejszymi uczniami

2

@Bulbazaur17 właśnie zostałeś legendą tej strony! :D

1

@paweldunajecfcb chyba tylko FWB

5

@spiderman1899 no przecież mówi, że bierzmowanie

0

@Kozinho. Jak bierze ich dużo, to jeden taki w tą czy w tą nie ma znaczenia.
Zawsze może zamknąć oczy i myśleć, że to Dicaprio :D
Poza tym w tym wieku chłop już pewnie nie może zbyt często i długo. Chwila "pracy" a potem luksusy

0

@Ryse
1.Real Oviedo - Espanyol X/-2.5/1-1
2. Sevilla - Mallorca 1/-2.5/ 2-0
3. Barcelona - Girona 1/+2.5/ 3-1
4. Villareal - Betis X/+2.5/2-2
5. Atletico - Osasuna 1/-2.5/2-0
6. Elche - Bilbao 1/-2.5/1-0
7. Celta Vigo - Real Sociedad X/-2.5/1-1
8. Levante - Vallecano 1/-2.5/1-0
9. Getafe - Real Madryt X/-2.5/1-1
10. Alaves - Valencia 1/-2.5/2-0

0

@spiderman1899 ale też pierwszy :/

0

@Criss18Barca też mam Guru stats polajkowane na Fejsie ;D

1

@MesQueUnClub_87 spoko aktorka, ale teraz ponaciągana jak plandeka na żuku

1

@Kasy skąd pomysł, że będziecie pierwsi na LR, którzy się spotkają?

2

@Criss18Barca w POGONI za marzeniami ;D

2

@Konradowskyy brak taktyki, to też taktyka, rywal nie wie co jest pięć :D

4

@Robert_Kubica jak dla mnie to on po odejściu z Barcelony zakończył pewien etap. A już po dołączeniu do MLS, przeszedł na emeryturę

3

San Marino chyba już nie da rady odwrócić losów spotkania.

3

1

@mordini123 zacznijmy od tego, że nie powinno się mieszać polityki ze sportem
Ale jak już ten Izrael gra, to niech gra, a nie doszukiwanie się wszędzie politycznych Gierek
Jak z cieszynka Piątka np.
To jest chore do czego to zmierza

3

@Kasy nie ten serial Panieee

3

Życie to jest puste pole, takie życie ja........

1

@Jakchcesz ciesz się, ciężko na to zapracowałeś

1

@Ku84fcb widzę że Pan się ładnie przedstawił przed nami, w tej chwili, czytelnikom, przed tysiącami czytelników

1

@maroon wiadomo, z procentem

1

@maroon przelej mi hajs z konta i możesz otwierać ;D

1

@Czyhrynski oglądałem, ale nie dotrwałem do końca. Pod sam koniec już mnie jakoś nudziło.
Natomiast pierwsze 3-4 sezony obejrzane z zapartym tchem

2

@Jakchcesz jestem z siebie dumny, nie wziąłem udziału w żadnym

1

@JimMorrisonFCB pisałem też na priv, ale nie odpisał
Ale to dobrze że wszystko ok :)

1

@Kessie Dodi to Ty?

0

@Danny Gaucho coś naszego polonisty nie ma prawie miesiąc juz

4

@Popitek12 mądrzy ludzie

Zaliczam się do nich

3

@jaras121 kuźwa, a ja uwierzyłem :D
Zepsułaś zabawę ostatnim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?