mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ moim zdaniem tam ewidentnie jest coś nie halo pomiędzy nim, a Probierzem, a że chłop zrobił tyle, że już nic nie musi, to zdecydował się na taki krok. Odkładając na bok emocje, tak, wygląda to słabo, ale wszyscy wiemy, że to już końcówka Lewego w kadrze, trzeba sobie radzić bez niego. Jak my w takich meczach bez niego sobie nie damy rady, to po co jechać na MŚ? Tak, wiem, fajnie jest zagrać na dużym turnieju, fajna otoczka, człowiek czeka, a potem i tak dostaje lepe na ryj za popisy naszych piłkarzy. Więc ja zaliczam się do grupy, że jak mają jechać i się skompromitować, to niech nie jada wcale.
2
@Jakchcesz Nico miał moim zdaniem zamysł zagrania do Pedriego na klepkę. Ten miał mu odegrać, a tam już miał czystą i bardzo dobra pozycję do oddania strzału. Pedro jednak wybrał inny wariant :)
2
@Stinger_ więc sranie o Lewego w tym nie pomaga, niech się skupia na tym co jest, a nie wiecznie rozdmuchują jakiś gówno afery i psują atmosferę, która i tak, jak można przypuszczać jest w tej kadrze gęsta.
1
@FcPortoFan1999 daj spokój, jeszcze Ci się w szlifierkę wkręca
3
Czysto teoretycznie, Lamine Yamal, jako 17-sto latek, powinien być zadowolony z nominacji do Golden Boya, tymczasem chłopak może realnie powalczyć o ZP. To jest chore.
0
Ma ktoś gola Pedriego z dobrą powtórką tego przyjecia?
4
90 minuta, 0-0 i ciekawe czy by takiego karnego gwizdnął.
Druga sprawa, upadek Mbappe tak teatralny, jakby go tam Pudzianowski ciągnął
0
@barcelonaLM ewidentny :DDDDDD
41
@wojopancer to nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć i życzyć mu jak najdłuższego pobytu w białej części Madrytu.
0
@kpiarz a nie wiesz czemu tak jest?
Siedzisz w robocie i cyk, powiadomienie, cukier 6+6, albo piwo 12+12, albo mleko, olej, woda, chipsy, cokolwiek. Nie idąc do sklepu, nie dowiesz się o takich promocjach. A tak, zawsze ktoś się skusi.
1
@Konradowskyy miałem przyjemność studiować na WSB akurat, więc wiem jaki był poziom, jak wyglądały zajęcia i zaliczenia. Oczywiście, że ktoś, kto studiuje na WSB nie musi być głupszy od kogoś z państwowej uczelni, ale jednak procentowo jak popatrzymy, to będzie kolosalna różnica.
@matijas z ręką na sercu, nauczyłeś się tam czegoś sensownego? Poszerzyłeś swoje horyzonty? W jakim mieście studiowałeś?
4
@draxidox przerąbane na tej JDG co?
1
@Konradowskyy no złożony, ale ogólna teza jest taka, że wyższe wykształcenie na Trzaskowskiego i że są mądrzejsi, a chciałem pokazać, że teraz wyższe wykształcenie może mieć każdy, więc to żaden wyznacznik. Poziom edukacji na każdym poziomie leci w dół. Mam nadzieję, że chociaż na tych renomowanych uczelniach jest inaczej ;)
2
@Konradowskyy no dobrze, ja to rozumiem, ale poruszony jest wątek tego,, że wyższe wykształcenie=ludzie mądrzejsze itp. a sam napisałeś, że niekoniecznie, dopiero później nabierasz wiedzy i doświadczenia w praktyce
0
@pozor wszystko zmierza w kierunku rozłamu koalicji i przedwczesnych wyborów, w których główną rolę znów może odegrać Konfederacja
2
Fajna dyskusja w gorących o tym wykształceniu wyższym. Problemem jest tylko to, że wyższe wykształcenie ma ktoś po jakimś WSB oraz ktoś, kto skończył UJ, czy Politologię Wrocławską. Jest kolosalna różnica w tych uczelniach, a koniec końców wykształcenie jest takie samo do statystyk. A gwarantuje Wam, że na takim WSB, czy podobnych tworach ludzie swoich horyzontów nie poszerzają, wiedzy też tam zbyt dużej nie przybywa.
23
@July_6_BcN @VegetaPolska, robota jest
2
@Piterh777 no tak, bo głosując na KO to jesteś zajebisty i oświecony.
Powtórzę jeszcze raz, nie ma dobrego kandydata, ani dobrej partii. Można powiedzieć ewentualnie, że jedna jest gorsza od drugiej.
17
Jak beznadziejna musi być Platforma, czy tam Koalicja Obywatelska, że przegrała kolejny raz i to z kimś takim? Jako naród jesteśmy głęboko w dupie, a najgorsze, że nie widać kompletnie żadnego światełka w tunelu na poprawę. Ciągle to samo, a polaryzacja społeczeństwa sięga zenitu. Straszne co politycy z nami zrobili.
0
Najważniejsze to mieć dystans ;D
https://ibb.co/HLsbNHNx
8
@fart wnioski? Społeczeństwo to debile, a Rafał jak i cała platforma jest beznadziejna? Moim zdaniem z jedno i drugie ;D
2
@GTBTP @Zoker @CLS63AMG @PeteR10 @Kgorecki2500 jeszcze bardzo istotny aspekt, presezon. Im dłużej na KMŚ będą, tym krótszy okres przygotowawczy, a wiadomo, że Real teraz najsłabiej wyglądał pod tym względem. My zrobiliśmy w tym aspekcie mega przeskok i jakie były efekty wiemy.
0
Jakie La Rambla ma predykcji co do Xabiego Alonso w Realu? Będzie podobnie jak z Flickiem, czy bliżej do Xaviego? Ktoś regularnie oglądał Leverkusen i ma jakieś ciekawe wnioski?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Macie tak, że jecie jakieś danie, zjecie sporo i już nie możecie, ale coś innego byście jeszcze zjedli? :D
Ja dość często
3
Czy Rafał Trzaskowski pobiera normalnie wynagrodzenie za pełnioną funkcje prezydenta miasta stołecznego Warszawy? Bardzo mnie to ciekawi, przecież od pół roku robi zupełnie coś innego. Kto na to pozwala?
W absurdalnym kraju żyjemy.
0
@Roobo nie, wymyślili kandydata Nawrockiego. Serio nie kumasz?
1
@Kgorecki2500 Ziobro zdziwienia ;D
1
@Jakchcesz i dlatego położyłem wiadomo co na wszystkie wybory. Od kilku lat już nie głosuje i nie mam zamiaru, bo w sobotę jak przyjdzie Trzaskowski to będzie gadał dokładnie to samo.
0
Przecież on się na wszystko tu dzisiaj zgodzi, byle się tylko przypodobać. A potem pierwsza ustawa do podpisania i już będzie zgrzyt.