mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass to był cytat z kiepskich
Kilka razy się zdarzyło, że w upalny dzień wypiłem sobie w pracy radlerka 2 czy 4 procentowego ;)
Raz, piliśmy łychę, co się porobili, ale to wtedy wypiłem z 2-3 kieliszki. Dumny nie jestem, ale też bez przesady
2
@Rastafarnianin wtedy pracowałem na myjni, szef wyjechał, sierpień, chłopaki poczuli blusa
Ale ogólnie mieli ciągoty do alkoholu
Jeden niby nie pił parę lat, ale zaczął sobie pozwalać na coraz więcej i popłynął
1
@Arden dla porównania, polecam obejrzeć skrót i posłuchać kibiców na Old Trafford.
Co się dziwić, że na SB była stypa, jak przyjechała jakaś drużyna, nie wiadomo skąd, wynik dwumeczu rozstrzygnięty.
23
Post przypominający*
Dzisiaj Wielki Piątek, czyli też post ścisły, w tej całej gonitwie, można się zapomnieć, dlatego przypominam dla tych, którzy poszczą, 3 posiłki, 2 lekkie, jeden do syta, no i oczywiście bez mięsa.
*Jeśli nie pościsz, nie interesuje Cię to, to nie komentuj, przeglądaj sobie LR dalej.
7
@budel17 identyko, w pracy tak delikatnie czasem dla kurażu, na rozgonienie chmurek, żadne ordynarne chlanie, ale koledzy parę razy dali w palnik. Jeden jak wypił i zasnął o 13, to go o 18 budziliśmy bo cza było do domu jechać :D
18
@paweldunajecfcb że immunitet poselski to jedno wielkie gówno, który jak najszybciej powinien zostać zlikwidowany
3
@kondzix2115 nie wiem ile godzin przed meczem musieliby zacząć wpuszczać ludzi na trybuny, żeby zdążyć każdemu sprawdzić numer dowodu przed pierwszym gwizdkiem
0
Ktoś wie, jak się nazywa fachowo to coś, zaznaczone na czerwono?
https://ibb.co/LdTFH3BK
1
@KamQiX Panie, nie porównuj Pan pięknej Barcelony Hansiego Flicka do jakiejś niemieckiej drużyny :D
2
W przypadku kontuzji Mbappe, to zawieszenie będzie liczone od kiedy? Czy mogą go sobie wpisać teraz do protokołu, żeby pauzował, pomimo kontuzji?
1
A ja uważam, że pierwszy mecz z Interem u siebie, to idealne rozwiązanie. Zakładając wygrana 2-0/3-1, Inter jest zmuszony zmienić swoją taktykę w rewanżu i zaatakować, a to woda na młyn dla Barcelony (nie wierzę w tak drugie słabe spotkanie na wyjeździe jak wczoraj). No a jakby pierwszy mecz grali u siebie, jakieś 1-0, przyjechaliby tego bronić, to takie zasieki by postawili, że głowa mała.
0
@VegetaPolska nie śmieje, tylko trochę zdrowego rozsądku nie zaszkodzi :)
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15528942#comment-15528997
Pozdrawiam @VegetaPolska
Real w tym sezonie nie dał nawet cienia nadziei na remontade
0
@KrwawiaceoczyVEB no właśnie wydaje mi się, że była i to dość wyraźna
2
Patrząc na niektórych piłkarzy Realu, dochodzę do wniosku, że piłkarze powinni mieć robione testy psychologiczne
2
Głupota bramkarza z tą żółtą kartką. Teraz jakiś potencjalny karny jak wczoraj Szczęsny i wylatuje z czerwoną.
13
Przecież oni do końca roku nie wyjdą z podziwu, jak ktoś może słusznie podjąć dwie decyzję przeciwko Realowi.
Negeira będzie grzanym :D
0
Jak nie gwizdanie, to Mbappe mu obywatelstwo chyba cofnie :D
0
@daniel32778 tak, dokładnie o tej sytuacji piszę
23
Chciałbym tylko przypomnieć i w sumie stwierdzić fakt, że Jude Bellingham dzisiejszy mecz powinien oglądać z wysokości trybun, jednak nie wiedzieć czemu, arbiter pierwszego meczu nie ukarał go żółtą kartką, która była oczywista.
2
@Lucyffffer1922 no, a my potrzebujemy szybkich zawodników, więc sam rozumiesz
7
@Foton najlepsze jest to, że oni obiecują gruszki na wierzbie, a tak naprawdę prezydent wielkie g może :D
0
@kinderch rzadko kiedy się wypowiadam w tym tonie, ale dzisiaj zaryzykowałem, zobaczymy czy jutro nie będę tutaj wytykany :D
0
@VegetaPolska no i tak samo dzisiaj się skończy to głupie gadanie o mistycznym Bernabeu i potężnym mentalu Realu :)
0
@VegetaPolska oglądasz mecze swojej drużyny? Widzisz co oni grają? Widzisz tam jakiś pomysł na grę? Kiedy oni ostatnio wygrali z kimś różnica 3 goli? W tamtym roku? Kiedy Arsenal stracił 3 gole? Rok temu?
Oczywiście, że wszystko jest możliwe, ale to już nie ten Real.
2
@kinderch ale żyjmy teraźniejszością, Real jest beznadziejny, nic tego nie zmieni.
9
@VegetaPolska Arsenal dzisiaj na miękko to bierze, nawet się nie łudź
5
@barteq a tak przegramy ligę. Wszystko z głową i umiarem.
0
@bartekvisca w tym sezonie pierwszy raz. Z tym, że to już też jakoś w podświadomości może być. Graliśmy z nimi tydzień temu, nie zrobili sztycha nawet, łatwa wygrana, co może pójść nie tak? Mamy przed sobą jeszcze ważne mecze w tym sezonie, trzeba się oszczędzać, no i wychodzi co wychodzi. A na drugim biegunie piłkarze BVB, za którymi kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nie mają nic do stracenia, jeszcze tracimy szybko bramkę. No tak to wygląda niestety.
Tak sobie to tłumacze tylko :)
0
@Ptasior ja właśnie wczoraj sobie o tym myślałem, doszedłem do tego samego wniosku, że fajnie, że pierwszy mecz tak wysoko wygrany, jest spokój, ale z drugiej strony, gdybyśmy wygrali 2-1 w pierwszym meczu, to wczoraj zagralibyśmy tak, jak nas do tego przyzwyczaili, a nie na chodzonego. Nie wiem co lepsze :D