0

@michal26 rozwala mnie jak piszesz o kimś po jednym czy dwóch biegach :D
A co było później? W,0,1
Kapitalny występ :)
Drabik zapunktował by tak samo. To raz, dwa, skoro taki zajebisty zawodnik, to czemu siedział w drugiej lidze i teraz na ławce?
Oj chyba nie pamiętasz jakie miał występy w Sparcie. Gdyby był taki zajebisty jak piszesz, to by go nie pogonili z Wrocławia i Grudziądza
Ale dobrze, uważaj sobie o nim co chcesz. Zobaczysz, że czas i liga to zweryfikuje.

1

@VamoSBarca88 a moim zdaniem spalony byl

3

@Xaviball bez szans na mistrzostwo

2

@Cule1234 a ja myślę, że Mats zagra najwcześniej, jak klepniemy mistrzostwo.

4

@Rastafarnianin no i od razu widać, że nie masz dzieci :)
Jak dla mnie, to jest to jeden z najgorszych zawodów, matka 24/h, ogarnąć dzieciaki, dom, jakieś zajęcia dla dzieciaków. Czemu najgorszy? Bo za ten zawód nikt nie płaci, wielu nie docenia, albo tak jak Ty, wyśmiewa, a to jest naprawdę bardzo ciężki kawałek chleba.

14

@Mankind ale to musi być duma dla rodziców! Coś wspaniałego:)

4

@Misiusessi jeżeli jest ładna, a zakładam, że tak, to pewnie stulejarze na coś liczą, nie brakuje takich

0

@Fake69 kierując się tym co napisałeś, wynika z tego, że Niemcy chcą, żeby nie grał i w nich wjeżdżał, zdajesz sobie z tego sprawę?

35

Ciekawostka:

78% azotu, wchodzi w skład powietrza, to jest akurat fakt. Natomiast ciekawostką jest to, że taki sam odsetek niemieckich kibiców uważa, iż Antonio Rudiger powinien zostać odsunięty od gry w kadrze narodowej.

0

@July_6_BcN miałaś takie pole manewru, a poszłaś na łatwiznę

0

@July_6_BcN no i nie wiem czy to kropki nienawiści czy co

2

@July_6_BcN oni to wiedzą Kocie

9

@Pedri16Future można jakieś koło ratunkowe? Np. pół na pół?

2

@Ojciec5tkidzieci ja bym powiedział, że do Brauna, bo wspominał, że robi coś dobrze, ale za chwilę odwali jakąś akcję, że jego elektorat jeszcze bardziej go popiera, ale w oczach innych, jest stracony.

0

@kocieek Vazquez jak dostanie zawieszenie, to tylko na PK

8

@aspr1me dodatkowo, Real Madryt zawsze kojarzył mu się z elegancją, wartościami ;)

1

@TR3YWAY uuu, ktoś tu meczyku nie obejrzy:/

1

@krystus48 Flickowi ufam, gorzej z Balde, młody jest, nonszalancki, może powiedzieć, że jest wszystko git, bo będzie chciał zagrać.

6

@Safrani zaczyna to trochę przypominać 2010 rok, gdzie Bronek był bez konkurencji, a ostatecznie przewalił wybory z Andrzejem.

45

Żeby nie było jak z Mendym. Niech gra tylko w przypadku gdy jest zdrowy na 100%

4

3 porażka z rzędu, kontuzja Pavarda, może nie będzie aż tak źle z nimi.

7

@Krzysztof1987 1 jak najbardziej na konto Wojtka, druga bez szans, strzał z 6 metrów, a Szczęsny akurat szedł w drugą stronę, złapany na wykroku

0

@Criss18Barca w żużlu też :D

0

@maroon to chyba ta sama sprawa, tylko teraz oficjalnie postawiono jej zarzuty

12

Do 20 lat grozi Monice B. która przez lata znęcała się z szczególnym okrucieństwem nad własną córką. Kobieta podawała na twarz i kark dziecka toksyczną substancje by oszpecić własne dziecko.
Następnie w internecie na leczenie córki wielokrotnie zakładała zrzutki.

Dziewczynka nie dość, że została oszpecona to straciła prawe ucho.

Diabeł w ludzkiej skórze.

Litewka na FB

1

Dodi dzisiaj zakończenie roku szkolnego, to jego ulubieniec Triple H, solidaryzuje się z młodym i zakończył swój udział w turnieju w Madrycie :D

2

@szymon6847 to ja podpowiem, Julian Alvarez.

0

@Safrani ochraniacze noszą wszyscy, a getry rozcina dosłownie kilku zawodników, no to chyba jednak aż tak to nie przeszkadza?
Tak, skarpetkę to widziałem i spoko rozwiązanie, bo te ochraniacze zawsze się przekręcały, spadały z nogi, to taśmy się używało :D

10

@Safrani przecież te ochraniacze, a raczej wkładki, co oni używają, nie są, aż tak duże, powiedziałbym, że są bardzo małe właśnie. Pamiętam jak za juniora się grało, to na cały piszczel, po kolano praktycznie był ochraniacz, a oni teraz takie gówienko małe wkładają w getry :D

0

@wojopancer taki off topić, są organizowane zawody w strzelaniu rzutów karnych. Eliminacje w 20 polskich miastach i potem najlepsi gdzieś się spotykają w finale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?