3

Torres najlepsze zagranie w meczu, że nie dotknął piłki ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 nie jest powołany, ma wolne, robi w wolnym czasie co chce, więc tak, można :)

0

@July_6_BcN czyli wolisz normalnego faceta, z dżinsach, koszulce slim, niż jakieś luźna spodnie zwisające, że z 2 osoby by się zmieściły, a pozostałą część garderoby wygląda jakby zdjęta z meneli?

1

@adi7adi8 a widzisz ;D

0

A może tak Araujo na prawej stronie dzisiaj? Yamal sobie sam z przodu poradzi, a RonalDZIK by trochę utemperował zapędy Dumfriesa. Pamiętam, że grywał na prawej obronie.

1

@culedawid przed pierwszym meczem też tak myślałem, bo nie oglądam ich w lidze, ale w tym pierwszym meczu my ich naprawdę bardzo mocno zdominowaliśmy. My graliśmy, a oni strzelali. Drugi raz im się to chyba nie uda.
Chciałbym też, żeby chociaż przez chwilę, to Barcelona prowadziła w tym dwumeczu, żeby zobaczyć reakcję Interu. Może zmienia styl wtedy.

0

@Kamilorado byłem raz na meczu z Chelsea i fajnie to wspominam.

0

@lajcior że to ruch z serii tonący się brzytwy chwyta. On już jest wypalony, turniej za turniejem, nawet nie będzie kiedy dobrze potrenować. Druga kwestia, te wypożyczenia na krótki okres to te nie jest jakoś mega mobilizujące.
Fajnie jakby wrócił do najlepszych czasów swoich bo ta dominacja Vitality jest nudna :D
A jego rywalizacja z Zaywoo by była znów ciekawa.

4

@Criss18Barca moim zdaniem nic nie zawalił, ale nie dał też nic ekstra od siebie, jakby to pewnie zrobił Courtoise

0

@Rifek konklawe zaczyna się jutro

1

Jak myślicie, na kim dzisiaj większą presja? Moim zdaniem na Interze. Puchar przegrali, ligę raczej też zgarnie Napoli. Jedyna szansa na trofeum, gdzie są zależni tylko od siebie to LM. Mają dobry wynik z pierwszego meczu, grają u siebie, mają bardziej doświadczony skład. U nas półfinał przed sezonem był marzeniem, u nich to chyba plan minimum.
Dziwią trochę kursy na ten mecz ;D

3

@karolszymek @Comentateiro dobrze zauważył, że przy stałych fragmentach gry, brakowało Lewego. On bardzo często wybija piłkę z naszego pola karnego głową.

0

@Pressinho wiem, ale to jednak finał. A w tym sezonie ich zlaliśmy 4-0 i 5-2, a teraz się męczyliśmy. Mecz, meczowi nie równy ;)
Edit: 2 mecze przegraliśmy, tracąc gole w 91 minucie. Więc mecze były na styku, oprócz tego 4-1

1

@MesQueUnClub_87 mam to samo, za Xaviego oglądałem mecze wyrywkowo, gdy leciał np. żużel, to wybierałem motorki. Teraz Barcelona znów jest na pierwszym miejscu, dzień podporządkowuje pod mecz. Hansi przywrócił radość z oglądania tej drużyny i ogólnie dyscypliny, bo oprócz Barcelony, innych meczów praktycznie nie oglądam.
@Stinger_ no nie wiadomo nic jeszcze, ale wróciła ta radość i chęć oglądania, to jest dla mnie bardzo ważne. Wiadomo, że trofea również, ale po ewentualnym przegranym finale czy półfinale, jest chwila smutku, a jednak Flick od września dostarcza nam sporo radości i emocji ;)

0

@MesQueUnClub_87 ostatecznie to on podejmuje decyzję, var mu może coś sugerować, ale widocznie są to sytuację stykowe, do indywidualnej oceny, bo gdyby robił "wałki" nie korzystając z varu, to nie ma opcji, że dostawałby tak prestiżowe mecze.

5

Tak z innej beczki. Pamiętacie z pewnością ubiegłoroczne pożegnanie się z LM, czerwona kartka Araujo i lanie od PSG. Odpadamy, Xavi leci, wszyscy wiemy co było. Tak mi przeszło przez myśl, co by było, gdybyśmy przeszli to PSG. W półfinale Borussia, jak najbardziej do ogrania, a w finale Real. No tam to wiadomo, że 50/50. Wygrywamy LM, Xavi zostaje i dalej męczymy bułę w większości meczów, a o Flicku nikt by nawet nie pomyślał.

Wniosek? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :D

Taka luźna rozkmina, trochę gdybania.

0

@UriBoyka dopiero załapałem :D jednak interpunkcja, ważna rzecz
@MesQueUnClub_87 naprawdę myślicie, że nie słucha varu i wszystko robi sam, olewając przy tym protokoły? To pewnie dlatego sędziował najważniejsze mecze piłkarskie i dalej takie dostaje. Ma to sens.

7

@Jonyx tyle czasu minęło, a ludzie nadal nie ogarniają, jak działa var

3

@F3DO Eric ostatnie kilka spotkań faktycznie zagrał dobrze, jednak ja nadal uważam, że dużej jakości ten zawodnik nie daje, a dzisiaj będzie to miało swoje potwierdzenie. On jest taki nijaki trochę. Nie ten poziom.

Mam nadzieję, że źle się zestarzeję i Eric mi zamknie mordę ;D

21

@KamQiX tak. Dodatkowo w ostatniej kolejce gramy z Bilbao, o 3 miejsce w lidze.

0

@ArterkHD a za co, aż 3000 zł mandatu? Bo w google twierdzi, że za takie wykroczenie jest 500 i 12 pkt.

0

@komin32 nie, wyrzucenie gracza z boiska to nie gol, ale również spora strata
Jakiś dziwnie cicho tu o golu Messiego ze spalonego z Milanem na 2-0

Przestańcie żyć przeszłością i wszędzie się dopatrywać tylko błędów innych. Błędy były, są i będą, w dwie strony.

0

@komin32 dlaczego tak wielu użytkowników każda porażkę tłumaczy walkami sędziowskimi? A symulka Busiego z tamtego dwumeczu?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 ewentualnie dzisiaj Wesele, a w sierpniu poprawiny

9

@Eto'o9 R10 ale to już jest jakaś obsesja z tymi sędziami. Polecam wrzucić na luz.

2

@BulaKG kiedyś tak robiłem, ale teraz jakoś mi się nie chce nad czym ubolewam, bo bardzo często sobie te lepsze ubrania czymś poplamie itp.
Ewentualnie ściągam koszulkę i chodzę w samych spodenkach/spodniach

0

@maroon no dlatego to napisałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?