mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valencia z tak dramatycznej sytuacji do pucharów? Ale to by była historia
1
@Criss18Barca @michal26 no i gdyby nie defekt Magica, to bym trafił idealnie wynik ;D
0
@michal26 tak wczoraj czytałem, sam prezes Apatora mówił, że występ nie jest zagrożony
0
@Criss18Barca MM ma jechać normalnie
Wrocław 57-33 Gorzów
Grudziądz 48-42 Lublin
Zielona Góra 46-44 Toruń
Częstochowa 52-38 Rybnik
19
@D10SLEO i później się ludzie dziwią, że Stano robi co robi. Przecież oni mu sami wystawiają piłkę do pustej, to jak nie skorzystać? To jak z Dodim na LR
1
@kuz to jest tak absurdalna organizacja, że szok.
Chłop jeszcze nawet oficjalnego meczu nie zagrał, a już jest na wylocie ;D
2
@Eklerek to akurat niezbyt korzystne dla nich, ale dla nas już tak.
W ogóle te KMŚ to taki poroniony pomysł, że to tak długo będzie trwało. Jednak presezon to coś mega istotnego.
@Hosh zobaczymy, może się okazać, że nie podoła, co prawda nie ma już kolegów z którymi grał, ale ogarnąć tę szatnię, to nie takie proste będzie
0
Xabi Alonso do Realu. O 14 konferencja w Leverkusen, gdzie mają potwierdzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca być może zwykły przypadek
A przekierować paczkę możesz tylko Ty, kurier nie może tego zrobić
(Tak mi ostatnio powiedział, jak nie odebrałem)
1
@Matheu12 ja nie wiem ile, ale wydaje bardzo mało. Raz, że jak robimy zakupy, to korzystamy z gazetek/promocji, a dwa, bardzo dużo jedzenia przywozimy od rodziców. Teście są rolnikami, więc mamy dużo owoców i warzyw za free.
6
A się smialiscie, że Trump papieżem będzie :D
0
@Rewolucja123 wybitny dowcip
3
@NeroTFP1 kurde, gdy myślisz, że na scenie politycznej już cię nic nie zaskoczy, to kolejny polityk:
"Potrzymaj mi piwo"
8
@lajcior LPG lepszy, trwały, wyrazisty
4
@panczo ale on dostał żółtą kartkę
Tylko wcześniej komentatorzy czy realizator się pomylił, bo kartkę dostał Calhanoglu, a oni mówili, że właśnie Mkhitarian
14
@Krzysztof1987 kurde stary, ale pomysł chwilę. Przecież do takiej sytuacji może dojść wszędzie, w każdym miejscu. Co ma do tego prezydent, minister czy ktokolwiek inny, że jakiemuś debilowi coś strzeliło do łba?
0
@Rewolucja123 ogólnie jeśli dobrze patrzę, to druga drużyna z trzecią się mogą spotkać dopiero w finale
1
@NeroTFP1 szucie obywateli ciąg dalszy. Teoretycznie mamy wszystko, ale jednak przyszło nam żyć w tak idiotycznych czasach.
1
@KmN kolega ostatnio miał podobną sytuację, zamiast 4500 dostał 5400 i pytał co robić. Doradziłem, żeby oddał, bo i tak się wyda pewnie. Jednak nie posłuchał i siedział cicho. Po miesiącu przyszła księgowa, że ma zrobić zwrot, a on jeszcze do niej z tekstem "myślałem, że się uda".
No debil. A najśmieszniejsze jest to, że jak się na jego niekorzyść pomylą o 100 to od razu leci.
Hipokrytów nie brakuje.
Ale na jakiego głąba wyszedł w oczach księgowej
1
Podobno DJ Hazel nie żyje. Jego ciało znaleziono w aucie nad jeziorem.
5
Dwie z naszego punktu widzenia, największe zagadki piłkarskie, co by było gdyby:
1. Boruc wszedł na karne z Portugalią?
2. Christensen wszedł zamiast Araujo we wczorajszym meczu?
Niestety nie dowiemy się nigdy, a szkoda.
0
@damianex10 liczba straconych goli jest też większą, bo zagraliśmy więcej meczów, w samej fazie pucharowej nie licząc Benfici, straciliśmy 10 bramek
9
@Encore nie ma faulu, jakbyśmy strzelili gola po czymś takim, to by tu nikt faulu nie widział.
Polecam mecz z Benficą i bramka na 5-4 po sytuacji w naszym polu karnym.
Gdyby to było w drugą stronę, to ewidentny karny. Niektórzy są zaślepieni i nie potrafią obiektywnie spojrzeć na daną sytuację.
1
@Danny Gaucho pewnie tak by było, bo ludzie patrzą głównie na statystyki, ale w moim odczuciu Yamal a przede wszystkim Pedri zasługują o wiele bardziej niż Raphinia
5
@Roobo nikt normalny nie będzie hejtowal gościa, który został wyciągnięty z rezerw, bo mamy taką a nie inną sytuację kadrową. Chłop rok temu jeździł po 3 ligowych boiskach i grał mecze, a wczoraj zagrał w półfinale LM notując dwie asysty. Niektórzy to naprawdę z tym hejotwaniem wszystkich i wszystkiego są chorzy.
1
@sokot wczoraj rzuciła mi się w oczy jedna sytuacja, w drugiej połowie, niedokładne podanie do de Jonga, Inter idzie z kontrą, a on rozkłada ręce, a po chwili truchcikiem wraca. Kilka metrów dalej stał Pedri, który od razu sprintem zaczął wracać za akacją.
Owszem, gra lepiej, ale wciąż notuje sporo głupich strat i w obronie trafiają się takie kwiatki jak wspomniałem.
3
@VeB 1899 najprościej jak się da
Tah i David za free
Odpalić Araujo i de Jonga
Ściągnąć Nico
0
Zrobiliśmy wczoraj 6 zmian i niestety trzeba to jasno powiedzieć, że zmiennicy nie dali nic sensownego od siebie. Lewy i Victor to kompletnie niewidoczni, no chyba że wspomnimy o zmarnowanej serce Lewego. Gavi z Ferminem też bez konkretów. Jedynie Araujo wszedł i jego występ będziemy wspominać latami :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika