12

Szkoda ze Barca jest tak głupia wystawiając Semedo, jeden z lepszych obrońców który ma technikę szybkość ale Barca nie umie tego docenić, jestem ciekaw kogo nim zastąpią, bo jak roberto to życze powodzenia. To v chyba będzie jedno z najgorszych okien transferowych

24

Interesy Barcy są piękne klub który kupi Todibo za 25 mln później sprzeda go za 70/90 mln bo facet ma potencjał, zaraz Pique pójdzie na ławę i będą szukać obrońcy. Brak słów

1

I oby ta pkotka o pijanym była prawda

11

Wymianę Rakiety za Pijanego można jeszcze zaakceptować ale nic więcej

2

@Midast obudź się zesrałeś się :d

0

Litości, tak nas dymają ze aż ryjem wychodzi, co to za chore wymiany za Pijanicza chcą dać cou? Wali kogoś na głowę

9

Oddać młodego Todibo za starego Scigolo to się w głowie nie mieści. Oby to tylko plotki

1

Ale spokojnie to tylko głupie plotki poczekajmy do otwarcia i zamknięcia sezonu

1

Ciekawe skąd Barca weźmie tyle prawych obrońców jak juve chce Semedo i inter chce Semedo

17

Brać Cucurelle bez żadnego gadania napewno będzie lepszy od juniora

1

To było nie sorzedawac iniesty to byście mieli doświadczonego gracza i kreatora akcji najlepszego na świecie

0

To już rakitic im nie wystarczy jeszcze tego tu brakuje, co za debile robią te transfery...

2

Boże po co oni szukają pomocnika jak mają taki urodzaj, zamiast dać szansę Aleni, Rikiemu czy młodemu Busiemu to nie lepiej wydać full kasy na przeciętniaka, jeszcze dojdzie Pedri Fernandes i Trincao. Oby to były głupie ploty, a miałem się nie denerwować, trzeba wytrzymać do końca okna.

0

Zawsze byłem zdania że po co nam neymar jak mamy Dembe którego trzeba tylko naprostować i dbać o jego zdrowie, oczywiście on sam też musi to robić. Tak samo Coutinhio dać go do pomocy i i niech gra z Arturem i de jongiem przecież to są młodzi piłkarze a Barca chce jakiegoś pjanicia co ma 30 lat, i co pogra sezon dwa i znów będą szukać kogoś, mam nadzieje ze Setien jakoś to poukłada bo liczę na tą dwójkę. Barca powinna myśleć a nie kupować byle co gdy ma u siebie w stajni dobrych zawodników, busi nie wiadomo ile pogra pique to samo a oni umtitiego chcą sprzedać, no durnie, to samo Semedo gdzie znajdą już ogranego prawego obrońcę z drużyną, pamiętacie jak Semedo na lewej stronie wymiatał? Może to jego pozycja? Zresztą nie ja zarządzam klubem i mogę tu pisać co chce a zarząd zrobi po swojemu ale takie jest moje zdanie, a wasze?

0

I pomyśleć że po meczu z psg, prxepascili wszystko na własną prośbę :/

3

Młody a już profesjonalny, szkoda że Dembele nie ma takiej mentalności

18

Roni jak wyjdzie z paki, musi zagrać na bank :D

13

Po takim odpoczynku i przerwie w grze to powinni wyjść tak głodni gry że powinni rozwalać każdego rywala z palcem w nosie, a on tu gada o jakimś presezonie

6

Na pewno zrobiłby więcej niz Antek

15

Jak go sprzedadzą to będą frajerami ever dać go na jakieś wzmocnienie mięśni itd gość teraz będzie głodny gry więc i może być agresywny na boisku a takiego gracza nam trzeba nawet gdyby neymar przyszedł to lepiej mieć Dembele na rezerwie niż kogokolwiek innego, zresztą jest młody a nasza kadra potrzebuje młodych. Kto wie może kiedyś atak Barcy to będzie Dembele Lautaro Neymar albo Trincao, więc jeszcze bym dał mu szanse

1

Takie mecze chce zawsze oglądać :D

1

Mega intensywny mecz takie to lubię oglądać, fajna gra do przodu nie to co u nas 300 podań do tyłu 20 do przodu :/

0

@adamt1996 nie jestem ale fizycznie nas rozjadą :/

0

Niech Napoli nas wyeliminuje bo jak trafimy na Live albo Lipsk czy chidzby Athleti to dostaniemy taki łomot że lepiej już odpasc z Napoli niż dostać z 5:0

4

Jak chce coś ugrać z Napoli to niech da messiemu odpocząć w sobotę, mysle że ansu Antek i brait dadzą radę

0

Ale Lipsk gra fajna piłkę, żeby Barca tak grała to było by pięknie. Może za kilka lat wrócimy na dobre tory

40

Marca mistrz ;D a jeszcze wczoraj pisali "ostatnia prosta" haha i się zesrało na biało :D

3

,, ostatnia prosta,, haha żeby się czasem nie zesrali na biało, uwielbiam pewność tej gazety ;D

1

Wygraliśmy mecz w którym gol nie powinien być wgl uznany ani karny podyktowany, druga sprawa w następnym meczu życzyłbym sobie atak MBF Antek niech posiedzi, rakieta niech się już spakuje i szuka klubu i może coś ugramy

1

Messi cały mokry a przeciez cały czas chodzi zrobił dwa małe rajdy i już nie ma sił, coś jest nie tak z naszym crakiem, chyba odpoczynek mu potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?