Myske ze Fati powinien grać w podstawowym kosztem Antka a i Martin powinien dostawać więcej szans ładne miał wczoraj wejście, mógł go w 70 min wpuścić za Siareza, no i Puig za Artura powinien wskoczyć
@LionelM95 dokładnie, piłka idzie na skrzydło a skrzydło oddaje ja do tyłu, brakuje tego zrywu Dembele albo neymara który szedł do przodu, tylko kto by za nimi teraz nadarzył jak atak chodzi sobie
Niedawno napisałem że Barca po tej przerwie mimo zapewnien trenera i piłkarzy że podobno są gotowi na każdego rywala, nie zmieni się ani nie będzie prezentować dobrego futbolu, nie z tym trenerem ani nie z tą kadrą. O LM możemy zapomnieć Napoli nas zje, pozostaje LaLIga i to nie wiadomo. Powoli robimy się jak Manchester United :(
Nie ma co narzekać , pamiętajcie że będą mieli w miesiąc do rozegrania bodajrze 16 spotkań (jak się mylę to poprawcie). Więc nic dziwnego że oni nie będą grali na pełnym gazie, raczej tak będą wyglądać te mecze, raczej z mocniejszymi rywalami będzie można zobaczyć jakąś rywalizację. Tak więc poczekajmy jeszcze trochę na rozwój meczów po pandemi :)
Wszyscy czekamy z niecierpliwością, ale ja będę tutaj realistą i powiem wam że nie sądzę by gra Barcelony się zmieniła, nadal będzie to nudna piłka w posiadaniu 70/30 wynik 1 lub 2:0 i cały mecz granie piłki do tyłu. Niestety ale tak gra obecnie mój ukochany klub który kiedyś miał magię i z niecierpliwością czekało się na każdy mecz by zobaczyć jak Barca zjada każdego. Jak xavi posyła podanie o którym nikt wgl nie śnił, jak iniesta drybluje i pokazuje magię w zagraniach, tiki taka za którą nie nadarzała kamera i ten boski Messi który zresztą sami wiecie. W obecnej Barcelonie potrzeba czegoś więcej niż nowego trenera, trzeba pożegnać piłkarzy którzy nie dają już tego co kiedyś i odmładzać kadrę, a nie to co teraz się czyta że Artur za Pianicia itd
Niech oni od Dembele narazie się trzymają z daleka, zobaczymy co facet zaprezentuje po tej przerwie. Pamiętajmy ze jest Grizman który nie wiele daje w ataku raczej w obronie więcej bo się wraca, a Dembele to jednak Dembele jak złapie cug na bramkę to ciężko go zatrzymać więc jeszcze bym poczekał. Jak już do zimy nic z niego nie będzie to wtedy dałbym go na rynek, po za tym lepiej mieć więcej w ataku niż mniej bo kto wie czy Messi albo Antek albo fati jakiejś kontuzji nie złapią i co w tedy znów płacz i szukanie kogoś na pozycję
Oby LaLiga wróciła jak najszybciej, bo przez tą pandemie dowiedziałem się o sobie czegoś nowego, nie mogę żyć bez oglądania Barcy nawet w tym najgorszym wydaniu.
5
Brak słów na sędziów i na Var, niedługo będą pakować piłkę do siatki rękoma i tak nikt tego nie odgwiżdże
1
Myske ze Fati powinien grać w podstawowym kosztem Antka a i Martin powinien dostawać więcej szans ładne miał wczoraj wejście, mógł go w 70 min wpuścić za Siareza, no i Puig za Artura powinien wskoczyć
2
Jak Fati i Riki nie wejdą do podstawowego składu to ten trener jest głupi i ślepy, rozruszali Barcelonę i zrobili więcej niż koleś za 100 mln
0
Fati się rozgrzewa jest nadzieja
1
Sarabia wygląda jakby to on był trenerem Barcy :D
2
@LionelM95 dokładnie, piłka idzie na skrzydło a skrzydło oddaje ja do tyłu, brakuje tego zrywu Dembele albo neymara który szedł do przodu, tylko kto by za nimi teraz nadarzył jak atak chodzi sobie
0
Aż się prosiło żeby Semedo uderzył
0
Można grać intensywnie? Widać można, może to nie jest poziom Barcy ale na pewno lepiej niż było
0
Messi chyba redbula wypił dzisiaj :D
0
Coś vidal dzisiaj ma problem z opanowaniem piki po podaniu do niego już chyba 3 raz piła mu uciekala
0
No zaczęli dobrze zobaczymy jak skończą ;)
1
Niedawno napisałem że Barca po tej przerwie mimo zapewnien trenera i piłkarzy że podobno są gotowi na każdego rywala, nie zmieni się ani nie będzie prezentować dobrego futbolu, nie z tym trenerem ani nie z tą kadrą. O LM możemy zapomnieć Napoli nas zje, pozostaje LaLIga i to nie wiadomo. Powoli robimy się jak Manchester United :(
1
Ty się martw o swoją Barce a nie liczysz ze real przegra jakiś mecz, mimo że nie jestem fanem realu to na pewno prezentują ładniejszy dla oka futbol
30
Jeżeli ktoś w Barcelonie nadal uważa żeby sprzedać Semedo to jest kompletnym durniem
1
Jak go sprzedadzą to bada największymi frajerami, teraz tylko dbać żeby się nie zmarnował jak większość zawodników barcy
2
No zamiast Antka ściągnąć to on Fatiego ściąga który w ataku najwięcej róbi, co za miernota
1
Przypomnę słowa Messiego " wiem że nie możemy grać jak przed pandemią" szkoda że tylko wie
0
Pomocnik ma rolę kreowania akcji jak i pomaganiu w defensywie i ofensywie a u nas to chyba tylko defensywa, gdzie jest Vidal i de Jong?
0
Rakitic do domu
29
Jak na pierwszy mecz 4:0 na wyjeździe to naprawdę jest bardzo dobrze oby tak dalej :)
1
Nie ma co narzekać , pamiętajcie że będą mieli w miesiąc do rozegrania bodajrze 16 spotkań (jak się mylę to poprawcie). Więc nic dziwnego że oni nie będą grali na pełnym gazie, raczej tak będą wyglądać te mecze, raczej z mocniejszymi rywalami będzie można zobaczyć jakąś rywalizację. Tak więc poczekajmy jeszcze trochę na rozwój meczów po pandemi :)
0
@Rhaan nie dogodzisz niestety każdemu
0
@Piotruś-BARCA stary obudź się zesrałeś się :D
0
Wszyscy czekamy z niecierpliwością, ale ja będę tutaj realistą i powiem wam że nie sądzę by gra Barcelony się zmieniła, nadal będzie to nudna piłka w posiadaniu 70/30 wynik 1 lub 2:0 i cały mecz granie piłki do tyłu. Niestety ale tak gra obecnie mój ukochany klub który kiedyś miał magię i z niecierpliwością czekało się na każdy mecz by zobaczyć jak Barca zjada każdego. Jak xavi posyła podanie o którym nikt wgl nie śnił, jak iniesta drybluje i pokazuje magię w zagraniach, tiki taka za którą nie nadarzała kamera i ten boski Messi który zresztą sami wiecie. W obecnej Barcelonie potrzeba czegoś więcej niż nowego trenera, trzeba pożegnać piłkarzy którzy nie dają już tego co kiedyś i odmładzać kadrę, a nie to co teraz się czyta że Artur za Pianicia itd
7
Sancho to bym u nas chętnie zobaczył
0
I tak go sprzedadzą, już tyłu było nowych busquetsow i jakoś nie ma zmiennika dla niego.
0
Coś ostatnio ani słowa i Neymarze czyżby cisza przed burzą?
4
Niech oni od Dembele narazie się trzymają z daleka, zobaczymy co facet zaprezentuje po tej przerwie. Pamiętajmy ze jest Grizman który nie wiele daje w ataku raczej w obronie więcej bo się wraca, a Dembele to jednak Dembele jak złapie cug na bramkę to ciężko go zatrzymać więc jeszcze bym poczekał. Jak już do zimy nic z niego nie będzie to wtedy dałbym go na rynek, po za tym lepiej mieć więcej w ataku niż mniej bo kto wie czy Messi albo Antek albo fati jakiejś kontuzji nie złapią i co w tedy znów płacz i szukanie kogoś na pozycję
5
Oby LaLiga wróciła jak najszybciej, bo przez tą pandemie dowiedziałem się o sobie czegoś nowego, nie mogę żyć bez oglądania Barcy nawet w tym najgorszym wydaniu.
0
Zamiast go kupować mogli zostawić te pieniądze na Neya albo jakiegos dobrego obrońcę lub po prostu mieli by kasę na Lautaro