olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ops , Arda znowu bedzie mial konkurencje czyli juz Roberto , Denis Suarez , Rafinha , Andre Gomes sa przed nim w hierarchii moze w koncu wezmie sie za siebie i zacznie biegac
0
poda ktos link do janowicza ?
0
gdyby zarzad zrobil transfery ktory potrzeba i zamiast 60 mln za andre gomesa kupil za 40 mln bellerina dzis bysmy sie nie martwili o PO
1
arda turan
0
dokladnie bedzie wypozyczany bo nikt go nie bedzie chcial kupic . mamy tylu w pomocy andre gomes ,roberto , denis suarez , rafinha na lawke ..
28
rakitic przez 10 minut zrobil wiecej niz arda przez 60
0
po co on trzyma tego arde jak on nic nie robi .
0
Munir jak narazie najlepszy Turan , Rudy kryminal , Vidal troche sie ogarnal bo poczatek mial slaby co do Ardy to jak gomes wroci i rafinha to obawiam sie ze ciezko bedzie mu sie zlapac w meczowej 18 :D
2
Rudy zejdz wstydu oszczedz
0
firmino taka troche dziewczynka :D
0
ja rozumiem ze nie da sie biegac na pelnym tempie 90 minut ale Arda non stop truchta kiedy to reszta stosuje presing ..
1
spokojnie , odpali jeszcze xdd
0
arda turan ty cieniasie , przepraszam fanboi ardy bo pewnie i tak odpali jeszcze :D
0
aleix vidal z buta wjezdza :D
1
0
Isco wystawiony na sprzedaz ! gdybysmy nie kupili andre gomesa mysle ze bylby to super zawodnik do nas pasowalby idealnie , tylko pytanie czy real w ogole chcialby negocjowac
0
rafael ? wtf :D
1
patologia ze masakra
4
Lewy strzelil brawo
0
rzuci ktos link do meczu barcy ? dzieki
0
Arda jest naprawde cienki ma przeblyski ale to chyba za malo na Barce obawiam sie ze Andre Gomes , Denis Suarez , Sergi Roberto czy nawet Rafinha jak zagra dobrze na igrzyskach bede stawiani przed nim , oczywiscie o Iniescie i Rakiticu nie wspominam bo do nich to ardzie lata switlne brakuje :D
1
Jak narazie Munir skradl show :D
0
ten morgan to jakis typowy dzikus z buszu wyjety
0
denis suarez to jest gosc 3 mln a swietny zawodnik podania , drybling i zgranie z messim super :D
3
nie ma sie co dziwic ze barca b spadla z segundy xd
0
co za zawodnik xd
0
Munir to jest fajtłapa jednak pilki nie umie dobrze przyjac moze Tello wejdzie i pokaze Lucho ze lepiej on sie nadaje na zmiennika niz ten Munirek :D
0
poda ktos link do meczu legii ? bo nie ma mnie w domu ;/
1
fajnie ze falcao strzela znow regularnie , mam nadzieje ze bedzie gral pierwsze skrzypce i powalcza z psg o mistrzostwo chociaz bardzo ciezko bedzie :D
0
Niestety ale jego czas przeminął ale jego bramki bede pamietal bardzo dlugo :) mam nadzieje ze w jego slady pojda Douglas , Montoya . Vermaelen (nie koniecznie bo to nasz 4 stoper )