1

Ops , Arda znowu bedzie mial konkurencje czyli juz Roberto , Denis Suarez , Rafinha , Andre Gomes sa przed nim w hierarchii moze w koncu wezmie sie za siebie i zacznie biegac

0

poda ktos link do janowicza ?

0

gdyby zarzad zrobil transfery ktory potrzeba i zamiast 60 mln za andre gomesa kupil za 40 mln bellerina dzis bysmy sie nie martwili o PO

1

arda turan

0

dokladnie bedzie wypozyczany bo nikt go nie bedzie chcial kupic . mamy tylu w pomocy andre gomes ,roberto , denis suarez , rafinha na lawke ..

28

rakitic przez 10 minut zrobil wiecej niz arda przez 60

0

po co on trzyma tego arde jak on nic nie robi .

0

Munir jak narazie najlepszy Turan , Rudy kryminal , Vidal troche sie ogarnal bo poczatek mial slaby co do Ardy to jak gomes wroci i rafinha to obawiam sie ze ciezko bedzie mu sie zlapac w meczowej 18 :D

2

Rudy zejdz wstydu oszczedz

0

firmino taka troche dziewczynka :D

0

ja rozumiem ze nie da sie biegac na pelnym tempie 90 minut ale Arda non stop truchta kiedy to reszta stosuje presing ..

1

spokojnie , odpali jeszcze xdd

0

arda turan ty cieniasie , przepraszam fanboi ardy bo pewnie i tak odpali jeszcze :D

0

aleix vidal z buta wjezdza :D

1

ale ten Ronaldinho mial lekkosc w podawaniu tych pilek prostopadlych zewnetrzne czy wewnetrzna czesc stopy nie robila mu roznicy , brakuje nam takiego wlasnie zawodnika ktory posle prostopadlo pilke do urywajacego sie pistolero , fabregas mial tez swietne prostopadle pilki i denis suarez tez mi sie podoba pod tym wzgledem

0

Isco wystawiony na sprzedaz ! gdybysmy nie kupili andre gomesa mysle ze bylby to super zawodnik do nas pasowalby idealnie , tylko pytanie czy real w ogole chcialby negocjowac

0

rafael ? wtf :D

1

patologia ze masakra

4

Lewy strzelil brawo

0

rzuci ktos link do meczu barcy ? dzieki

0

Arda jest naprawde cienki ma przeblyski ale to chyba za malo na Barce obawiam sie ze Andre Gomes , Denis Suarez , Sergi Roberto czy nawet Rafinha jak zagra dobrze na igrzyskach bede stawiani przed nim , oczywiscie o Iniescie i Rakiticu nie wspominam bo do nich to ardzie lata switlne brakuje :D

1

Jak narazie Munir skradl show :D

0

ten morgan to jakis typowy dzikus z buszu wyjety

0

denis suarez to jest gosc 3 mln a swietny zawodnik podania , drybling i zgranie z messim super :D

3

nie ma sie co dziwic ze barca b spadla z segundy xd

0

co za zawodnik xd

0

Munir to jest fajtłapa jednak pilki nie umie dobrze przyjac moze Tello wejdzie i pokaze Lucho ze lepiej on sie nadaje na zmiennika niz ten Munirek :D

0

poda ktos link do meczu legii ? bo nie ma mnie w domu ;/

1

fajnie ze falcao strzela znow regularnie , mam nadzieje ze bedzie gral pierwsze skrzypce i powalcza z psg o mistrzostwo chociaz bardzo ciezko bedzie :D

0

Niestety ale jego czas przeminął ale jego bramki bede pamietal bardzo dlugo :) mam nadzieje ze w jego slady pojda Douglas , Montoya . Vermaelen (nie koniecznie bo to nasz 4 stoper )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?