olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chłopaki biegają bez piłki na treningu, szkoda ze w meczu tak nie biegali. Myśle ze na Getafe Valverde wystawi najmocniejszy skład z Rakieta i Coutinho na pierwszym miejscu, przecież musi sobie odbić porażkę z Liverpoolem jakoś, żeby eksperci nie myśleli ze jest słabym trenerem
0
On tu zostanie na następny sezon, Bartek by sie zbłaźnił jakby go wywalił, a Valverde myśli ze jest geniuszem trenerskim i sam się nie zwolni, głupota było przedłużanie z nim kontraktu jeszcze w połowie sezonu, byłby do tego czas w maju-czerwcu. Ale co zrobisz jak mamy zarząd jaki mamy, jak nie Libię realu i florka to czasami zazdroszczę mu ze Bartek tak jak on w każdej chwili może zwolnić trenera.
2
Tez zastanawiam się za jakie grzechy muszę go oglądać w drugiej linii barcy, okej może drogi nie był ale myśle ze 2-3 sezony za długo gra w tym klubie, jedyna opcja do gra na SPD bo gorszy od Busiego nie będzie, ale taki klub jak Barca nie może grać dwoma takimi graczami w drugiej linii bo ofensywa kuleje, jak był Neymar i Suarez w formie to nie było tego widać bo tridente kręciło statystyki, teraz niestety nasza pomoc potrzebuje kogoś kreatywnego w rozegraniu.
Idealny wydawał mi się Coutinho jednak rzeczywistość szybko to zweryfikowała.
0
Valverde taki geniusz mówił ze wyciągną wnioski z Rzymu wiedział jak zagra Liverpool to jak taki taktyk to powinien w około zawodników naszych stworzyć plan a,b,c,d na ten mecz i wziąć pod uwagę każda okoliczność a on nie wziął najprostszej ze naszym będzie brakować motywacji bo jak ja maja mieć skoro kasa na konta leci,grają ci sami zawodnicy czyli 13-14 max. Jego nie powinni wywalać jego powinni wypierd.... dyscyplinarnie. Nawet najgorszemu wrogowi nie powinnismy życzyć żeby ten przegryw prowadził jaki kolwiek zespół...
0
Co się dziwić jak rok temu graliśmy tym samem składem nawet trochę mocniejszym bo nie było Coutinho i było 4-4-2 i nie gadajcie ze Valverde wyciągnął wnioski bo gdyby wyciągnął to nie postawiłby na zajechanego Rakiticia,Busiego który szuka formy i Coutinho który bardziej pomagał Liverpoolczykom, rok temu Dembele grał słabo to nie bal się go posadzić, teraz jak Coutinho od pół roku nic nie gr to go nie posadzi tylko gramy w 10. Nie wyobrażam sobie w następnym sezonie aby nasz środek pola wyglądał tak jak wczoraj. Wystarczyłby sam Vidal i gorzej by nie zagrali
1
Nic mi nie zrekompensuje tego meczu wczorajszego, jedynie musiałaby to być informacji ze po sezonie Rakitic,Suarez i Valverde odejdą wtedy bym to jeszcze jakoś przełknął, najgorsze jest to ze na mecz ligowy wyjdą zmotywowani jak nigdy i będę musiał te mordy śmiejące się kibica w twarz i mówiące ze LM jest priorytetem oglądać jeszcze przez długi czas...Oczywiście nie winie tu Leo bo on jak i Vidal wczoraj są najmniej winni a te gwiazdę za 150 mln która żali się do mediów jak nie grał bo Dembele go zjadał w każdym aspekcie jak był zdrowy. Nie którym piłkarza tez się nie dziwie bo widząc takiego motywatora na ławce z mina skwaszoną jakby prowadził ten zespół za karę to tez by mi się nie chciało za niego umierać. Tak jak wspomniałem liczę na jakaś oficjalke odraz po finale PK ze któryś z tych przegrywow został wywalony, a może jeszcze Busi wpadnie na pomysł ze od 3 lat jest cieniem samego siebie i zejdzie ze sceny, gdzie zrobiłby nam wielka przysługę.
0
Niech ten Bartek wykłada te 130 mln i kupuje Hazrda na skrzydło bo z Coutinho to my mozemy walczyć w pucharze Katalonii, nie wiem jaj trzeba być ślepym żeby postawić takiego gracza na skrzydle, przecież my nie jesteśmy trenerami a większość widzi ze jest za wolny, jedyna opcja to go cofnąć za napastników albo postawić tam Messiego a za nim Arthura i De Jonga do destrukcji skrzydła Hazard,Dembele i 9 która potrafi przyjac piłkę i oddać ja do kolegi ustawionego na odległość 2 metrów no i nie drze japy na kolegów. Myśle ze za Rakiticia,Suareza można spokojnie wyciągnąć 100 mln.
6
Wstaje do pracy i dziwie się czemu nie ma jeszcze informacji ze ten nieudacznik na ławce trenerskiej został zwolniony. Tak nieudacznik bo to on miał cały rok żeby ograć 18-20 piłkarzy aby w takich między innymi meczach jak nie szło dokonać zmiany i wstawić kogoś głodnego do gry, miał kadrę do tego a on bazuje na 15 piłkarzach max. Ale on jest zakochany w swoich Rakiticiach i nawet bez jednej nogi ten by grał w podstawie to samo Busi który szuka formy od 3 lat. Oddalismy wczoraj środek pola takim gracza jak Henderson,Milner. To tylko obrazuje jak Rakitic i Busi walczyli w środku pola, Busi idzie kreować do przodu bo przecież Rakitic jest tak dobry ze nawet za polowe nie wychodzi żeby mieć bliżej do własnej bramki jak przyjdzie wracać a jak chciał grać ofensywnie i wykonał piękne podanie typu no pasa look to odrazu oparło się w trybunach. Nie wiem co w nim niektórzy widza ale ja od 5 lat nie mogę pojąć jego fenomenu. Za Xaviego i Inieste którzy byli dużo słabsi w bronieniu, ale do przodu umieli zagrać nie raz taka pile ze mała bania i tworzyła tyle sytuacji Barca wygrywała. Teraz cała siła ofensywna spoczywa na Messim. Za takiego Kloppa czy Guardiole to Rakitic by miał problem z wejściem na boisko a u nas gra pierwsze skrzypce. Myśle ze czas pożegnać również kumpla Leo czyli Suareza który w 30 meczach LM strzelił 5 goli. Z nimi raczej LM nie wygramy.
0
Gomes chociaż potrafił ciałem zagrać bo miał do tego warunki, a Coutinho odbijał się jak piłka tenisowa, o dryblingu nie było mowy bo on od Rakiticia o wiele szybszy nie jest
0
Na 6 do roboty o 4:30 trzeba wstać zaczynam chyba gotować kawę w wiadrze żeby do 14 wytrzymać albo lepiej sobie obejrze powtórkę meczu ;)
0
Liga angielska jest bardziej wymagająca od hiszpańskiej i zawsze tak było i teraz są tego efekty, barca trochę jak Psg we Francji stała się ofiara własnego podwórka, Liverpool w każdej prawie kolejce walczył o życie w lidze i teraz są tego efekty. Zreszta może się okazać finał lm Totki vs Lfc i finał LE Chelsea vs Arsenal i odpowiedz jest prosta
1
Średnia wieku zespołu się zwiększa, starzy wypaleni albo już nie maja sił, młodzież która w ogóle nie ma szans na grę,Barcelono dokąd zmierzasz ? Rozumiem doświadczenie, ale młodość oraz trochę polotu i finezji tez jest potrzeba, młodzież niby jest i to zdolna tylko gdzie ona się miała ogrywać i zbierać doświadczenie ja grają w 1/32 PK albo po 3 minuty w meczach ligowych.
0
Mam nadzieje ze wstanę rano i zobaczę informacje ze Valverde odchodzi po sezonie, nie chce się nad nim pastwić,rozumiem raz się sfrajerzyc ale zrobić to dwa razy pod rząd ? Rozumiem przegrać po pięknej walce do ostatnich minut, ale oni nawet przez 5 minut nie powalczyli,wydaje mi się ze tacy zawodnicy jak Rakitic,Suarez i Busi powinni powoli zostać odstawiani na boczny tor.
Bartek powinien wydaje mi się po sezonie poszukać klub który za Rakietę i Suareza zaoferuje jak najwiecej pieniędzy, czasu nie oszukasz i to widać, dziwie się tylko ze zawodnik który przyszedł w przed tym sezonem czyli Vidal jako jedyny mimo ze czasami brakowało umiejętności oddał serducho na boisku jako jedyny dziś. Co do Coutinho to poszukałbym mu miejsca w pomocy w następnym sezonie przy Arthurze i De Jongu którzy by zabezpieczali tyły. Tylko czy zarząd ma jaja żeby sprzedać Suareza który jest kumplem Messiego i obawiam się może tu grać z Leo aż do końca kariery? Co znaczy dobra 9 widzieliśmy dziś, Origi który w ogóle nie dostaje szans wchodzi w ważnym meczu i ładuje dwa gole,walczy oraz ciagle jest pod gra, natomiast nasza napastnik został zapamiętamy z wywracania się i darcia ryja na kolegow.Jeszcze kilka słów co do Rakiticia on przy trenerze pokroju Guardiola,Klopp by miał problem z wejściem na boisko a tu jest zawodnikiem ważniejszym od Messiego, minęło 5 lat a ja dalej jego fenomenu nie mogę pojąć, ani on szybki, ani dobry w ofensywie, drybling słaby jedynie defensywa stoi na dobrym poziomie chodź nie zawsze. Może trochę emocje wzięły górę ale wydaje mi się ze może czesc z was mysli podobnie co ja.
0
Szkoda ze nie wygralismy pucharu katalonii bo tak juz bysmy mieli tryplet prawie a tak zostanie tylko liga i final PK
0
jak mamy awans to po co maja biegac :D
0
Powiedz ktos Valverde ze musimy cos strzelic zeby zagrac w finale i niech zmieni na ofensywny tryb :D
0
Busquets,Rakitic,Coutinho niech ich zdejmuje .
0
Dobra niech nawet Cillesena wstawi za Coutinho gorszy nie bedzie
6
Troche załuje ze rakitic nie ma juz 35 lat i to nie jego ostatni sezon u nas.
11
Rakitic, ale finezja i przeglad pola, caly on.
2
Gdyby Rakitic i Busi chociaz w polowie biegali tak jak Vidal to by inaczej srodek pola wygladal...
2
gdyby nasi te setke dzis strzelili 4vs2 to by bylo spokojnie..
0
160 mln, mysle ze to na nim ciazy.
0
Dembele z jedna noga mialby lepszy drybling niz coutinho
0
Rakitic i Busquets nam tyle daja w pomocy co Vidal, sa tragiczni
4
Suarez upada po raz 10 :D
2
to ze wygralismy z liverpoolem 3:0 to nie mowcie ze to byl geniusz taktyczny Valverde bo tylko i wylacznie indywidualne akcje nam daly taki wynik a moglismy tez rowniez stracic tyle samo goli:)
4
jakby przegrali to okazaliby sie frajerami roku tak jak w poprzedniej lidze mistrzow i plakac bym plakal bo taki sklad z takimi zawodnikami odpada po remontadzie z zespolem ktory nie ma lawki rezerwowych
0
niech wychodza nawet w pietnastu i tak im to nic nie da
0
poda ktos link do meczu vive-psg bo nie ma mnie w domu a chcialbym zobaczyc druga polowe