38

Tez tak macie ze jak myślicie ze w następnym sezonie będę musiał oglądać De Jonga na ławce a dwóch asów czyli Rakiticia i Busiego w środku pola to was wkurw bierze? Zapomniałem dodać jeszcze Valverde pełnego entuzjazmu przy linii bocznej i grubego który w ataku wydziera mordę ?:) Bo nie wiem czy moja głowa to zniesie skoro ponad tydzień od upokorzenia minęło a ja nadal nie mogę na nich patrzeć ;/ Marzy mi się nowy trener który dostanie De Jonga , De Ligta i nawet tęgo Griezmana i poukłada to wszystko od początku, bo nie oszukujmy się ale pod wodza tego tuza na ławce nasza gra się wiele nie zmieni.

1

Podobno blondynka znowu przygotowała film o swoim odejściu ;) Ciekawe kiedy będzie transmitowany ;)

2

juz by sie zawiesilo oko na mlodych dupeczkach :D

1

marzy mi sie 41 :D

0

Zobaczyta ze Griezmann będzie w PSG on tu nie przyjdzie bo w atleti zarabiał 21 mln u nas myśle ze max to 15 także wątpię ze zgodziłby się na taka obniżkę. W psg będzie grał w podstawie j gdzie chce bo może na 9 grać jak i skrzydle to samo tyczy się mbappe;)

1

Niech to psg wpłaca te 120 mln za Antka jak najszybciej i skończy się ta saga, zrobił z nas pośmiewisko rok temu i teraz jeszcze by tego brakowało żebym patrzył na niego w naszej koszulce. Już lepiej niech tego Rodriego wezmą na pozycje Busquetsa

0

Nie ma to jak w maju być zachorować ;/ Chociaż tyle dobrego ze do niedzieli sobie poleze i będę na bierząco z plotkami transferowymi :)

0

Suarez tu ma pierwszy skład dopóki messi nie zakończy kariery

0

Obaj maja jeden problem, potrafią przez pół sezonu nie mieć formy, ale hazard to skrzydło a my takiego potrzebujemy, a Francuz na skrzydło sredni, 9 z niego nijaka czyli wypada na to ze ławka albo messi ławka xd

0

Transfer właśnie takiego Griezmana puści w nie pamięć ostatnia kompromitacje, a nie wiem czy jest sens dawać 130 mln za 28 letniego gracza, który pół sezonu potrafi grać dobrze a drugie pół sezonu kopie się po czole, krótko mówiąc zarząd się kompromituje, pamiętamy wszyscy ze w tamtym roku zrobił z nas pośmiewisko a oni go kupują, mogli podbić cenę do 130 i wziąć Hazarda

9

no wlasnie do niczego to nie prowadzi, a powinno prowadzic do szybkiego zwolnienia tego trenera oraz odejscia kilku zawodnikow :D

1

Brawo Valverde, pokazales hejterom ze to tylko byl wypadek przy pracy, podziwiam ze nie skresliles tych chlopakow takich jak rakieta czy busi no i oczywiscie coutinho dales im druga szanse, teraz liga jest juz nasza.

16

Vallejo godnie zastapil Ramosa :D

63

Ivan Rakitic (rocznik 1988) po raz 45 z rzedu w wyjsciowym skladzie Barcelony!

12

licze na solidna porcje gwizdow dla naszego kochanego trenera :D

0

Valverde tak jak przed meczem z liverpoolem mowil ze wyjdziemy jak by bylo w pierwszym meczu 0:0, to teraz to samo uskutecznia w mysl ze liga jeszcze nie jest wygrana xdddddd

1

ten geniusz mysli ze jak dzis wygra to kazdy zapomni o meczu z liverpoolem

81

on nie moze byc naszym trenerem. liga wygrana... kompromitacja w ostatnim meczu co ma dac pograc mlodym, aleni czy puigowi to on wystawia rakiticia-busiego-vidala... niech mi ktos jeszcze powie ze ten czlowiek jest normalny u nas na lawce. krew mnie zalewa gorzej niz za martino.

5

efekt domina, hazard za 130 mln do realu , coutinho za 60 mln do chelsea :D

1

Jakby nasi pilkarze mieli takiego trenera jak Vive Kielce w recznej pilce to moze by ich w takich meczach jak z liverpoolem pobudzil :D

3

3x na nieee :D

0

ktos podesle link do meczu vive-wisla plock ?

14

Rakitic-Busi to mowi wszystko no i ten atak Coutinho na skrzydle tez pozostawia wiele do zyczenia... niech ten trenerzyna sproboje chociaz raz zagrac w pomocy Coutinho-Vidal-Alenia albo Coutinho-Busi-Alenia a nie tylko i wylacznie ten sam sklad, wystawianie Roberto to tez bedzie smiech na sali kosztem Semedo

1

Valverde może jest dobrym taktykiem ale przegłos w szatni maja inni, jest bo jest, jak szło to nikt nie miał pretensji, teraz jest niestety na odwrót, nam potrzeba kogoś o charakterystyce kloppa lub guardioli w kim oni by widzieli autorytet i chcieli za niego umierać, Xavi tu nic nie pomoże bo kolegów jeszcze dużo gra w piłkę w tej drużynie.

0

Niech kapitanowie przemówią po tej kompromitacji bo jak narazie głosów nie słychać...

6

Nie wiem czy to jakaś choroba, ale od wtorku co dzień rano jak wstaje to pierwsza myśl jaka mi przychodzi to upokorzenie naszych w lidze mistrzów. Co do drużyny to tak myśle co nam dadzą transfery jak trener na ławce jest jaki jest i będziemy grali Rakiticiem i Busim w drugiej linii a de jong jak przyjdzie będzie rywalizował o jedno miejsce z arthurem i vidalem. Zapowiada się piękny sezon, koszulki w stylu Chorwacji, kreatywny Ivan w drugiej linii, a no i suarez ktory wyleczy kolano po operacji będzie walił 50 bramek w lidze mistrzów :)

23

Oni codziennie powinni ogladac po treningu rewanz z liverpoolem do nastepnej edycji ligi mistrzow

0

do barcy srednio ale napewno taki box to box by sie przydal bo nasz busi to sie wywraca od wiatru jak mocniej zawieje ...

1

Chłopaki biegają bez piłki na treningu, szkoda ze w meczu tak nie biegali. Myśle ze na Getafe Valverde wystawi najmocniejszy skład z Rakieta i Coutinho na pierwszym miejscu, przecież musi sobie odbić porażkę z Liverpoolem jakoś, żeby eksperci nie myśleli ze jest słabym trenerem

0

On tu zostanie na następny sezon, Bartek by sie zbłaźnił jakby go wywalił, a Valverde myśli ze jest geniuszem trenerskim i sam się nie zwolni, głupota było przedłużanie z nim kontraktu jeszcze w połowie sezonu, byłby do tego czas w maju-czerwcu. Ale co zrobisz jak mamy zarząd jaki mamy, jak nie Libię realu i florka to czasami zazdroszczę mu ze Bartek tak jak on w każdej chwili może zwolnić trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?