panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz przecież bedize doskonałym zamiennikiem dla Mbappe, a w odwodzie jeszcze zamiennikiem będzie Benzema iwm w razie czego Mariano Italiano. xD
1
@JarekS Kamary to w operację z Kessie raczej nie puszczą a jeśli nawet to będzie sporo do dopłaty.
1
@wasacz ja również milczałem. Przejrzałem komentarze i już kilka uświadomiło mi, że ja już nic tu nie wniosę więc się zamknąłem i skupiłem na pracy rodzinie itd.
1
"Tylko Bayern będzie miał na mundialu więcej swoich reprezentantów (17) niż Barcelona (16)." NIe ma zdania, które na ten moment martwiłoby mnie dalej. Po MŚ układ sił w klubach może się znacząco zmienić, poprzez eksploatacje i wypompowanie zawodników, a także kontuzje. Druga strona medalu jest taka, że nasi zawodnicy są młodsi, więc może jest szansa, że szybciej się zregenerują. Martwi mnie szczególnie Fati, liczyłem że nie dostanie tego powołania i będzie na spokojnie w siłowni klubowej nadrabiał zaległości oraz Araujo, ale tutaj liczę na rozsądek lekarza klubowego. Po cichu liczę, że starsi z Realu jak Kroos czy Modric wrócą trochę podmęczeni i do końca sezonu ciężko im będzie wytrzymać tempo sezonu, Chorwat już tak miał w 2018 roku. Ale to mogą być zbyt optymistyczne założenia.
Co do prawego obrońcy, Pavard jest tutaj dodany jako ktoś typu "science fiction", więc szkoda się nad nim pochylać, ale też nie chciałbym go w kadrze. Z opcji przedstawionych mi się podoba najbardziej Dalot, ale ja też nie wszystkich z tych zawodników obserwują. To są bardzo różne opcje, Dalot jest typowo ofensywny i uważam, że kogoś takiego na prawej nam brakuje, bo na mocnysch skrzydłowych może tam zagrać Araujo lub Kounde. Tylko te niekończace się kontuzje.
0
@KlonaZepan tym wpisem pokazałeś, że to Ty jesteś największym "tubodebilem"... znowu nie skorzystałeś z możliwości by milczeć, albo pominąłeś dawkę klonazepamu.
0
@shahman no klasa piłkarza i charakter chyba ten sam co pokrak.
2
@Janas11224 absolutnie się zgadzam. Było mi niezwykel żal jak do nas przychodził Griezman a do Realu Hazard. Myślałem że Belg rozniesie te ligę, a my bedizney kopać się po czole z tym zawodnikiem bez pozycji. Tymczasem przez kontuzje w dużej mierze to my nawet lepiej wyszliśmy na Francuzie niż Real na Belgu. Też mi go szkoda, w Anglii to był kawał super grajka, na dodatek równie efektowny co efektywny.
0
@bartekvisca a trzymanie kciuków co Ci ma dać? Z takim nastawieniem jeśli chcesz być konsekwentny to po prostu nie wykonujesz żadnych gestów bo i tak nie mają znaczenia.
0
cytując klasyka: "pan ładny się zepsuł" xD
0
@MESSIah16 i tak właśnie zostałem dzbanem, który nie umie czytać ze zrozumieniem ;)
Messi, Ronaldo, Puyol, Xavi, Iniesta, Suarez, Modric, Zidane, Eto'o, Ramos.
0
@MESSIah16 zapytałbym gdzie jest Maldini, Pirlo, Henry itd.
0
@MESSIah16 nie znoszę Bayernu... niżej w hierarchii jest już u mnie tylko miejsce na Real Madryt... i jedną i drugą drużyną gardzę. troszeczkę wyżej jest jeszcze Lazio Rzym, PSG i Inter Mediola, Espanyol Barcelona, z angielskich moją niechęć wzbudza Chelsea i City.
0
@Emhyr nie będę miał do nikogo pretensji... głupota Lewego, zasłużył na drugą żółtą kartkę, zagrał jak małolat, osłabił drużynę i jeszcze coś pokazywał. Kompletnie bez sensu zachowanie, tak jak go lubię, tak nie mam do niego słów krytyki za to i za dodatkowe osłabianie klubu.
0
@Rewolucja123 Jezu, ale to były żenujące mistrzostwa. Nawet ten wygrany mecz o honor w zestawieniu z poprzednimi mistrzostwami pozostawił niesmak. Masakra... szkoda, bo Nawałka nie zasłużył na takie pożegnanie z reprą.
1
@tristan87 może jeszcze Paulo Sousa tam dołączy.
0
@batoon chodziło mi tutaj o raczej postawę i charakter na boisku: Balde podobnie jak Davis od początku jest pewny siebie i trochę nawet bezczelny na boisku, nie boi się zaryzykować wjazdami nawet kosztem straty piłki czy nieudanej akcji. Ponadto i Balde i Davis bazują w dużej mierze na szybkości.
0
Jego początki bardzo przypominają początki Davisa z Bayernu. Oczywiscie to za wczesnie by coś wyrokować, Balde powinien też kształtować swój styl niezależnie od innych, ale wygląda bardzo obiecująco. Nie rozumiem do końca słów krytyki, które tutaj na stronie się pojawiają i to od osób ogarniętych w tym co się dzieje a nie oszołomów.
5
As i lub Marca regularnie dostarczają z rana widoku "pięknego" jakby się umówili. Dzień bez pokraka to dzień stracony, nawet kiedy teoretycznie nie ma już jak go wsadzić oni znajdą na to sposób. Mogliby chociaż jeden przegląd prasy zrobić bez niego.
1
@Comentateiro Barca to się obsrywała mentalnie w Europie za Valverde i Setiena. Tutaj po prostu wydarzyła się katastrofa kadrowa i rozsyp obrony, wypaczenia sędziowskie i błędy indywidualne jak naszego kochanego Geriego. Na szczęście niewielu już tych piłkarzy pamiętających te mecze będące efektem słabej mentalności pozostało w klubie.
1
@AmigoBlancos spokojnie, Barcelona też straciła trzy bramki z plackami, a podobno obrona taka solidna.
1
@mateusz33 dzięki za odpowiedź ;)
1
@Rust_Cohle przecież to jest oczywista czerwona ! Perez znowu posmarował xD
0
za co pokrak dostał żółtą kartkę ?
2
@DonCarletto jest mnóstwo takich piłkarzy. Móglbym wymienić stary Real z Mijatovicem, Redondo, Hierro itd. Szczególnie dużo szacunku i był jednym z moich idoli w ogóle Raul Gonzales, podobnie Iker. Z obecnej drużyny bardzo szanuję Kroosa i Modrica, również Benza. Łatwiej wymienić do kogo nie mam szacunku, byliby to: Pepe, Ramos, Carvajal, Casemiro, Vinicius, Figo. Oprócz tych panów to chyba wszystkich szanowałem, wielu lubiłem ;)
0
@MesQueUnClub96 ok czaję xD w sumie bardzo zrozumiałe :D
@Medium też tak słyszałem ;)
0
@Medium a co Ci Union zrobił ?
1
@AmigoBlancos no to czas na Lewy "the last dance" ;)
2
Ferran "muszę sobie dziubnąć piłkę" Torres
1
Ciekawe, czy są jakieś realne szanse na zaklepane Endricka, szczególnie w obliczu obsesji Pereza na punkcie młodych Brazoli. Jest jeszcze PSG bo wiadomo że Brazylijczycy młodzi bardzo lubią pieniążki i każdy z nich jak sobie odświeży pamięć to grał bez butów i bez piłki. Osobiście wolałbym przyjście Endricka niż Bernardo, bo to byłaby niezwykle ważna cegiełka w budowie drużyny na lata.
1
@Trencaxarxes to prawda... Christo też o Realu albo źle albo wcale xD