panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Inigo Martinez - pierwszy gol dla nowego klubu xD
1
@stepkovski no otóż to, statystyki jeszcze dają nam jakieś szanse, ale piłka nożna raczej je przekreśli. Tak czy inaczej, wyrażam wielki szacunek i podziw za wiarę ;) ja w tej kwestii już swoją pogrzebałem po meczu z Interem.
1
Nie kwestionuje i neguje decyzji Xaviego, również tych z Ansu, ale przypominam tylko tym co zapomnieli, że to dzisiaj gramy prawdziwy mecz o stawkę, która jest utrzymanie w grze o mistrzostwo Hiszpanii. 6 punktów to już naprawdę sporo. We wtorek gramy mecz o honor, taka jest prawda i żadna matematyka nie zmieni faktu , że Inter nie straci punktów z Czechami u siebie.
1
@damian.09 bo laBamba jak kogoś długo nie ma to wmawia sobie że jest tak dobry że musi grać.
0
@stepkovski ty rzuć okiem na tabelę i z kim i gdzie gra kolejny mecz Inter, a później przemysl temat jeszcze raz.
0
@stepkovski mecz z Bayernem to jak mecz towarzyszki w tym wydaniu, a z Bilbao to o być lub nie w walce o Mistrzostwo Hiszpanii. Na dzień dzisiejszy takie są realia, niestety.
8
Zastanawiam się, dlaczego wszystkie gazety upierdliwie stawiają na DP Busiego, po tak fantastycznym meczu De Jonga, który pokazał, że ogarnia tę pozycję. Przecież to trzeba kuć żelazo póki gorące i po pierwwsze uniezależniać się od Busiego, a po drugie budować De Jonga na tej pozycji.
3
@Oskar00 zamyślił się ... a nie czekaj, przecież on nie myśli... to co poszło nie tak ?
0
@MESSIah16 tego na pewno nie można mu odmówić ;)
0
@Uukasz_93 on już miał mocno niepoukładane w głowie jak tu przychodził, ale to się niestety u niego pogłębia. Jemu naprawdę się wydaje, że jest drugim Messim, a on nawet nie jest drugim Neymarem, tylko zwykłym klaunem i głupem boiskowym.
0
@BorzyKrzys poziomem inteligencji, a raczej dzbaństwa to on na jednej półce z Viniciusem stoi.
1
OD przyszłego sezonu, Haaland powinien być liczony: trzy bramki to gol ! wtedy będzie uczciwa rywalizacja.
15
Czy koledzy poniżej, oczekują, że Xavi powie przed dziennikarzami: Alonso to bardzo wolny, wręcz ślamazarny zawodnik, a Busquets przestał być ważną częścią zespołu i może się zwijać do USA ?
Przecież wiadomo, że na tych konferencjach trener musi wykazać się dyplomacją i tak wyjść i popieprzyć a nijak nie musi się to mieć w meczu.
0
@bartas97 ooo to spoko, bo Viniciusa też tak jakby nie będzie na boisku xD
3
@Faro no dziwne nawet patrząc na Barcę, gdzie jest Alosno, a chyba Kounde mam wrażenie że zagrał lepsze zawody.
6
@Barcanajlepszyteam to nie trzeba uważać, po prostu i Rosja i Ukraina uprawiają propagandę na skalę, którą ostatnio widzieliśmy za II wojny światowej i to jest fakt. Faktem jest, że jedna i druga strona sobie nie ustępuje, sprawa Rosji jest raczej jasna, natomiast Ukraińcy robią to od pierwszego dnia wojny, rozpoczynają od stworzenia "bohaterów z Wyspy Węży", którzy jak podali wszyscy zginęli. Zełeński i spółka codziennie tworzą nowe zagrożenia i pmysły Ruskich, o których kacapy nawet nie wiedzą, wszystko po to, by mocniej zaangażować kraje zachodnie w konflikt. To jest chyba jakaś taka wschodnia tendencja do propagandy, trudno to wyjaśnić, tylko że tej propagandy nikt rozsądny juz nie kupuje, a wręcz zdrowa intuicja pozwala odsiewać ziarno od plewu.
3
@ranger3120 mają... inaczej nigdy nie upiekłbyś w nich bezy. Kiedyś jak nie było takiej opcji to piekarnik faktycznie był uchylony, teraz już piekarnik odprowadza wilgoć i można spokojnie suszyć z zamkniętą klapą.
1
jak dla mnie, może nie z historii Barcy, ale Gavi to odbicie Gattuso, może nie 1:1, ale na pewno w tę stronę.
1
@Ojciec5tkidzieci i to pewnie wtedy Ruskie przekupiły Tuska na swoją stronę xD
1
@Lionel_Messi10 na pewno są to potrzebne odejścia, coćby po to, żeby naznaczyć jakiś kończący się etap w historii klubu. Nie rozumiem jednak wszystkich powyższych wpisów "strzelających szampanami" z tej okazji. Mimo wszystko jest mi trochę smutno z tego powodu, ostatnie sezony w ich wykonaniu może niekoniecznie, ale przez kilka dobrych lat dali mi furę radości, nawet ten Sergi Roberto przy swojej legenddarnej bramce z PSG ale także w wielu wielu innych meczach był solidnym zawodnikiem, który wygrywał rywalizacje z nominalnymi PO. Trochę wstyd tak żegnać legendy i tak się odnosić do zasłużonych graczy. Szkoda, że sięgnęliśmy poziomu Realu, chociaż tam mam wrażenie zrobili postępy z obchodzeniem się z zasłużonymi.
Od razu też odpowiem wszystkim tym, którzy będą opowiadać o tym że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Oprócz Pique na ten moment (ten sezon), na ŻADNĄ z pozycji na której oni grają, klub nie był w stanie dostarczyć wartościowego następcy, na ŻADNĄ... i nie pisać mi tu po jednym spektakularnym meczu z Villareal od De Jongu, bo wyśmieję.
0
@Destroyer_of_Worlds mam nadzieję, że wrócą takie Klasyki jak ten pierwszy bodaj rozegrany między nimi, który kończył bramą niejaki Jeffren ;)
4
Gwiżdżący na Pique to nie prawdziwi kibice tylko jakieś prawDZIWKI.
5
Dobrze że trener przy pewnym wyniku ogrywa młodego, perspektywicznego Busiego xD
3
Rambla kołem się toczy... odsyła na ławkę słabo dysponowanego zawodnika, a pragnie i wzywa do wystawienia zawodnika, który parę ostatnich meczy spędził na ławce, ponieważ wcześniej nie był w formie i był bardzo słabo dysponowany. Wejdzie teraz taki Ferran, znowu zagra słabo, pokopie się po czole, a za tydzień Rambla będzie się domagała Raphinii albo Dembele. i tak tutaj się brać ekspercka bawi i kręci w swoim koncercie życzeń.
1
@Janiama wygra Villareal 1:3
5
@Chaoss no był... jeszcze powiedz że obrońca pchając tam nogę w Lewego był zainteresowany piłką i miał szanse ją wybić. Co nie zmienia faktu, że w tamtym meczu nie zasłużyliśmy nawet na pół punktu.
0
@Kidd oczywiście że tak, ale Janas miał konkretny plan na te MŚ. Twarda obrona i groźne kontry które napędzać mieli Żurawski z Irkiem Jeleniem. Wstrząs przyszedł w meczu otwarcia, kiedy indywidualne błedy zabiły mecz. Z Niemcami to był majstersztyk. Rozpaczliwa, ale skuteczna obrona przez Clay mecz i niezwykle groźny Jeleń z przodu, tak miało to wyglądać i taki był plan Janasa na ten mecz. Paweł Janas jest chyba najbardziej wyśmiewanym selekcjonerem kadry z wszystkich, chyba głownie dlatego że był nieprawdopodobnie niemedialny. Szkoda że wszyscy zapomnieli już jak fantastycznym selekcjonerem okazał się być niejaki Zibi Boniek.
0
@Kidd @Janiama Frankowskiego nie powołał, bo ten nie grał w klubie, to byli bodaj Wolverhampton czyli II liga angielska. Dudka nie powołał bo z tego co pamiętam był wtedy pod formą i chciał dać jasno do zrozumienia że numerem jeden u niego jest Boruc. Można się śmiać i krytykować Janasa, ale przywiózł dokładnie ten sam rezultat co trenerzy dokonujący spodziewanych powołań jak Engel czy Nawałka na MŚ, wygrany mecz o honor
1
@JimMorrisonFCB nie no gość ewidentnie zapomniał o Araujo, nie wierzę że specjalnie go usadził na ławce.
3
@Survier ta za to swoimi komentarzami nie jesteś w stanie zaskoczyć nikogo.