panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB
Usunięcie Bosaka tłumaczę tak na chłodno, ale raczej tym, że są z jednej partii i mógłby być nieobiektywny.
"Braun mówił o aktach rasistowskiego, plemiennego i dzikiego kultu, to nie jest wyjaśnianie czegokolwiek" Braun jak podszedł drugi raz po pierwszym ostrzeżeniu Hołowni nie mówił już o niczym takim tylko wzywał na dysputę, nie nawiązywał już w ogóle do tego. Jeśli chodzi o rasistowskie i plemienne epitety, z pewnością odnosiły się one do tego, że korzenie sięgają świętowania zwycięstwa nad Grekami, zatem mogą uderzać czy boleć inną nację.
Hołownia moim zdaniem zrobił to co miał zrobić - tu nie ma dyskusji- ale niepotrzebnie kręcił na tym własne show.
PS. to pomyłka z mojej strony
6
@albi a pewnie masz rację, ale jednak ten sarkazm, docinki, dogadywanie i dopowiadanie nie pomoże w przywróceniu normalności. Również wprowadzanie ponowne Brauna na scenę i wykluczanie go jak już się uspokoił jest po prostu absurdalne. Albo wywalasz świra od razu i mu dziękujesz, albo dajesz kilka minut na uspokojenie i jak się wyjaśni to go zostawiasz, z naciskiem na pierwszą opcję oczywiście. A tak własciwie to specjalnie wjechał, żeby móc osobiście go zgrillować.
2
@arasz1819 Szefie, pisałem o Witek ciut wyżej, nie będę drugi raz. NIe podoba mi się po prostu gość, który chce ściągać uwagę głównie na siebie, a nie na obradujący sejm, irytuje mnie to. Podobał mi się Komor jako marszałek i uważam, że był WZOROWY pod tym względem.
8
@albi a skąd Ty wiesz co ja pisałem przy poprzedniej marszałek ? Przegrzebałeś się przez moje wypowiedzi ? Poprzednia marszałek to było dno pod względem formy i treści... być może nawet przebiła to dno.
Jako marszałek podobał mi się Komorowski, był sobą, normalnie prowadził obrady, szło to sprawnie, był porządek na sali obrad, ale był postacią prowadzącą, a nie ściągającą na siebie światła i kamery, po prostu wykonywał swoją robotę.
6
@AFA90 to ciekawe, mi CAPTCHA kazał wybrać wszystkie zdjęcia na których jest napruty @Comentateiro z pobitymi browarami w reklamówce xD
23
@Sulimo no to niech tego wariata nie dopuszcza do głosu i będzie git.. ale po co ta cała rozdmuchana otoczka?
32
Spisałem dokładnie jak przebiegał dialog Hołowni z Brownem po tym jak marszałek SH przejął od Bosaka prowadzenie obrad:
Chce Pana ostrzec że jeśli jeszcze raz stani się to co stało się przed chwilą, a więc z tego miejsca będzie pan wyzywał wyznawców innych religii uznam, że naruszył pan powagę sejmu i wykluczę pana z obrad...
Braun coś mu tłumaczy i chce w trybie sprostowania coś powiedzieć...
Hołownia: proszę bardzo, jeżeli pan chce, to niech pan to zrobi i daje mu głos
Panie marszałku wyzywam wszystkich zebranych na dysputę historyczno teologiczną, chętnie wykażę panu panie marszałku ignorancję pańską i wszystkich zebranych, nie ma pan pojęcia na o przesłaniu tego rytuału religijnego
Hołownia: pan uniemożliwia prowadzenie obrad i nadal obraża pan ludzi i odczytuje swoją formułkę przy brawach swoich klakierów...
Naprawdę nie wkurza was ten tryb sztucznego showmana, to rozwlekanie wypowiedzi, te docinki, dopowiedzenia, komentarze, te flaki z olejem ?
To co zrobił z usunięciem Browna to już jest absurd absurdów, dał mu głos, a gdy ten zaczął coś wyjaśniać wyrzucił go wtedy z sejmu, mimo że Brown nikogo nie obrażał i po nikim nie cisnął. Przyszedł usunąć Bosaka, że niby tylko on ma kompetencje żeby zająć się sytuacją, wjechał cały na biało, żeby pokazać jak będzie dokonywał rytualnej egzekucji i prania Browna z fotela marszałka za jego wybryk. Nie rozumiem tych wszystkich zachwytów i peanów pod adresem Hołowni, dla mnie jest po prostu sztucznie odgrywającym swoją rolę showmanem, irytującym, który Mam Talent przeniósł na fotel marszałka sejmu, sceny które odgrywa to już rozpoczęta kampania prezydencka. Dobrze że ten fotel jest rotacyjny, bo nie trzeba będzie go całą kadencję sejmu tam oglądać i tego gwiazdorzenia tolerować.
2
@Tomala15 dowody są takie same, jakie sędzia i oskrażyciel pomocniczy na ten moment ma na Barcelonę...
Natomiast dowody to widzieliśmy przez lata na boisku, czarno na białym.
11
Odezwał się najbardziej skorumpowany podmiot w całej europejskiej piłce nożnej...
2
Czytałem przed chwilą na Facebooku, według Mundo Deportivo nieoficjalne informacje z klubu głoszą, że Xavi został zwolniony.
0
@Kalin33 nie chciałbym takiej opcji. On jest przeciętnym trenerem.
3
No i fajno... Kolejny europejski Kopciuszek wykorzystał szansę by napisać swoją piękną historię w pojedynku z uznaną europejską marką. Za kilka lat kibice Antwerpii będa wspominać że ograli potężna Barcelonę, a nikt nie będzie pamiętał że to była niedomagająca "maszyna" Xaviego.
0
Żeby tylko nie okaząło się, że NowyZamek z Milanem zagrają na romantyków footballu.
0
Jak patrzę na tego Romeu, to mam wrażenie, że lepiej by go zastąpiło jakieś 78% azotu, 21 % tlenu, 1% argonu i mała domieszka innych gazów włączając w to pierdy zawodników przebywajacych na murawie.
1
@Kitek1640 aaaa, ok, to najlepiej chyba pytać @YeastMoss ... on się zna ;)
2
@Kitek1640 przecież medycyna to jest kierunek studiów, to co Ty tutaj chcesz brać ?
0
Gra z Oriolem to nawet nie jest gra w osłabieniu jednego gracza mniej, to trochę bardziej jakbyś miał minus jednego zawodnika w drużynie, czyli zaczynał w dziewiątkę.
4
Jak on po tym meczu wyjdzie i powie że Barcelona grała lepiej niż Antwerpia i wynik nie jest sprawiedliwy, to znaczy że gość nadaje się do Kobierzyna...
0
@arasz1819 4. A to muszę poczytać, bo nie znam tematu ;)
0
Jak patrzę na tę grę naszych, to jeśli Own Goal się nie obudzi, to ja tutaj pozytywnego rezultatu nie widzę.
0
@arasz1819
3. oczywiście ;)
4. dla mnie jednak są to ploty bez podstaw. W kampanii rozdawali mocne pociski zarówno w stronę Kaczyńskiego jak i Tuska i były on serwowane po równo. Matematyka powyborcza nie pozwoliła ujawnić jak jest naprawdę, aczkolwiek ja w tych plotach nie widziałem i nie widzę oparcia i ziarna prawdy.
0
Jakby nie patrzeć, Oriol to nasze najdroższe wzmocnienie poprzedniego okienka xD dobrze wydane pieniądze xD
1
@arasz1819
1. Hołownia zapowiedział, że podda pod głosowanie usunięcie przedstawiciela Konfederacji spośród wicemarszałków sejmu jeśli nie usuną Brauna
2. użycie gaśnicy to nie jest morderstwo więc porównanie nie jest zupełnie adekwatne, to bardzo dalekie przewinienia więc nie histeryzujmy
3. Zgadzam się, powinni go usunąć już dawno i pewnie usunęliby go nawet teraz, tylko chcą pokazać, że przewodniczący Polski 2050 nie będzie podejmował wewnątrzpartyjnych decyzji. Konfederacja z pewności PRowo choćby będzie lepiej wyglądała bez Brauna, z tego choćby tytułu jeśli dobrze kojarzę twoje anty-konfiarstwo, Tobie powinno zależeć na zatrzymaniu Brauna w Konfie ;)
4. Ploty, że Konfederacja wejdzie w koalicje z PiSem choćby to już rozsiewaliście tutaj od dawna, więc moze nie wracajmy już do plot ;)
1
@koksik2700 zapomnieliście chłopaki jeszcze klasyka:
"Eure Art zu regieren war ein Segen nicht nur für Deutschland, sondern für ganz Europa"
xD
1
@LS Grzegorz, Ty tutaj ? xD
2
Braun po całej akcji z gaśnicą, kiedy ewidentnie przepaliło mu styki, popełnił jeden zasadniczy błąd... nie wypomniał, że za Hanuką i tą menorą, stoją ludzie, którzy mają na rękach, a w tej chwili szczególnie obficie one krwawię, krew Palestyńczyków i mieszkańców Strefy Gazy. Zaczął coś bredzić o Talmudzie, satanizmach, dzięki temu dał pożywkę i wiatr w żagle wszystkim, którzy sprzedają produkt zwany "polskim antysemityzmem" i mediom, a sam pozwolił z siebie zrobić debila polskiej sceny politycznej. Hołownia z pewnością wykorzysta każdy moment, kiedy będzie mógł zatańczyć na truchle takiego rywala politycznego, obnosząc się jaki to jest tolerancyjny, otwarty, miły i przyjemny.
Inna sprawa, że Konfederacja lepiej zrobiłaby pozbywając się Brauna ze swoich szeregów, bo po prostu takie działania są nieskuteczne, szkodzą i przynoszą odwrotny efekt. Takie akcje to woda na młyn Hołownio-podobnym i spółce. Co innego jest, jeśli ktoś np uświadomi ludzi, że taki obrzęd odbywa się w polskim sejmie i nie został przerwany nawet w momencie, kiedy tak agresywne działania Izraela gnębią ludzi w Strefie Gazy. Z drugiej strony jednak nie można uginać się pod naciskami Hołowni, który zagroził wyrzuceniem Bosaka, bo taktyka nadstawiania dupy do bicia też świadczy o słabości.
2
@arasz1819 dlaczego mają się uginać szantażom Hołowni ? Są niezależni i żaden przewodniczący Polski 2050 nie ma prawa im dyktować jak mają karać swojego posła, są organy, które mogą się tym zająć, a parta podejmuje własne decyzje.
4
@Herato jest to żałosny szantaż Marszałka Hołowni... nie powinni się pod nim uginać.
0
@dv7wisnia nazwisko - zgadza się ;)
imię: Dawid ;)
9
Jeśli to prawda, to oznacza, że pozycja Xaviego jest bardzo bardzo słaba i siedzi na stołku z trzema bądź dwoma nogami.