2

Stęskniłem się już za maszyną Michała Probierza XD

0

@tristan87 nooo, co kraj to obyczaj i co teleturniej to inne zasady. Dla każdego co innego się liczy ;)

1

@tristan87 w Milionerach też są eliminacje, praktycznie wszędzie są i zwykle przez telefon albo na Teams. Do jeden z dzesięciu chyba tylko są na zywo w dużych miastach robione. W Milionerach, możesz grać do etapu kto pierwszy ten lepszy dowolną ilość razy. W praktyce, kobiety czekają kilka miesięcy na ponowne zaproszenie, facieci kilka lat ;) jak dostaniesz się na fotel do Urbańskiego, to już nigdy w życiu w milionerach nie weźmiesz udziału. Karencja dożywotnia :D

0

@tristan87 nooo tak.. to jest na zasadzie, że dzwoni kobieta na Teamsie, czyta 30 pytań i trzeba mieć tam dobrze koło 27. Jak przechodzisz to Cię zaznacza na zielono, ale na nagranie do studia do Przemka Babiarza zaprasza Cię dopiero za te 6 miesięcy jak karencja minie. Te eliminacje to jest taki trochę wymóg formalny, nieuznawany jako część gry.

0

@cules100pro a to też prawda. Chociaż nie ukrywam ,że kilku person z PO i poprzednich rządów, chciałbym równie bardzo nie widzieć w rządzie i polityce jak Czarnków i innych "orłów" z PiSu.

0

@tristan87 zależy od tych programów. Bardzo niedlugo jadę na Gigantów Historii i tam nie ma żadnej karencji związanej z 1 z 10. Natomiast umówiony jestem na casting do Va Banque i tam nawet po castingu będę musiał odczekać 6 miesięcy do wzięcia udziału w programie. Także teraz sobie załatwię eliminacje i będę spokojnie czekał na zaproszenie za jakieś 5 miesięcy :)

4

@Ojciec5tkidzieci niestety, taki minus z odejścia rządów PiSu, że powrócą właśnie takie osoby jak Sienkiewicz, Siemoniak czy Neuman

1

@mekston karencję mam cztery lata :(
@tristan87 ten kolejny też musiałby dojechać w kilka - kilkadziesiąt minut z jakiegoś rejonu Polski. Nie ma opcji .

2

@Cochise ja byłem jak @FcPortoFan1999 napisał w poprzednim WF. Info mam od jednego z uczestników dzisiejszego WF.

11

Według moich informacji, to info z autem to ściema. W rzeczywistości przed nagraniem nie mieli żadnych informacji od Artura i brak kontaktu z nim, a "auto" wymyślili jako historyjkę dla ludzi.

3

@Kessie Franek, daj numer to Ci zrobię blika za tę naprawę samochodu Artura xD

1

@DonCarletto @Cochise podobno jest to tylko wersja oficjalna, nieoficjalnie nie wiedza nic i nie udało im się z Arturem skontaktować. Wiem to od znajomego który w tym WF dzisiaj zagrał.

3

@RomanHoffer Roman, ale Ty wiesz, że po pijaku każda wygląda lepiej niż w realu ? Wiesz to prawda ?

2

@Kluivert_P @VegetaPolska namawiał mnie, żebym był "głową rodziny"... długo o tym myślałem, bo jednak 500+ kusi, ale przestraszyłem się tej całej edukacji seksualnej którą musiałbym wdrożyć xD za dużo zaległosci do nadrobienia xD

1

@DonCarletto od kiedy Artur wyskoczył ze swoim popisowym numerem, ja już nie jestem level-expert xD

1

@LS trochę tak, trochę nie. Ja sobie robię notatki z rzeczy, których nie wiem i Pan Artur myślę, że w podobny sposób podszedł do przygotowania. Ale mówię Wam Panowie, poczekajcie do Wielkiego Finału bo to jest prawdziwa weryfikacja. w normalnym odcinku jest ok 10% nowych pytań, w Wielkim Finale około połowa pytań jest nowych, a poziom ich jest zwykle kosmiczny, szczególnie na koniec II etapu.

2

@macio_944 to jest trochę ziomek znikąd. Znam trochę ludzi z teleturniejow osobiście i tylko z telewizji i tego gościa nie kojarzę zupełnie tak więc namiarów nie dam xD

2

@FcPortoFan1999 jeśli tylko Pan Artur wejdzie do ścisłego finału to nie ma opcji żeby go nie pobić... Kiedyś Tomek Orzechowski dotychczasowy rekordzista w Wielkim Finale odpadł jako pierwszy zawodnik. Wielki Finał to już inna rozgrywka i jest X razy trudniej.

3

@Luciano99 @jowita już śpi ?

3

@Zoker no cóż, ktoś inny spełnił mój mokry sen xD pozostaje mi zawiesić buty na kołku i schować się do jaskini...
Pytania nie były też przesadnie trudne, ja tak z ręką na sercu, odpowiadając przed telewizorem, pomyliłbym się raz w tym wężu pytań, padłbym o wiek założenia biblioteki watykańskiej. Ale gość mega opanowany i widać że nerwy wyłączone. Zobaczymy jak będzie w Wielkim Finale, bo poprzedni rekordzista Tomek Orzechowski w Wielkim Finale odpadł jako pierwszy.
Ale rekord niesamowity, wszystko, po prostu wszystko odpowiedział i nikt nigdy już go nie pobije, co najwyżej powtórzy.

0

@rob1500100900


dla równowagi, tutaj skill wielkowarzastego męczennika

1

@Nazio_87 no właśnie dzisiaj podjłąłem decyzję, że zawieszam buty na kołku i ja już tam nie wracam... mój mokry sen spełnił dzisiaj ktoś inny... gość to terminator.

9

Przecież Hindus jeszcze sezon i na wypożyczenie do Chelsea się uda. Jemu też się już w głowie coś po*****o, za dużo ze swoim kumplem przebywa.

1

Ciekawe czy jak wygrają 1:0 to strzelec bramki będzie uciszał kibiców albo nasłuchiwał trybuny ?

0

@Pedri16Future i ja również szanuję takich kibiców. Nie można w nieskończoność tolerować postawy polskich kopaczy.

0

A może Victor Roque na pivota ? xD

0

@Rewolucja123 kurde... dawno mi się to nie zdarzyło, ale zgadzam się z Tobą i to w pełnej tego rozciągłości ;)

1

@Kidd nooo, to jest mój case... z taką beką i pociskami musiałem się mierzyć jak w pierwszym występie przegrałem z mistrzem nieuwagi Panem Jackiem Ulińskim xD


0

@Domin7777 zastanawiam się, czy my tak samo rozumiemy prowokację. Gavi jest zawodnikiem, który niesamowicie wkurza innych rywali i wyprowadza z równowagi swoją agresywną, nieustępliwą grą. On nie robi moim zdaniem tego prowokacyjnie, to nie jest zawodnik który sobie pomyśli "uwezmę się na Bellinghama i zrobię wszystko, żeby nie wytrzymał", to po prostu walczak jak kiedyś Gattuso czy Kean. Myślę, że chodzi nam o to samo, chociaż oboje nazywamy to inaczej ;) Nie ma złych emocji.
pozdrawiam i miłego dnia ;)

0

@Domin7777 dobra, daj trzy przykłady tych prowokacji. Konkretne. Jeden rozumiem jest zarezerwowany na starcie z Ceballosem, chociaż dla mnie to nie prowokacja, tylko rewanż za faul na Lewym, ale ... machnijmy na to ręką... niech będzie że prowokował Ceballosa. W takim razie daj jeszcze dwie konkretne sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?