panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stęskniłem się już za maszyną Michała Probierza XD
0
@tristan87 nooo, co kraj to obyczaj i co teleturniej to inne zasady. Dla każdego co innego się liczy ;)
1
@tristan87 w Milionerach też są eliminacje, praktycznie wszędzie są i zwykle przez telefon albo na Teams. Do jeden z dzesięciu chyba tylko są na zywo w dużych miastach robione. W Milionerach, możesz grać do etapu kto pierwszy ten lepszy dowolną ilość razy. W praktyce, kobiety czekają kilka miesięcy na ponowne zaproszenie, facieci kilka lat ;) jak dostaniesz się na fotel do Urbańskiego, to już nigdy w życiu w milionerach nie weźmiesz udziału. Karencja dożywotnia :D
0
@tristan87 nooo tak.. to jest na zasadzie, że dzwoni kobieta na Teamsie, czyta 30 pytań i trzeba mieć tam dobrze koło 27. Jak przechodzisz to Cię zaznacza na zielono, ale na nagranie do studia do Przemka Babiarza zaprasza Cię dopiero za te 6 miesięcy jak karencja minie. Te eliminacje to jest taki trochę wymóg formalny, nieuznawany jako część gry.
0
@cules100pro a to też prawda. Chociaż nie ukrywam ,że kilku person z PO i poprzednich rządów, chciałbym równie bardzo nie widzieć w rządzie i polityce jak Czarnków i innych "orłów" z PiSu.
0
@tristan87 zależy od tych programów. Bardzo niedlugo jadę na Gigantów Historii i tam nie ma żadnej karencji związanej z 1 z 10. Natomiast umówiony jestem na casting do Va Banque i tam nawet po castingu będę musiał odczekać 6 miesięcy do wzięcia udziału w programie. Także teraz sobie załatwię eliminacje i będę spokojnie czekał na zaproszenie za jakieś 5 miesięcy :)
4
@Ojciec5tkidzieci niestety, taki minus z odejścia rządów PiSu, że powrócą właśnie takie osoby jak Sienkiewicz, Siemoniak czy Neuman
1
@mekston karencję mam cztery lata :(
@tristan87 ten kolejny też musiałby dojechać w kilka - kilkadziesiąt minut z jakiegoś rejonu Polski. Nie ma opcji .
2
@Cochise ja byłem jak @FcPortoFan1999 napisał w poprzednim WF. Info mam od jednego z uczestników dzisiejszego WF.
11
Według moich informacji, to info z autem to ściema. W rzeczywistości przed nagraniem nie mieli żadnych informacji od Artura i brak kontaktu z nim, a "auto" wymyślili jako historyjkę dla ludzi.
3
@Kessie Franek, daj numer to Ci zrobię blika za tę naprawę samochodu Artura xD
1
@DonCarletto @Cochise podobno jest to tylko wersja oficjalna, nieoficjalnie nie wiedza nic i nie udało im się z Arturem skontaktować. Wiem to od znajomego który w tym WF dzisiaj zagrał.
3
@RomanHoffer Roman, ale Ty wiesz, że po pijaku każda wygląda lepiej niż w realu ? Wiesz to prawda ?
2
@Kluivert_P @VegetaPolska namawiał mnie, żebym był "głową rodziny"... długo o tym myślałem, bo jednak 500+ kusi, ale przestraszyłem się tej całej edukacji seksualnej którą musiałbym wdrożyć xD za dużo zaległosci do nadrobienia xD
1
@DonCarletto od kiedy Artur wyskoczył ze swoim popisowym numerem, ja już nie jestem level-expert xD
1
@LS trochę tak, trochę nie. Ja sobie robię notatki z rzeczy, których nie wiem i Pan Artur myślę, że w podobny sposób podszedł do przygotowania. Ale mówię Wam Panowie, poczekajcie do Wielkiego Finału bo to jest prawdziwa weryfikacja. w normalnym odcinku jest ok 10% nowych pytań, w Wielkim Finale około połowa pytań jest nowych, a poziom ich jest zwykle kosmiczny, szczególnie na koniec II etapu.
2
@macio_944 to jest trochę ziomek znikąd. Znam trochę ludzi z teleturniejow osobiście i tylko z telewizji i tego gościa nie kojarzę zupełnie tak więc namiarów nie dam xD
2
@FcPortoFan1999 jeśli tylko Pan Artur wejdzie do ścisłego finału to nie ma opcji żeby go nie pobić... Kiedyś Tomek Orzechowski dotychczasowy rekordzista w Wielkim Finale odpadł jako pierwszy zawodnik. Wielki Finał to już inna rozgrywka i jest X razy trudniej.
3
@Luciano99 @jowita już śpi ?
3
@Zoker no cóż, ktoś inny spełnił mój mokry sen xD pozostaje mi zawiesić buty na kołku i schować się do jaskini...
Pytania nie były też przesadnie trudne, ja tak z ręką na sercu, odpowiadając przed telewizorem, pomyliłbym się raz w tym wężu pytań, padłbym o wiek założenia biblioteki watykańskiej. Ale gość mega opanowany i widać że nerwy wyłączone. Zobaczymy jak będzie w Wielkim Finale, bo poprzedni rekordzista Tomek Orzechowski w Wielkim Finale odpadł jako pierwszy.
Ale rekord niesamowity, wszystko, po prostu wszystko odpowiedział i nikt nigdy już go nie pobije, co najwyżej powtórzy.
0
@rob1500100900
dla równowagi, tutaj skill wielkowarzastego męczennika
1
@Nazio_87 no właśnie dzisiaj podjłąłem decyzję, że zawieszam buty na kołku i ja już tam nie wracam... mój mokry sen spełnił dzisiaj ktoś inny... gość to terminator.
9
Przecież Hindus jeszcze sezon i na wypożyczenie do Chelsea się uda. Jemu też się już w głowie coś po*****o, za dużo ze swoim kumplem przebywa.
1
Ciekawe czy jak wygrają 1:0 to strzelec bramki będzie uciszał kibiców albo nasłuchiwał trybuny ?
0
@Pedri16Future i ja również szanuję takich kibiców. Nie można w nieskończoność tolerować postawy polskich kopaczy.
0
A może Victor Roque na pivota ? xD
0
@Rewolucja123 kurde... dawno mi się to nie zdarzyło, ale zgadzam się z Tobą i to w pełnej tego rozciągłości ;)
1
@Kidd nooo, to jest mój case... z taką beką i pociskami musiałem się mierzyć jak w pierwszym występie przegrałem z mistrzem nieuwagi Panem Jackiem Ulińskim xD
0
@Domin7777 zastanawiam się, czy my tak samo rozumiemy prowokację. Gavi jest zawodnikiem, który niesamowicie wkurza innych rywali i wyprowadza z równowagi swoją agresywną, nieustępliwą grą. On nie robi moim zdaniem tego prowokacyjnie, to nie jest zawodnik który sobie pomyśli "uwezmę się na Bellinghama i zrobię wszystko, żeby nie wytrzymał", to po prostu walczak jak kiedyś Gattuso czy Kean. Myślę, że chodzi nam o to samo, chociaż oboje nazywamy to inaczej ;) Nie ma złych emocji.
pozdrawiam i miłego dnia ;)
0
@Domin7777 dobra, daj trzy przykłady tych prowokacji. Konkretne. Jeden rozumiem jest zarezerwowany na starcie z Ceballosem, chociaż dla mnie to nie prowokacja, tylko rewanż za faul na Lewym, ale ... machnijmy na to ręką... niech będzie że prowokował Ceballosa. W takim razie daj jeszcze dwie konkretne sytuacje.