panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro mogę się zgodzić co do tego, że jest to mniej szkodliwa szarańcza, ale ciągle szarańcza. Nie mogę natomiast zgodzić się co tego, że obecna szarańcza zostawiał zgliszcza w firmach państwowych (instytucjach - tu nie ma nawet dyskusji, pełna zgoda), ale w firmach? Utożsamiający się z KO prof. Balcerowicz, na pytanie, co powinna zrobić jako pierwsze nowa ekipa rządząca, co jest największym priorytetem odpowiedział uwaga, uwaga... sprywatyzować KGHM. Niestety, ale poprzednia ekipa w tym wypadku dołożyła do siebie, poprzez chaotyczną, nieekonomiczną sprzedaż majątku państwowego, co akurat szarańcza PiSowska przyhamowała. Nic nie jest czarne, nic nie jest białe, rzeczywistość jest szara.
ośmiorniczki nie były żadnym problemem, były po prostu symbolem, podobnie jak nagrania z Sowy i Przyjaciele, zajebanie pieniędzy z OFE itd.
0
@MarioVeB! no dobrze dobrze, ale możesz mi powiedzieć jak i kiedy obraziłem Twoją Rodzinę bo mnie to nurtuje od kiedy mi o tym napisałeś, a sam to przeoczyłem ? Pytam serio.
Jak już wysuwasz tak ciężkie oskarżenia to przynajmniej odpowiedz coś więcej.
61
@pluszek no ok, ale jaki jest problem ?
0
@MarioVeB! Szefie, Ty coś mocno, mocno namieszałeś, albo cos źle przeczytałeś, albo nie wiem co się stało ... bo ja nigdy złego słowa na Twoją Rodzinę nie powiedziałem. Mogłem być czasami złośliwy dla Ciebie, albo coś docinać, ale ja tutaj nigdy niczyjej rodziny nie ruszałem. Ewentualnie to rzuć jakiegoś skrina albo przynajmniej cytat, bo teraz naprawdę " nie wiem o czym piszesz"
3
@Kgorecki2500 w niczym, jak @MarioVeB! coś twierdzi, to znaczy że w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie
4
@Comentateiro poszła jedna szarańcza, przyszła następna szarańcza... poczekaj pół roku, tłuste króliki znajdą się na miejscu poprzednich tłustych królików, pojawią się nowe ośmiorniczki, własne interesy itd... jedyna nadzieja, a właściwie pewność, że nie będę tak fanatyczni i od tego odetchniemy,
1
@El Madridista. w przekroju całego sezonu jak sięgali po majstra, jak najbardziej i na pewno... tak jak napisałem, nie da się grać tak jak Barcelona obecnie i zdobyć mistrzostwa czy nawet wicemistrzostwa Hiszpanii. Ale mieli taki okres, że co tydzień przepychali wyniki, a gra wyglądała też bardzo, bardzo słabo, a mimo to punktowali.
3
@FCB_dimiC Pan Tadeusz Sznuk zawsze zna odpowiedź na każde postawione pytanie xD
1
Prawda jest taka, że nie wiemy do końca w jakim obecnie punkcie jest drużyna i czy to co widzimy obecnie to jest:
a) kryzys, z którego wyjdziemy i wrócimy na właściwe tory - wtedy trzeba przyznać, że przechodzimy go w miarę suchą stopą, bo dość regularnie punktujemy i z raczej rozpędzonym Realem mamy kontakt na dwa punkty
b) oblicze drużyny na ten cały sezon i już nic lepszego nie zobaczymy, może ciut lepiej, a może ciut gorzej - wtedy po sezonie trzeba pożegnać się z Xavim
Prawda jest taka, że jak Real za Zidana wygrywał mistrzostwo, robił to przez dłuższy czas przepychając mecze dosłownie w samych końcówkach, okropną grą z huraganem wrzutek zdobywali trzy punkty, to było mniej więcej coś jak my teraz, noże może grali odrobinę lepiej. Czy im to przeszkadzało ? Nie ... Czy kogoś frustrowało ? Nas... Jeśli to kryzys, to za chwilę nie powinno być po nim śladu, osobiści na tę opcję optymistycznie stawiam, bo na początku sezonu drużyna prezentowała naprawdę super oblicze i mówiło się o bogactwie wyboru. Czas pokaże, gdzie jesteśmy.
1
@xavi890 ale nie było generalnie w tym meczu zagrożeń... Dla mnie to był fatalny dzień j mecz Yamala, powinien moim zdaniem na chwilę odetchnąć od większej piłki.w drugiej połowie coś tam szarpnął i jedną akcję zakończona strzałem poprowadził, ale bardziej zasłynął w meczu chyba jako parodysta symulant. On ma jeszcze czas i powinien złapać oddech od pierwszej drużyny.
12
@liberoFCB Yamal? Dla mnie był mega irytujący dzisiaj.. zresztą jak ostatnio.
0
Demon który kiedyś nawiedził Longleta, przeszedł na Romeu
3
@kamilop właśnie chodzi o Lewego... stanowi fantastyczny kontrast dla szybkiego napastnika i widać tę różnicę.
0
masakra... to jest tak złe...
0
Przecież ten bestia Samu, to jest nasz brakujący element i "must have" jak już Robcio do Arabii odleci
0
Skoro mają ewidentny problem z pierwszymi minutami i tracą w tedy mnóstwo bramek, to nie rozumiem, dlaczego nie można pierwszy 10 minut rozegrać spokojnie tylko nadziewać się samemu na kontry regularnie w pierwszy sekundach... no idiotyzm w czystej postaci
2
tylko po kij ten Lewy, skoro jest totalnie pod formą... już bardziej wierzyłbym, że Ferran się jakimś cudem urwie obrońcom.
3
A tymczasem Sergio Destinho wjeżdża z asystą... Szanse na wykupienie up. up. up
0
@Peciak no niestety, pozostanę w teleturniejach xD
0
@Rewolucja123 i będziesz miał na nowe AirMaxy albo przewalenia na głupoty ;)
0
Totki to wygrają, róbcie skriny! XD
0
Która teoria jest waszym zdaniem najbardziej odjechana i absurdalna:
1. Ziemia jest płaska
2. Szczepionki powstały żeby przejąć kontrolę nad myśleniem i życiem ludzi
3. Andrzej Duda jest suwerennym, niezależnym prezydentem
4. Real Madryt nie rozmawia o sędziach
?
39
"Real Madryt nie rozmawia o sędziach"
0
@AmigoBlancos porządny z Ciebie Chłopak ;)
0
Szkoda że nie wpuścił Gulera. Gorszy niż neutralny Valverde by nie był, a byśmy sobie chociaż popatrzyli kto prawie do nas trafił xD
10
@AmigoBlancos a irytuje Cię fawelarz ?
4
Wreszcie kolejka, kiedy to my gramy i kończymy mecz jak mierdy, a mierdy jak my xD
2
"Fede Valverde nie do zatrzymania" xD xD xD
15
Jakim cudem fawelarz jeszcze nie wyleciał przeciez to liga Negreiry?
0
@DonCarletto daj Boże żeby nie