0

A może Victor Roque na pivota ? xD

0

@Rewolucja123 kurde... dawno mi się to nie zdarzyło, ale zgadzam się z Tobą i to w pełnej tego rozciągłości ;)

1

@Kidd nooo, to jest mój case... z taką beką i pociskami musiałem się mierzyć jak w pierwszym występie przegrałem z mistrzem nieuwagi Panem Jackiem Ulińskim xD


0

@Domin7777 zastanawiam się, czy my tak samo rozumiemy prowokację. Gavi jest zawodnikiem, który niesamowicie wkurza innych rywali i wyprowadza z równowagi swoją agresywną, nieustępliwą grą. On nie robi moim zdaniem tego prowokacyjnie, to nie jest zawodnik który sobie pomyśli "uwezmę się na Bellinghama i zrobię wszystko, żeby nie wytrzymał", to po prostu walczak jak kiedyś Gattuso czy Kean. Myślę, że chodzi nam o to samo, chociaż oboje nazywamy to inaczej ;) Nie ma złych emocji.
pozdrawiam i miłego dnia ;)

0

@Domin7777 dobra, daj trzy przykłady tych prowokacji. Konkretne. Jeden rozumiem jest zarezerwowany na starcie z Ceballosem, chociaż dla mnie to nie prowokacja, tylko rewanż za faul na Lewym, ale ... machnijmy na to ręką... niech będzie że prowokował Ceballosa. W takim razie daj jeszcze dwie konkretne sytuacje.

0

@Domin7777 w jaki sposób Gavi prowokuje? Walcząc o każde pół piłki na boisku? Prowokacje to odstawia ten klaun z Madrytu, Gavi po prostu jest walczakiem, ale to takie typowe madryckie zakłamywanie rzeczywistości... ze jak trzysta razy coś powtórzymy to to stanie się prawda... Jak trzysta razy powiemy że my mamy Viniciusa a łoni Gaviego, to postawimy znak równości między nimi i z Gaviego zrobimy prowokatora xD

4

@tbas w dzisiejszych czasach? Absolutnie nie muszą... Najwyżej napiszą sprostowanie kilka miesięcy później jak sprawa przycichnie w miejscu którego nikt nie przeczyta j kiedy już nikogo to nie będzie interesowało.

1

@Pedri16Future dlatego cieszę się z każdym filmem płaczącego Dubiela i innych patusów ...

1

@LS czyli jak śpiewała Natalia Kukulska "im więcej Ciebie tym mniej" xD

48

Ten mięsień dwugłowy lewego uda to jest chyba jakiś rasista, a zerwał się zapewne dlatego że Vini jest czarny.

2

@Seba_89_ dziennie kręcone są 3 lub 4 odcinki, ale co do jednej serii to nie ma reguły. Poprzednio jak strartowałem, to odcinek miałem 11.09.19 i był to 13 odcinek serii a Wielki Finał kręcony był 2.10.19 zatem niecały miesiąc różnicy.
W tym roku nagranie miałem w czerwcu, a Wielki Finał w październiku więc różnica miesięcy. Oni robią to nieregularnie i dziwne przerwy stosują.

4

@LaLigaPD no akurat tu chyba nie było pola do dyskusji. Główkowałem żeby znaleźć jakieś argumenty które przemawiałyby za tym, że nie powinien dostać tej nagrody i tylko rozbolała mnie głowa .

8

@Zoker patrząc po kolorze skóry to chyba Franek @Kessie

8

@Przemek2323 no i clickbait zrobił swoje, a Ty dałeś się złapać xD

7

@barteq kontuzja, ale jeszcze nie wiadomo na jak długo liga hiszpańska będzie miała przerwę od rasizmu xD

1

@AxelF Ameryki nie odkryje, ale powiem że z mojej perspektywy jako podwładnego uważam że odejście min. Czarnka to moim zdaniem najważniejsze odejście i zmiana rządu, mimo że jeszcze nie wiem kto nastanie po nim.
Dlatego właśnie operowałem impact factorem do którego minister nic nie ma bo jest ogólnoświatowy. Te jego świerszczyki to podejrzewa że nawet nie są factorowane. Muszę jednak oddać jedna rzecz personalnie której Czarnek mi mocno posmarował. Podniósł punkty że 140 na 200 w czasopiśmie gdzie mam około 8 publikacji. To daje mi szansę i nadzieję żeby myśleć realnie o stypendium ministra w przyszłym roku, bo dzięki temu jestem w stanie wykazać za publikacje maksymalną punktację. Tyle że European Journal of Medicinal Chemistry już dawno dawno temu powinno mieć nawet ze swoim wysokim IF maxa ministerialnych punktów. Niby żadna łaska, ale cieszy:D

2

@Emhyr aaa to zależy czego szukasz ;) Liczy się wydawnictwo które stoi za danym czasopismem i "pewniaki" - źródła to czasopisma: ACS, Elsevier i Springer. OCzywiście nie wspomnę o takich gigantach jak Lancet, Nature czy Science.
Unikać należy i nie podpierać się za bardzo danymi z wydawnictw Sage Journals i MDPI (sam kiedyś opublikowałem tam największe gówna jakie tylko miałem, których żadne inne czasopismo by mi nie przyjęło, ale zapłaciłem kasą grantową jakieś 2000 CHF więc przyjęli ;) .

3

@WiernyKatalonii tak jak już ktoś powyżej napisał, najważniejsze, żeby to był LEK a nie suplement. Ja biorę codziennie profilaktyczną dawkę 2000 j (Ibuvit D3 robiony przez Polpharmę). Większych dawek bym nie stosował, to górna dawka profilaktycznej suplementacji i tego bym się trzymał ;)

1

@Emhyr no właśnie dlatego tak uczulam ;) jak zaczynałem karierę naukową, kiedyś podparłem pomysł i design swoich badań, pracą, której IF w ogóle nie sprawdziłem, później się okazało że było to 1.8, a starsi koledzy szybko mnie uświadomili, że taka publikacja nie podlega prawie żadnej recenzji i można tam wypuścić praktycznie wszystko. Zależy jeszcze od czasopisma, ale to wydawnictwo Sage, jest generalnie mało respektowane i przez wielu nawet liczone do predatory journals.

1

@Emhyr radzę uważać z tym czasopismem które zacytowałeś. Spójrz na impact factor: 0,2 obecny i nigdy nie był nawet powyżej 1... po prostu mierny i dlatego jakość jest niska. To bardzo bardzo słabe czasopismo i nawet jeśli artykuł jest przeglądowy, to wnioski z niego mogą choć nie muszą być słabej jakości lub bzdurne. Dodatkowo, jest to artykuł z 2012, od tego wiele rzeczy mogło się zmienić i zostać zaktualizowane ;)

0

@WiernyKatalonii
a ja polecam zajrzeć i przesłuchać to, akurat nie ja opowiadam, ale dobrze koleżanka mówi ;)
https://opieka.farm/witamina-d3-co-warto-przekazac-pacjentowi/

2

Obawiam się, że z tym pivotem może być w Barcelonie jak z prawy obrońcą... długie lata jednego zawodnika przyspawanego do tej pozycji, który wyrobił tutaj niesamowity poziom i wręcz swoją grą wpłynął na całą drużynę, odbiją się czkawką. Z obecnie dyskutowanych opcji, rzeczywiście, najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się Martin Zubimendi, tyle że nie ma i nie będzie na niego pieniędzy. Dobrze, że klub szuka innych opcji po rynkach np. belgijskim i holenderskim. Oriol miał obiecujący początek, ale nie wiem sam, czy to jest deJongdependencia czy on po prostu jest za mały na ten klub, nawet w jego obecnej formie. W każdym razie co by się nie okazało, to jest pilna potrzeba w zespole, będzie pivot, będzie piłeczka chodzić, nie będzie pivota, będzie piłeczka stać.

1

@Ojciec5tkidzieci Pozostaje cieszyć się, że Napoleon Ridleya Scotta nie jest czarną kobietą ;)
a wtedy ...
Netflix: "potrzymaj mi piwo" xD

1

@Popitek12 najlepszy: Bosak
najgorszy: Żukowska

0

@AxelF rozumiem, też uważam że posłów jest za dużo
Informatycy wbrew pozorom zarabiają grube pieniądze, często za pierdoły, naprawdę pierdoły... takie jak pisanie aplikacji rossmanowi, robienie gierek na telefon itd. ja tego nie krytykuję, to są prywatne pieniądze i nikomu w portfel nie zaglądam, no ale do lekarzy, nauczycieli (którzy zarabiają ułamek tego a zajmują się czymś tak ważnym jak edukacja naszych dzieciaków) to nawet nie ma podjazdu.

Co do polityków i posłów, to jest to, że my ich wybieramy. Jest tu w tym wszystkim jeszcze system partyjny i ordynacja wyborcza, która jest po to by Ci co mają być przy korycie zawsze tam byli. Denerwuje Cię Bosak, ok, rozumiem to, ale pomyśl sobie, że jego 20 baniek sfinansują Ci którzy go tam chcieli, Ci sami będą finansować być możę innych polityków, bliższych twojemu sercu.

Polski parlament jest zdecydowanie za duży, zgadzam się co do tego. Moja wizja jest podobna jak twoja: 200 posłów i 0 (zero) senatorów ;)

0

Eee tam zakręt życiowy... po prostu zrobi prawko i będzie jeździł na Uberze ... żadna ujma i żaden zakręt, a przynajmniej nie życiowy.


1

@bartas97 a to nie jest JAdon Sancho ?

1

@AxelF no ale też nie przesadzajmy, rozumiem że z wyliczenia wynika, że to jakieś 20 000 zł na miesiąc na głowę, tyle to zarabiają spokojnie informatycy i nikt nie bębni, a tu jednak mowa o posłach, wybranych przez ileś tam tysięcy ludzi, których w Państwie jest raptem 460. Nie ma o co dzwonić, to jest przynajmniej na papierze wybrana elita i zarobki w porównaniu do informatyków chociażby są powiedziałbym, że porównywalne, może nawet słabe.

Gorsze rzeczy dzieją się choćby w spółkach skarbu Państwa i na innych synekurach.

2

@Janas11224 dzięki, ale nie trzeba, dobrze mi z nim ;)
a Titanic fajny, też jestem fanem lego i też jestem przyczajony na niego, tylko muszę miejsce ogarnąć

4

@Janas11224 przecież to nie Twój Titanic xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?