1

@pioz123 odrzuca mnie hipokryzja. Gdula, który przychodzi do Mazurka z narracją słuszności produkcji aut spalinowych, sam jeżdżący dwoma SUVami w Dieslu. W dodatku, osobiście preferuję zdrowy, bo zdrowy, ale jednak patriotyzm, którego na Lewicy nie uświadczysz, o czym świadczy chociażby negowanie, że Polska była ofiarą zagłady podczas II wojny światowej (według Gduli prawo do tego by tak mówić mają tylko Żydzi).

Osobiście uważam, że dobra Lewica, to Lewica poza sejmem.

3

@arasz1819 zdecydowanie Bosak, ale przede wszystkim urealnienie i zdefiniowanie partyjnych postulatów. Do tego trzeba też uprzątnąć listy i członków bo to nie tylko Korwin stanowi problem. Postawiono na nie tych liderów co trzeba, Korwina j Brauna należało usunąć sporo wczesniej. Mentzen który nie radził sobie w debatach nawet z takim leszczem jak Petru to również słabe ogniowe jako przewodniczący, może zostać ważnym ale szeregowym członkiem partii.

3

@zgiru @Kidd @FcPortoFan1999
W środę jeszcze rzucę przypominajkę ;) Polecam się na stanowisku piątym. Emocje będą do samego końca. W długiej wizytówce oczywiście wspomniałem o zainteresowaniu "przeszłością, teraźniejszością i przyszłością" klubu sportowego FC Barcelona, ale raczej tego nie puszczą bo w finale pytania zostały wyczerpane więc długi odcinek się szykuje ;)

0

Mentzen miał rację, za Czarzastym faktycznie stoi Biedroń, który bije swoją matkę xD

0

@ranger3120 telewizje republika ....

0

@Deviler to może mieć sens jak będą ostateczne wyniki głosowania, moim zdaniem Konfa będzie rosła...

0

@masa11 Korwin musi odejść... nie ma innej opcji.

0

@norbi77 tak, wiem, tylko to jest po prostu trochę zabawne, że wszyscy pukają szampanami w powietrze, a realnym wygranym jest KO i TD

0

@MarFan Lewica potrzebuje 8% do rządzenia ?

0

kurde... to w końcu kto wygrał ? bo wszyscy się cieszą ? No może jeszcze nie pokazywali bezpartyjnych samorządowców, ale świętuje i Jarek i Tusk.

1

a ja dzisiaj głosowałem w jednym lokalu z Franciszkiem Smudą, Powiedziałem, "dzień dobry panie selekcjonerze" on tylko się uśmiechnął i odpowiedział dzień dobry ;)

0

Pytanie, czy te sondaże uniosą tak wysoką frekwencję wyborów ? TO znaczy uniosą w sensie, że coś podadzą, tylko jak to się będzie miało do prawdziwych wyników głosowania.

1

@Comentateiro chyba raczej na długi lot do USA do @kamyk_23 przed północą trza na lotnisko zdążyć.

2

@draxidox Perez nie głosuje, on liczy głosy...

3

@gumaz nagrywane są dwie wizytówki krótka i długa, ale to odcinek gdzie wyczerpane zostały pytania w finale zatem będzie krótka: "Dawid Panek, farmaceuta z Przemyśla" ;) stanowisko 5 ;)

12

@Kalipso zrekompensujecie sobie w następną środę:) będzie okazja kibicować jednemu z ramblowiczów czyli mi :D

1

@Comentateiro ja jakby co polecam góry, najlepiej jakieś Bieszczady i odcięcie, tylko wróć na niedzielę zagłosować :)

0

@Nazio_87 jest lewicowy, nigdy tego nie ukrywał, więc pocisnął. Dla mnie żaden autorytet w kwestii polityki, ot i grajek i graniem się powinien zajmować, podobnie jak cała reszta. Kwiat Jabłoni jest jednak jedną z najbardziej rozpolitykowanych grup muzycznych w Polsce, a artyści jak to artyści są wszyscy anty-rządowi i lewicowi. Niczym koleś nie zaskoczył, a jeśli chodzi o pociski, to naprawdę już wszystko powiedziano i wszystko pociśnięto.

16

@kamyk_23 no fajnie , ale co nowego dowiedzieliśmy się z tego wpisu ? Wszytsko to zostało już powiedziane. Z całym szacunkiem ale mam wrażenie że wy już się przescigacie w tym kto mocniej powie kto mocniej pocisnie. Parafrazujecie trzysetny raz to samo. I co? Mamy się podniecać że wczensiej ktoś powiedział tragedia, potem ktoś tragikomedia, a teraz ktoś bystry tragifarsa? I nie, nie jestem zwolennikiem PiSu, nigdy na nich nie zagłosowałem i nie zagłosuje, ale te ścieki co wrzucacie, te polityczne gnioty są już tak nudne i na jedno kopyto, że chyba nawet Donald Tusk już miałby tego dość. Serio... no ile kurła można słuchać tego rzępolenia, kwiku i łoooomaaatkoboskooo? Ile ?

3

@Comentateiro poradzisz sobie jakoś w ciszę wyborczą ? xD

0

Uwaga: zwątpiłem w Xaviego po raz pierwszy.

0

Niestety muszę się przyznać, że to ja włączyłem tuż przed tym ja bramka padła xD

0

Bardzo dobra decyzja, nie ma co dusić drużyny w takim meczu Oriolem, lepszy jest Gundo na pivocie, który może nie tak dobry w destrukcji, ale powinien ładnie wyprowadzać tę piłeczkę do przodu !
Rekin dzisiaj znowu ugryzie, róbcie skriny xD

2

@tbas tak, ale u Sławka wychodzi jednak moim zdaniem brak zdolności przywódczych, opanowania, doświadczenia i zmysłu politycznego.

1

@tbas no dokładnie o to chodzi. Kiedyś śmiałem się z tych teorii, ale to już naprawdę gołym okiem widać. W tej chwili rozwalił w pył całą robotę którą wykonywał Mentzen, Bosak, kobiety próbując jakoś ocieplać wizerunek, wychodzi stary dziad i gnoi całą robotę.

2

@tbas Co raz bardziej zaczynam wierzyć w teorię, że Korwin to jest agent, który ma zadanie skupiać i celowo ośmieszać prawą stronę sceny politycznej

8

Fajna ta okładka Superdeporte na której męczennik ma gumowego strapona na nosie.

0

cholera, chyba nie pyknie ta złota piłka...

1

Barcelona w dzesiątkę, na boisku Alonso i Sergiusz El Capitano Roberto... to będzie długo doliczony czas gry...

0

Nie wiem o czym ten komentator chce tu długo rozpamiętywać i dyskutować. Ja oglądając mecz widziałem z góry tę rękę gościa z Porto, ewidentna sytuacja, dobra decyzja sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?