28

@DaPidejpi To może ja jako nie-lewicowy użytkownik, a siedzący w tej branży od lat dopowiem tylko, że w badaniach klinicznych i "służbie" leku dla społeczeństwa nie chodzi o to, żeby dowieźć że lek jest skuteczny i bezpieczny, tylko chodzi o to, żeby dowieść, że liczba benefitów które stosowanie danego leku ofertuje przewyższa nasilenie i zagrożenie działań niepożądanych, czyli czy plusy "przesłaniają" minusy i czy wśród minusów nie ma czegoś totalnie wykluczającego dany lek. Nie wczytywałem się w dokładne wyniki badań jeszcze przynajmniej, więc nie będę oceniał tego co tutaj powiedziano, ale naprawdę warto to zrobić, żeby opinia którą sobie wyrabiasz była racjonalna i miała silne podstawy. No bo chyba nie chodzi o to, żeby wyszukiwać argumentów tylko po to by obronić jakieś zdanie, tylko odwrotnie, pozbierać argumenty żeby wyrobić sobie to zdanie.

38

@Tomo1989 czy Ty wiesz, że ten kierowca mógł być zupełnie nieświadomy tego co się wydarzyło, przecież on ruszył, bo nie widział tego dziecka wystającego powyżej maski swojego SUVa. Nie miał szans go widzieć, winny jest nie kierowca, tylko rodzice dziecka.

13

Bellingham jest z pewnością w formie, Fawelarz ze swoim kumplem trochę spuścili z tonu ale też będą niebezpieczni, jednak uważam że najgroźniejszym zawodnikiem Realu w dzisiejszym meczu i najpewniejszym punktem obrony, pomocy i ataku będzie Jesus Gil Manzano. To pewniak, który jeśli Realowi nie będzie szło weźmie ciężar gry i odpowiedzialność za wynik na siebie i nie pozwoli na wiele zawodnikom Barcelony. Myślę że ma najwiecej predyspozycji by panować na boisku, w Klasykach zwykle nie zawodził, wszytsko jedno: u siebie czy na wyjeździe; myślę ze tym razem nie będzie inaczej. Jego obawiam się najbardziej, to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze Prezesa Pereza.

0

@Rust_Cohle @RafiVeB @Nazio_87 Panowie, ja wiem dużo, ale jeśli chodzi o Barcelonę to zawsze podkreślałem, że tak jak wielkim jestem wielbicielem, to uważam się za równie wielkiego "Janusza" i tak moją opinię należy traktować i dlatego pytam lepszych od siebie ;)

i właśnie tak sobie w głowie odpowiedziałem na pytanie, w którym drzemie większy potencjał, że Fermin i nie słyszę czy dźwięk jest piiin że dobrze czy yyyyyyy że źle xD

0

Czy jakby hipotetycznie się powiedziało, że ma się zdanie, że taki Fermin ma większy potencjał niż Lamine to czy byłoby to uznane za wielki faux pas i taki użytkownik zostałby zmieciony z powierzchni ziemi ?
PS. wiem, że Fermin jest sporo starszy.

16

"Stan jego stawu skokowego pozwala na 50-60 minut gry bez ryzyka." -> brzmi jak wyliczone z wzoru Hajty z podaniem niepewności statystycznej i błędu pomiaru xD

1

@Stinger_ zgrywała niedostępną xD

1

@ToWinaSedziego to jest komentarz dnia xD

6

@DragonxNF @FCB_dimiC @Kgorecki2500 @Tomo1989 @QQL5 @kubix05 @ROBSSSON @negreanu @Stinger_

Dziękuję Panowie, miło było mieć taką widownię i wsparcie :) wnioski wyciągnięte, nie mówię do zobaczenia za cztery lata (wtedy jeśli jescze będzie teleturniej to już na pewno nie z Panem Tadeuszem tylko innym prowadzącym, nie wierzę że jeszcze forma mu pozwoli), mówię do zobaczenia już wkrótce w kolejnych rozgrywkach :)

2

@QQL5 tak jak @ranger3120 pisał , nic ;)

0

@FcPortoFan1999 dziękuję Kolego ;) cel był wyższy, ale wrócę silniejszy ;)

53

Przykro mi Panowie ... Mimo że poszedłem daleko, cel był wyższy, pytania nie siadły, walka była... Wrócę silniejszy.

6

@Nazio_87 dzięki Panowie, za 5 minut startuję! Oddaje telefon i w bój !

7

@FcPortoFan1999 oczywiście, dodam tylko, że serdecznie zapraszam :D

0

@Rewolucja123 nie żebym to był Vinicius, ale czarno to widzę...

1

@Luciano99 czy @jowita zaparzy kawy w poczekalni ? To już będzie standard wyższy niż w autoryzowanym serwisie Audi.

3

To co oni wyprawiają z tych wolnych to jest paranoja. Może niech Ter Stegen próbuje strzelać, on jeszcze chyba nie miał swojej szansy.

3

@norbi77 mierdy po dogłębnej analizie stwierdzą, że to piłkarz Bragi faulował Nacho, bo Nacho chciał kopnąć w piłkę, a ten mu zastawił nogą piłkę i tak naprawdę to Nacho trafił w piłkę ale nogą rywala. Także można powiedzieć, że piłkarz Bragi miał szczęście że uniknął żółtej kartki w tym wypadku.

1

@FcPortoFan1999 można powiedzieć, że na naszych oczach wydarzyła się kolejna krucjata xD

1

@FcPortoFan1999 co gorsza, znowu Konstantynopol upadł.

3

@AxelF masz rację, w wypadku 3D w tej sytuacji lepsze jest słowo "krętacze" niż kłamcy. Nie byłem świadomy tego co @tbas mi tutaj wskazał i stąd nazwałem kłamcami, a tak to poprzestałbym na krętaczach.
Co do konfy, nie brałem ich pod uwagę, bo rozgraniczyłem partię na tym co przed i po wyborach, ale oczywiście, tam populizm wyjaśnił trochę Petru. Kiedyś nawet pisałem, że oni powinni zaczać od urealnienia swoich postulatów i odkorwinienia ich, wtedy można zacząć tworzyć jakąś wizje państwa.

3

@MesQueUnClub96 po pierwsze, nie w Stambule, tylko w Konstantynopolu...

0

@tbas tak, tak, rozumiem, dziękuję. Ja nie zaglądałem na ich stronę ani do programu, aż tak zainteresowany nie byłem, żeby to studiować, ale słuchałem co mówi jeden z drugim i stąd mój szok. Konfederacje wyjasnił Petru, 3cią drogę Mazurek, już po wyborach. Z przedostatnim i ostatnim zdaniem oczywiście się zgadzam. Ten dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców brzmiał trochę mało realnie, ale w wyborach co to politycy są w stanie naobiecywać.

3

@tbas ok, dziękuję. Niestety ale stoi to w sprzeczności totalnej z tym co Kosiniak Kamysz mówił do wyborców. Nie kojarzę wypowiedzi by padło z jego ust "wakacje od ZUSu" zawsze był "dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców" ... to po prostu manipulacja

0

@fotohobby oczywiście popitoliłem, pytanie przekierowuję do @tbasa ... gdzie są te zasady ?

5

@Kitek1640 miałem na myśli PiS, konfederacja nie rządziła nigdy więc trudno mi coś o nich powiedzieć.

1

@fotohobby a gdzie są te zasady ?

14

@Kitek1640 no to już po wyborach okazuje się, że tak naprawdę wybieramy między:
1) fanatykami religijnymi, populistami, którzy są w stanie kupić władzę za pieniądze pochodzące od wyborców i realizujących swoje programy wyborcze;
2) pozornie rozsądnymi centro-lewicowcami, którzy posiadają rozsądnie brzmiące rozwiązania i ustawy, ale dzień po wyborach się z nich raczekiem wycofują, czyli oszuści i krętacze

Wybór wciąż prosty, opcja druga wciąż rozsądniejsza, tyle, że panowie @macio_944 i @tbas możecie dać sobie spokój z obroną tego i zapętlaniem zagadnienia. Władek z Szymonem jeździli po Polsce i do prostych ludzi mówili "dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców", parę dni po wyborach Władziu u Mazurka mówił "wakacje od ZUSu" Tego nie da się obronić, można bronić, że krętacze i kłamcy wciąż są lepsi niż fanatycy, ale krętacza i kłamcę należy nazywać po imieniu, a nie nagle szukać co niby gdzieś było na ostatniej stronie małym drukiem albo atramentem sympatycznym dopisane.

1

Zupełnie tego nie widzę, moim zdaniem nikt z nich nie wróci, a już na pewno nie zagra od początku. To tylko puszczanie informacji, które mają wprowadzić konsternację w planach Ancelottiego na ten mecz. Jeśli mieliby wrócić, dostaliby kilka minut z Szachtarem, a tak to wprost z rekonwalescencji na mecz z takim rywalem... wydaje się, że to sie nie wydarzy i zagramy tym co mamy.

3

No to Real Madryt TV wskakuje w buty TVP i zaczyna swoją "misję"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?