0

Od czasu profesora Pique, to takiego profesora tu chyba nie mieliśmy w obronie :)

3

Szkoda, że nie ma Fermina, ja bym zaryzykował grę Gundoganem na pivocie, a Ferminem z Gavim przed nim. Ale może jednak destrukcyjny Oriol to bezpieczniejsza opcja.

0

Dobry ten Griezman, brałbym go do nas xD

3

@AlwaysBlaugrana a czy my dowiedzieliśmy się przez te 8 lat, dlaczego Pawlak z Tuskiem podpisali tak fatalne i niekorzystne, a w dodatku długoterminowe umowy z Gazpromem? PiS miał ,8 lat by przeprowadzić śledztwo i rozliczyć porażenia ekipę. Platforma też PiSowi nic nie zrobi, to się ma tak kręcić. POPiS nigdy nie upadł, on po prostu jest nieoficjalny.

1

@michal26 przerabialiśmy to samo z babcią. Olali Cię w szpitalu psychiatrycznym. Dzwoń i domagaj się, że mają przyjechać i siłą ją zabrać w asyście lub bez (u nas było bez) policji. Przyjeżdża dwóch bysiorów i siłą wiążą, pakują do karetki, podają leki po których wszystko jest jej jedno. Była to jedna z najbardziej przykrych rzeczy jaką robiliśmy w życiu, ale tu nie ma innego wyjścia.

Edit: a jeśli chodzi o przyczynę... demencji czy Alzheimera bym nie podejrzewał, jeśli zmiana zachowania wystąpiła nagle, z dnia na dzień. Tu bym obstawiał mniejszy lub większy wylew.

1

@SawneyBean z ciekawości, jaki był motyw tego "morderstwa "? Wstal i sobie rano pomyślał " zajebista pogoda rozjade sobie kogoś" ?
Koleś nie wytrzymał nerwowo bo patola zaczęła się okładać na jazdni blisko niego i coś mu się odkleiło, jak Suarezowi kiedy gryzł swoich rywali na boisku. Moim zdaniem nie zasłużył na tak wysoką karę jak dostał.

2

wyrok dla kierowcy autobusa z Katowic

"Za zabójstwo Barbary Sz. sąd wymierzył kierowcy karę 15 lat więzienia, za usiłowanie zabójstwa innych osób 8 lat więzienia, a za prowadzenie autobusu pod wpływem tramadolu — rok więzienia. Złożyło się to na karę łączną 16 lat pozbawienia wolności."

nie wiem, jak można wychodzić na ulicę w obronie polskich tzw. "sądów", chociaż może lepiej powiedzieć "sonduf"... dodam tylko że naparzająca się na ulicy patola zero postawionych zarzutów.

2

@Wojtek84 dawać @Wojtek84 na trenera !

0

@kinioo ooo jeszcze jak... najbardziej jednak tęsknię za jego piłkarską emeryturą, albo wyjazdem na półwysep arabski w celach zarobkowych.

2

Marca i As przypominają o szybkości uciekającego czasu. Niby aż miesiąc oczy mogły odpoczywać od oglądania tego klauna, a niewiadomo kiedy to zleciało i znowu cyrk w meczach Realu stanie się nieodłączną częścią granych spotkań. Znów będzie pełno turlania, upadków, teatru, "rasizmu" i kłapania do sędziego kibiców i rywali.

6

ciekawe, dlaczego wyraźne powtórki pojawiły się dopiero, jak sędzia anulował rzut karny... podobnie jak ujęcie z tyłu nie zostało mu pokazane. To jest ta manipulacja VARem

1

@Toretto obie sytuacje to w większości wina MATSa. Dzisiaj po prostu jest bez formy i nie ma co tutaj obwiniać Romeu.

0

Strasznie niechlujnie graja. Proste podania tworzą ból.

12

Czy te gazety Pereza nakręcane przez siedzące w jego kieszeni dziennikarzyny już całkiem na łeb upadły z tymi placzami w kierunku sędziego? Gość bardzo, bardzo dobrze poprowadził zawody, ustawił pewien poziom fauli na boisku i karania żółtymi kartonikami, tak zdrowo dając normalnie pograć w piłkę. Ukarał żółta kartką za najostrzejsze wejścia i piłkarza Atletico i Realu, nie wyrzucając żadnego z nich za porównywalne faule. Czy oni mają pretensje o to , że sędzia nie nabrał się na pady w polu karnym brazylijskiego hindusa ? Ale tak jakby co... to Real przecież nie rozmawia k sędziach xD

1

Czy to naprawdę możliwe, że Cancelo w tym meczu miał aż 26! strat ? Tyle to Dembele chyba nawet nie notował.

2

@TheProdigy naprawdę nie wyłapałeś tej ironii?

0

to jest właśnie ten mental, nie to co wczoraj Barca ...

0

Memphis niezły zjazd... od "następcy" Messiego w Barcelonie, po wchodzącego na ostatnie 10 minut w Atletico.

2

brazylijski hindus uczy się symulek od swojego umęczonego kumpla z zespołu.

3

biedna guma do żucia w ryju Carletto

0

@Benz zapraszam do odpowiedzi, randomowo wybranych użytkowników : @Crashynski i @AlexDark00

6

kurde, tam sędzia będzie musiał z 40 minut doliczyć, żeby Jude to odrobił xD

0

@Messibestplayerintheworld przypominam, że na tej stronie o Xavim piszemy albo źle albo wcale ...

1

@macio_944 jesteś przekonany że Bellingham do 96 coś strzeli ? Mi się wydaje, że jeśli będzie remis to nawet do 110 będą grali xD

2

@LM10GOAT a kto umarł ten nie żyje xD

0

@VENOMStyle Materace to raczej dostarczyciel łatwych punktów dla Realu. Jeszcze osłabione jutro będą, ja tam nie licze na urwanie im czegokolwiek.

0

Zobaczycie w drugiej połowie prawdziwego czerwono niebieskiego potwora xD

3

Jedyny pewniak na dzisiaj to taki że Aspas strzeli xD

0

@Isso89 4:1 Barca

0

@Emhyr no był temat w Barcelonie podmianki Onana za Ter Stegena . Teraz to się wydaje wielkie XD ale jak Onanie kończył się kontrakt wielu go widziało w Barcelonie w miejsce Ter Stegena który wtedy grał jak ręcznik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?