0

@antymadridista100 lepsze byłoby: "jak jeździsz ty penisie"

2

@Sulimo mistrzostwo nic by w tej kwestii nie zmieniło i tak traktowaliby Borussie jak trampolinę. Warto też dodać, że Bayern rozegrał słabiutki sezon, ale Dortmund też nie jakiś tam wybitny, po prostu Bundesliga w tym sezonie była słaba i tyle, słaby mistrz, słaby wicemistrz.

4

myślę, że Ruben Neves to będzie idealne brakujące ogniwo wśród najsłabszych ogniw zespołu xD

1

@Pawci023x to była inna sytuacja, to było z Atleti, Tamudazzo to był mecz z Espanyolem ostatni, kiedy Raul Tamudo strzelił nam bramkę w jednej z ostatnich minut bodaj z Rijkarda, a Real w tym samym czasie strzelił bramkę i wygrał tytuł.

1

@antymadridista100 w lidze hiszpańskiej to niestety Tamudazzo. Też chciałbym tę noc zapomnieć.

1

@Herato pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Barca ma na koncie słynne Tamudazzo i z punktu widzenia ligi to jednak było frajerstwo nad frajerstwami. Borussia owszem sfrajerzyła, ale przed sezonem nikt nie stawiałby złamanego grosza ze oni będą mieli tak duże szanse na tytuł do ostatniej kolejki. Potencjał sportowy i mentalnośc oraz doświadczenie, wszystko było po stronie Bayernu, a oni do końca walczyli o ten tytuł, oczywiście po części dlatego że Bayern jest tak cienki jak jest obecnie. Dzisiaj wszyscy mają nagrzane głowy to krzyczą że Borussia to kompromitacja stulecia, ale to gówno prawda jak się trochę przeanalizuje temat na chłodno.

0

Widziałem go na MŚ to co tam grał i wydawał się najsłabszym ogniwem jedenastki Portugalii. Xavi z tego co kojarzę go nie chciał więc nie wiem po co ten krok.

0

@koziar no i co z tego ?

0

@koziar no manipulujesz bo piszesz że było 4:4 i 3:4 jakbyś zupełnie nie wiedział że tu chodziło o okoliczności, styl i wynik pierwszego meczu oraz obsranie zbroi na miękko. Chodziło o to że mieliśmy skład top z najlepszym piłkarzem świata. Borussia w ostatniej kolejce znalazła się tam gdzie teoretycznie nikt by nie obstawiał że mogłaby byc i sama walka do końca o tego majstra to już cud. Potencjał od Baja i jakość sportową bez porównania mieli mniejszą. Nie wytrzymali presji i wypisujcie że są większymi frajerami niż my, a tymczasem to nie jest prawda tylko piszecie komentarze "na gorąco" a nie zgodne z argumentami. Przypomnę tylko że w naszej całkiem niedawnej historii mamy na koncie identyczne tamudazzo gdzie straciliśmy mistrzostwo w ostatniej minucie.

0

@koziar równie dobrze ja mistrzuniu mogę napisać, że Borussia przegrała ligę mając tyle samo punktów co Baja. Mówi to coś o frajerstwie? Nie... To po co manipulujesz jak wiadomo o co chodzi. Barca była już dwa razy w kolejnej rundzie i co z tego ?

0

@daniel32778 @cules100pro grzejecie się bo to miało miejsce 10 minut temu. Ale Borussia po prostu nie wytrzymała presji ponieważ nie miala doświadczonych zawodników którzy w takich momentach potrafiliby utrzymać głowy. Mainz miał te przewagę że grał na luzie. Takie sytuacje bardzo często już się zdarzały, natomiast przegrać wysoko do zera po ekstremalnie wysokiej wygranej w pierwszym meczu to kompromitacja.

0

@MesQueUnClub96 nie było... Zremisowali grając że spiną i potrzebując wygranej , a przeciwnik gral na totalnym luzie. Wyszedł brak doświadczenia w trudnych sytuacjach. My mieliśmy graczy doświadczonych, mieliśmy wynik, na Anfield mieliśmy nauczkę z Rzymu. Naszym kompromitacją nijak nie dorównują.

0

Przypominam wszystkim szydzącym z Borusii, że mamy z nimi więcej wspólnego niż Wam się wszystkim wydaje. Rzucę tylko dwa słowa, które powinny sprawić że wszystko stanie się jasne... w zasadzie będą to dwie nazwy geograficzne: Rzym i Liverpool, światło zgaszone.

1

@P33ck czyli Real kupił rezerwowego Borussi za 100 mln z bonusami xD

0

@Herato moja głowa jest cała, ale ciekawostki interesujące... nic jednak nie przebije ciekawostki, że piłkarz Barcelony Douglas, ma więcej trypletów na koncie niż cały Real Madryt przez swoje długoletnie istnienie.

0

@Azi dokładnie, jakby podali informacje, że ciężarna zginęła na pasach to też by się darł, że to na sumienie Przyłębskiej idzie i że piekło kobiet trwa.

4

@Rust_Cohle myślę, że @betonito powinien zostać nowym stylistą Pepa. Gość ewidentnie chodzi ubrany jak wypierdek mamuta xD to co pokazałeś to pewnie tylko wycinek portfolio, ale już pokazuje, że gość zna się na swoim fachu i wreszcie Pep mógłby zacząć jakoś wyglądać xD

1

@betonito czemu przyciasnym ? moim zdaniem jest bardzo dobrze dopasowany...

1

@parpe o tych cyganach, to niech durnie spojrzą na Rodrygo.

1

@kewin Vini by rozdarł japę o to i przeturlał się za bandy.

0

@gumaz no Jordi Alba chyba :(

1

@DonCarletto no i dlatego że tak robią nie mają racji i na pozycji kapitanów lądują osoby które się do tego nie nadają.

3

@Comentateiro oczywiście że bardzo dobrze, tylko piłkarz powinien skupić się na grze a nie odpalaniu motłochu. Motłochu z trybun się nie pozbędą nigdy, musieliby pozamykać stadiony. Zacznie krzyczeć jeden, dołączy dziesięciu, za moment znacznej wrzeszczeć cały stadion. Na stadiony nie przychodzą i nie będą przychodzić gentlemani. Rola piłkarza jest nie dawać karmy, nie prowokować, nie odpalać, Vinicius swojej roli nie spełnił, a motłoch przekracza wszelkie granice. Teraz jest płacz Realu ale na sytuację swojego gracza zapracował on sam swoim zachowaniem.

2

@Matheu12 ale Puszczę to Ty szanuj...xD za

2

Takie słowa nie powinny paść dla PRowego spokoju chociażby ale... W dobie kiedy Scholz i Niemcy świętują 9 mają wyzwolenie spod okupacji nazistów Niemiec, uznaję że można wszystko... Równie dobrze Balde i Roberto mogli kierować swoje słowa do antyputinowskiej opozycji

1

@GeneralXavi zrobiłeś mi dzień... Nie pomyślałem, mówię poważnie:) dzięki Generale

0

@Medium i Chelsea i Liverpoolu:)

2

Niektórych niepokoi najbardziej sytuacja na środku pomocy, kto zastąpi Busquetsa, innych prawa obrona, jeszcze inni martwią się o skrzydła albo o obsadę środkowego napastnika jako alter dla Lewego.

To co mnie najbardziej martwi to los opaski kapitańskiej: pierwszy kapitan Sergi Roberto, drugi kapitan Jordi Alba. Przecież jak tylko o tym myślę, to nie jestem w stanie pojąć jak ktoś do tego mógł dopuścić. Chyba gdybym miał wskazać dwie najbardziej niekompetentne osoby do noszenia tego zaszczytu, to wybrałbym właśnie tych Panów. Już nigdy nie będę się zastanawiał, czy Messi był dobrym kapitanem czy jednak nie był odpowiedni na tę pozycję, ba... w obecnej sytuacji wstyd mi, że miałem kiedyś takie rozterki. PRzecież on przy nich to Kapitan Ameryka w zestawieniu z Bolkiem i Lolkiem.

0

@AmigoBlancos Stary, olej tę sektę. Tutaj byłeś, jesteś i będziesz mile widziany. To jest krąg wzajemnej adoracji i szkoda w ogóle z tymi idiotami dyskutować.

16

Czego byśmy nie napisali o Vinim to pisanie o nim w jednej linijce z Gavim jest irracjonalne, głupie i obraźliwie dla Hiszpana. Gavi to zawodnik z natury waleczny, mi przypomina osobiście do znudzenia Gattuso, a Vinicius to piłkarz który od kiedy się pojawił pokazujący swoje "gwiazdorstwo" zanim jescze na to zapracował, prowokujący wyśmiewający zanim jeszcze pojawił się ten wielki hejt na niego. To skrajny debilizm. A Vinicius... Teraz to już sam nie wiem co możnaby z nim zrobić... Zmiana ligi niewiele mu pomoże bo z takim zachowaniem on będzie uruchamiał rasizm gdziekolwiek się pojawi i widać gołym okiem że on uruchomił problem również dla Realu który oczywiście broni go jak swojego, ale piłkarze sami dostrzegają jego zachowanie. Dzisiaj Brazylijczyk na stadionach ma to na co zapracował, ponieważ wśród motłochu zasiadającego na stadionach zawsze znajdą się tacy wkurzeni którzy będą mu wytykać co tylko mogą, zaczynając od mało atrakcyjnego wyglądu a kończąc niestety na kolorze skóry. To od piłkarzy wymaga się żeby tego motłochu nie odpalali, a dzisiaj Vini i Real płaczą właściwie o to że motłoch jest motłochem i nic nie da się z tym zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?