panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@TheNekro94 zgadzam się z @Zoker ...moim zdaniem takie nakazy badań są totalnie bez sensu w praktyce, chociaż pieknie wyglądają na papierze. Idzie się do lekarza, który jest bezproblemowy, ten Cię kasuje i sprawa załatwiona, a w papierach jest porządek. Dlatego szczerze mówiąc nie bulwersuje mnie to głosowanie sejmu, a nawet w pewnym stopniu cieszy, bo eliminuje jedną cegiełkę w całym murze hipokryzji w funkcjonowaniu społeczeństwa. Nie sądzę by miało to jakikolwiek, choćby 0,01% wpływ na zwiększenie się ilości wypadków w lasach.
0
@Tasde Stachu Czerczesow ;)
3
@analitykTaktyki dzisiejsza sytuacja, pokazała jedno:
Lewandowski, dobro drużyny... wybierz jedno
4
@Sulimo to chyba było dla funu ... mniej lub bardziej udanego, ale jednak funu..
10
Lubię Xaviego, ale marzę o trenerze, który po tym co zrobił Lewandowski, momentalnie zdjąłby go z boiska i w następnym meczu posadził na ławce. Żeby pokazać, że są rzeczy nieakceptowalne i przywołać do porządku gościa który przedkłada własne przełamanie nad dobro drużyny.
5
Eric to taki nasz Maguire... Brakuje mu tylko opaski kapitańskiej xD
8
Niestety, ale z całego tridente to właśnie Lewy najbardziej zasługiwał na zmianę. Ferran dzisiaj lepszy od niego, nawet nie biorąc pod uwagę gola.
3
Ten sędzia jest głupszy niż Vinicius... No dobra... Poniosło mnie, przecież nikt nie jest głupszy niż Vinicius.
2
Obejrzałem Lewego przy tej bramce... Śmiesznie wyglądały te rozłożone ręce w wyrazie pretensji że nie dostał podania, które z automatu ułożyły się w pięści uniesione w geście tryumfu xD
0
Po pół godziny jest 5:0 dla Newcastle, a przypominam, że nie gra nasza perełka i skała Longlet... to oznacza, że gdyby był na boisku mogłoby być 11:0
5
Ferran to człowiek do zadań specjalnych Xaviego, w dzisiejszym meczu dostał za zadanie udusić Savica xD
0
@Dosq Kapitan od zawsze i na zawsze był tylko jeden ;) Na Tottim wychowałem się, pamiętam jeszcze jak w Romie grali tacy zawodnicy jak Montella, Nakata, Cafu, Emerson i ten kosmiczny sezon Gabriela Batistuty ;) czekam na to kolejne mistrzostwo już długo, ale wciąż krócej niż kibice Liverpoolu czekali :D
1
Deniz Aytekin ? zawsze top
0
@Dosq dziękuję, u mnie Dortmund w hierarchii klubów, na zaszczytnym trzecim miejscu po Barcelonie i United, a tuż przed AS Romą ;)
3
@VamosRakieta po pierwszych komentarzach już wiesz co kasztany będą pisać jak Abde nie odpali: " już Ferran s Ansu byli lepsi niż ten z Bożej łaski drybler za pięć groszy" xD
4
@zaky274 Arnolda to ja bym nie chciał, nawet gdyby Laporta miał zamontowaną w tyłku drukarkę pieniędzy i miał ją rozgrzaną do czerwoności o produkowania Eurasów.
1
@Santodomingo1234 nie wiem po co cytujesz statystyki tych zawodników, skoro napisałem, że w stylu Realu odnajdują się wybornie i dzięki temu wychodzą na czołowych zawodników świata. Nie wiem też o co Ci chodzi z kulturą, Vinicius otrzymuje taki szacunek, jaki sam okazuje innym graczom, kibicom itd. natomiast nic nie zrobię z tym, że Rodrygo wygląda jak cygan i w niczym mu to moim zdaniem nie umniejsza, ponieważ cyganie według mnie nie są podludźmi i zasługują na taki sam szacunek jak inni... rozumiem przez twoją wypowiedź, że masz inne zdanie na ten temat, trudno, rasiści zdarzają się wszędzie.
10
To jest niebywale, że bardzo dobra, wręcz perfekcyjna gra z kontry jest w stanie zdominować football do tego stopnia, że drużyny grające dobry ofensywny football są na straconej pozycji. Przecież te Brazole, czyli piekny to spółki z brazylijskim cyganem to w drużynie pokroju City czy Liverpool to byłaby ławka rezerwowych, a w takim Realu wychodzą na czołówkę światowego footballu. Szalony jest ten sport, a raczej te rozgrywki. Najlepszą opcją dla takiego City byłoby oddać im po prostu piłkę i pozostać w stagnacji.
6
@Muevertigo twoja wypowiedź jets tak śmieszna, jak tweet Realu Madryt, który z jednej strony wspiera Valverde kiedy odpowiedział na atak na swoją rodzinę a z durugiej storny wstawia cytat o nasraniu na ojca Laporty. To jest właśnie ten poziom hipokryzji, niezmienny w całej brudnej historii Realu.
1
@Tridente2015 ale przecież to jest jak: "Real Madryt nie rozmawia o sędziach xD"
0
@Pewex jaki jest przykład takiego konkretu z którym Laporta mógłby się podzielić z dziennikarzami na konferencji prasowej?
0
@Pewex a czego Ty oczekiwałeś ? Ze siądzie z panami dziennikarzami i zaczną czytać na głos raporty ?
0
"powrót.... na mecz z.... został praktycznie wykluczony" czy tylko ja mam wrażenie że od kilku tygodni czytam to samo nawet w przypadku niektórych zawodników jak Dembele czy Pedri przez bodaj miesiąc?
0
Jak nie wturlaja tego jednego dropsa to jutro Asyi Marci będą głosić "liga płonie"!
0
@supraomnes1 no to te wymagania niestety nie idą w parze z "płcią piękną" :D
1
@Sekstet2009 no niestety zdaję sobie sprawę że jest tak jak piszesz. Bardziej chodzi mi o to, że zostanie ukarany wizerunkowo. Niestety Barcelona prawdopodobnie przypłaci aferę wyrzuceniem z Ligi Mistrzów, nawet jeśli później ywjdzie, że była to burza w szklance wody. Tebas nawet jeśli się okaże że to prawda, będzie cierpiał wizerunkiem i spadkiem zaufania, to też jest istotna kara z punktu widzenia jego dalszej kariery.
1
@Sekstet2009 oczywiście, ale na bazie takiej akcji rzucił słoik z gównem w Barcelone, podczas gdy sam robi to samo. W zwiazku z tym że domagał się tłumaczenia od Barcelony, teraz sam powinien się tłumaczyć.
2
@JimMorrisonFCB chyba krzyknął na końcu ol rajt ! :D
0
klasycznie, lekarz i informatyk :) pewnie też prawnik, ale ten jeśli jest ustawiony z zapleczem rodzinnym... natomiast to jest na ten moment bo nie wiadomo co będzie za 5 lat, kiedy skończy studia cała chmara lekarzy (ostatnio utworzono mnóstwo nowych kierunków lekarskich kształcących bardzo wielu absolwentów) i cała chmara ludzi porobi kursy programowania, testowania oprogramowania itd., bo jak się okazuje do tego wcale studia nie są nikomu potrzebne :)
4
Jeśli są konkrety, no to misiek jesteś w dupie :D