0

@lucca87 jak niegdyś Verattiego z PSG xD ?

1

@626 @adi7adi8 oczywiście, fajnie... ale Bayern nie puści go tam gdzie biznesu nie zrobi, a z nami nie zrobi... i może bez zgody piłkarza zażądać wypełnienia kontraktu czyli usadzi go na tyłku ;)

2

Z tym Kimichem to bym zamknął temat. Wystarczy rozważyć kwestię, dlaczego mieliby go sprzedać Barcelonie za 60 mln a nie np. PSG za 90 mln ? albo choćby Madrytowi za 75 mln ? Przecież kto jak kto, ale Bayern to jest biznes jakich mało i oni na widzimisię i preferencje piłkarzy nie patrzą, liczy się kto da więcej i żeby biznes był dobry. Także nasi gołodupcy są raczej bez szans, nawet święty Mati Alemany tu nie poradzi.

1

@Sulimo nie tylko nie musisz, ale nie powinieneś iść na pogrzeb. Pogrzeb to pożegnanie, ostatnie oddanie czci i szacunku, Ty odczuwasz z tego co czytam maks obojętność, jeśli w ogóle nie duża niechęć. Że tam towja obecność jest niepotrzebna i daj sobie spokoj. Zmarła wyobcowana osoba, niech żegnają ją bliscy i przyjaciele, Ty do nich nie należysz. Tak to widzę ;)

1

@Men27 Real też wykonuje swoją zmianę pokoleniową i mają zdecydowanie kim grać... Różnica jest tylko że my zaczęliśmy od tyłu a oni od przodu, ale wygląda na to że atak i pomoc mają gotowe. U nas zupełnie odwrotnie, obrona i pomoc zbudowane, ale z przodu bieda z Ferranem i Fatim jako Filip i Flap.

5

Komentarz usunięty

0

@Firestone to jest drugi Asensio, oprócz dobrego uderzenia z dystansu i hukniecia to ten piłkarz nie ma nic do zaoferowania, jest cineki jak sik pająka i hypowany jak to w Madrycie zwykli robić z młodymi zawodnikami z własnego gniazda. Valverde dla mnie to najbardziej przereklamowany grajek ostatnich lat, a kamyczek dorzucił Carlo tekstem o rzucaniu papierów trenerskich... Tymczasem jest półkę niżej niż Nacho o którym sie wiele nie mówi, dla przeciwwagi.

3

Fede Valverde to najbardziej przereklamowany zawodnik obecnie, nawet nie ma o czym dyskutować.

0

@SirBobby z Liverpoolu w Barcelonie chętnie zobaczyłbym kiedyś tylko Arthura... podobno to następca Xaviego xD

2

@Serducho i trzynastkę da i czternastkę i piętnastkę ... Pan Prezes to jest złoty człowiek, Ci poprzedni nic nie dali...

3

Mimo wszystko szkoda tego duetu Alemany-Cruyff... z zewnątrz wydawało się, że panowie się uzupełniają, jeden bardziej patrzy jak na biznes, a drugi na stronę sportową. No ale jeśli się nie dogadywali, to chyba jednak lepiej, że z tej dwójki ostał się właśnie Mateusz, który ma większe doświadczenie, jest lepszym negocjatorem i ma większą sieć kontaktów.

1

@FcPortoFan1999 ostrogi w przyszłym sezonie, jeśli to będzie dalej tak chodzić i zespół się rozwijać powinni dać radę awansować do play off. Ogólnie fajnie że tam zrozumieli swoją potrzebę kompletnej przebudowy zespołu. Niektóre zespoły nie chcą się temu poddać i przez to przez lata wyglądają tak jak wyglądają.

5

Szkoda mi duetu Cruyff Alemany i trochę jestem zły na Laporte, ale z drugiej strony pamiętam, że najlepsze decyzje Laporty to były właśnie te najmniej popularne, jak utrata Beckhama, przyjście Ronaldinho, zatrudnienie Guardioli. Dajmy czas i szansę, póki co kadencja Laporty na plus, znów tryumfujemy.

2

@catalanian09 gorzej, że z Barcelony jest niezły BAMBIK

2

@zombie Guardiola dostał 2/3-gotowca po Rijkardzie ;)
Xavi dostał 1/4 gotowca po Koemanie ;)
To jeszcze ta różnica,
Jeśli chodzi o porównanie Xavi-Guardiola, porównanie w ogóle nie dotyczyło stylu i jakości gry, bo to wiadomo, że nie ma porównania, ale Xavi nie ma takich wykonawców mimo wszystko.

9

@zombie Xavi i Valverde to zupełnie inna sytuacja. Valverde dusił z resztek po Guardioli i Lucho ile mógł i wszyscy jesteśmy zgodni, że mógł wydusić więcej. Xavi ma być nowym Gaurdiolą, który na dodatek z klubu "ubogiego" i zadłużonego, chwiejącego się finansowo ma zbudować drużynę odnoszącą sukcesy. To mistrzostwo smakuje X razy lepiej.

1

@FcPortoFan1999 zdobyłby gdyby poszedł do Denver i przesiedział cały mecz na ławce. Jako top player ciągnący zespół nie zdobyłby nawet obrączki mistrzowskiej, po prostu nie ten typ by liderować czy wspoliderować. W przyszłym sezonie o tym samym dowiedzą się w Dallas w przypadku Irvinga...

0

@RomanHoffer aaa, no to lej go w mordę ! :)

2

@RomanHoffer Romuś... Czy Ty znowu pijesz ? xD

0

@jacobFCB chyba nie wypada by nie wygrała Ukraina xD

0

@pacjentzchoroszczy Cama, to Ty ? :)

0

Tam w Niemczech to już odjebało totalnie, najpierw świętują wyzwolenie Niemiec spod władzy nazistów 8 maja, teraz wpuszczają jakiś dziwolągów scenicznych... nie jest dobrze.

9

@J4no no to chyba jesteś jednym z nielicznych który nie napotkał takiego Ukraińca z tych wypowiadających się tutaj, jeśli nie jedyny. Może jednak żyjesz w innej Polsce.

24

@creativeopinion a jak Wy płacicie bezpośrednio sędziom to też konfliktu interesów nie ma ? :)

0

@JaroBoss no tacy jak Ty wierzą że niektórzy ludzie są bez grzechu poczęci chyba i nieskalani i nie można na nich złego słowa powiedzieć.

10

Bezdyskusyjnie Robert powinien być pierwszym kapitanem. Sprawdził się jako kapitan kadry i pokazał jak dba o zespół. Kiedy Morawiecki rzucił publiczne pieniądze to w nocy wykłócał się ze sztabem trenerskim o pieniądze dla siebie i zespołu zamiast spać, mimo że na dniach czy nawet na godzinach czekała go mecz 1/8 finału MŚ z obrońcą trofeum. Taki kapitan to skarb i nie powinno być wątpliwości w Barcelonie kto bierze opaskę po Busim, żadne Araujo żadne Ter Stegeny tylko Lewy.

2

@VegetaPolska bo dla Modrica prędkość nie ma tak kluczowego znaczenia jak dla Benzemy. Modric bez szybkości dalej jest w stanie robić różnice, u Benzemy już gorzej, tym bardziej że warunków fizycznych jak Lewy też nie ma.

0

@PietrasCoelho walczącym o publiczne pieniądze od premiera kilka godzin przed meczem w 1/8 MŚ. Nie wiem czy to argument na opaskę kapitana

10

Że zacytuję Daria ze Ślepnąc od Świateł: "no i nie podobasz mi się" .

0

@partymaker pewnie jescze z tej promocji z Biedry 12 + 12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?