0

@Culers polecam mój pierwszy komentarz a więc na samym dole w wątku z wywiadem z Laudrupem. Biali rycerze szybciutko się pojawili bronić idola.

0

@Faro realowcy to idioci... Oni na swojego przygłupa zawsze szukają ekwiwalent u rywala, stały scenariusz

0

@supraomnes1 od razu widać że nie masz córki xD

0

@SinMistico Gavi nie wiem kogo do końca może irytować, ponieważ to po prostu zawodnik który walczy o każdą piłkę jak o życie, a nie turla się jak drops co sytuację. Tyle że te klauny jak mają przychlasta w drużynie to zawsze szukają ekwiwalent u rywala, w tym przypadku wybrali Gaviego.

0

Wyluzujcie z tym wyzywaniem Viniciusa bo biali rycerze już tutaj pędzą i zaraz będą drzeć japy: "że wy macie Gaviego" xD

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

@DaKy dlatego Ci napisałem że mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby czuć się bezpiecznie i zapewnić wszystko sobie i swojej rodzinie co potrzebuję, nie jest mi potrzebny nowy Bentley z salonu do pełni szczęścia, wystarczy mi normalny Japończyk bo ważne jest dla mnie by bezpiecznie dojechać z rodziną np na wypad weekendowy. Dlatego nie rozumiem twojego srania się o moje smutne życie. Viniciusa uważam za głupiego zawodnika... widziałem na przykład jak po kolejnym turlaniu kłócił się z Pique o to, że był "faulowany" w Classico. Widziałem jak był dogadany z Barceloną a za chwilę jak dla kasy poleciał do Madrytu to od pierwszego meczu zaczął ślinić herb Realu. Jest to zawodnik który nie ma za grosz klasy co pokazuje praktycznie co mecz, turlaniem, prowokacjami i zachowaniem w stosunku do kibiców i rywali. Jak sięgam pamięcią takiego piłkarza pozbawionego klasy nie pamiętam.

0

@DaKy jeśli dla Ciebie fakt posiadania wiekszej ilości pieniędzy świadczy o 100 razy lepszym życiu, to masz rację. Dla mnie na szczęście, w życiu są większe wartości niż kasa i blachary które patrzą na dzianego faceta widząc jego twarz na banknotach xD kasy mam wsytarczajaco by mieć jak dla mnie szczęśliwe zycie, a ważniejsze są rodzina, przyjaciele, zdrowie, pasja, coś czego nie kupisz. Także wspolczuje Ci obranych wartości życiowych, rodzice chyba nie zrobili tu dobrej pracy wychowawczej i jest co jest.
nie wiem też debilu gdzie niby wylewam żale w internecie, ale ty chyba średnio rozumiesz tekst czytany więc nie drążę... Vinicius jest jednym z głupszych zawodników w mojej opinii, udowadniał to swoim zachowaniem i wypowiedziami co podkreśliłem sarkastyczną wypowiedzią, której oczywiście nie zrozumiałeś bo zapewne w rozumie nie przewyższasz swego idola.
A na koniec, wcale tak nie wychodzi... Wielu piłkarzy lepszych od twojego kochanka było bardzo inteligentnych i rozgarniętych co nie przeszkodziło im dobrze kopać piłkę i co najważniejsze dla Ciebie zarabiać dużo hajsu... Maldini, Raul, Puyol, Modric itd.
Wystarczająco wypunktowany?

0

@HavertzKai wszystko to bardzo piękna wizja, jest z nią tylko jeden mały problem: Neymar nie wróci xD

22

Fajny wywiad z super gościem, jedyną częścią wypowiedzi z którą kategorycznie nie mogę się zgodzić to ta o Vinicusie:

"ponieważ czasami za dużo myśli "

to chyba jakiś błąd w tłumaczeniu, albo przejęzyczenie, bo inaczej nie mogę wytłumaczyć stwierdzenia, że "Vinicius myśli"

3

odpalać WIadomości: "od miłości do nienawiści czy Leo Messi odejdzie z PSG"
tylko tam dowiecie się prawdy xD

1

@fart pisząc "ale ja takich Celtów chce oglądać w każdym meczu" zapomniałeś o gwiazdce i informacji, że nie dotyczy Tatuma :)

0

@Herato wiem :D ale zainispirowało mnie to do poszukiwania i przywoływania w głowie dziwnych pomysłów na skrzydło ;)

1

@Herato jeśli chodzi o "dziwne" pomysły, to ja bym mocno zaryzykował i ściągnął Jadona Sancho z Manchesteru, pod warunkiem, że kosztowałby do 30 mln. Ten gość miał ogromne papiery na granie, potrafił sam rozstrzygać mecze, dryblował, dogrywał. Po prostu w United skisł, kontuzje dołożyły swoje, ale myślę, że po zmianie klubu mógłby spokojnie odżyć.

34

Jeśli chodzi o kwestię 80 mln za Raphinię, to pozwolę sobie tylko przypomnieć przykład Rakitica za którego PSG płaciło coś koło 80 mln po mistrzostwach świata. Taką ofertę powinno się odrzucać TYLKO w przypadku, jeśli zawodnik jest pewniakiem i miał za sobą CAŁY stabilny sezon na wysokim poziomie. Potęguje tę powinność fakt, że klub jest trupem finansowym. Zawodnik oczywiście nie jest pudłem do przerzucania i ma coś do powiedzenia, ale powinno się usiąść do rozmów i przekonać go do odejścia. Przypomnę tylko, że za połowę tej kwoty mógłby przyjść chociażby Viktor Roque.

1

@Aragorn33 przecież Mentzen powiedział całkiem niedawno, że oni są przeciwnikami 500+ i w jego miejsce zaproponują rozwiązania podatkowe, które będą korzystniejsze dla rodziców niż 500+
W kwestii podatków, to dadzą Ci na ten moment konkretów, chociażby dlatego, zę jeszcze nie opublikowali swojego programu wyborczego i jest to ciagle przed nimi.
Mieli w poprzednich kampaniach wyborczych konkretne propozycje i rozwiązania, np. bon edukacyjny, podawali w jaki sposób by go realizowali i jak miałoby to działać. Moim zdaniem, nawet jeśli ich nie popierasz i nie zgadzasz się z nimi, to akurat mówić, że lawirują albo są mało konkretni to ostatnie co można im zarzucać.

1

@Aragorn33 no ale ja właściwie nie wiem o co Ci chodzi. Nie ma chyba drugiej partii w Polsce która miałaby tak jasno i precyzyjnie ukształtowane i ujawnione poglądy jak Konfederacja. To raczej PiS, głosząca że jest prawicą jako partia gospodarczo ultralewicowa, PO jako partia podająca się za liberałów a w rzeczywistości socjaliści, PSL, twór który po prostu chce być w rządzie... te partie układają się w zależności od wyborców i co chcą wyborcy to oni realizują. Konfederacja odwrotnie chce przekonać wyborców do swoich poglądów i zdań, a nie bawić się w śliską politykę.

14

@Aragorn33 Mam nadzieję że Ci chociaż za te kampanię płacą jakieś grosze, a nie pajacujesz z tą Konfederacją za darmo bo narobiłeś w gacie że mają za wysokie sondaże xD

4

@Gacek5 przypominam że mamy tyle samo strzelonych bramek co ten demon Atleti :D

0

Miał ten Arsenal piękną przewagę, ładnie grali, wyglądało to solidnie, a tu nagle City przed nimi. Czy tam przypadkiem w tej tabeli ktoś czegoś źle nie policzył ? xD

2

@Emhyr to chyba nie jest nielegalne, tylko z uwagi na to, że nie są znane wszystkie skutki stosowania nie jest zarejestrowane w lecznictwie, co nie oznacza, że lada chwila nie wejdzie do użycia.

0

@ranger3120 a to potrzebujesz jako wsparcie mięśni do koksowania czy na stojącego, a raczej nie stojącego Wacka ?

1

@JarekS proste pytanie, czy jest szansa na to, że pojawienie się Messiego wygeneruje przychody w klubie, które pozwolą znacząco podźwignąć kondycję finansową klubu ?

0

@Peciak za Messiego nie poświęciłbym z obecnej kadry nawet Christensena, o De Jongu nie wspomnę.
W przypadku Fatiego wygląda to na ten moment tragicznie, ale intuicja mi podpowiada, że on jeszcze w klubie nie powiedział ostatniego słowa (mam na myśli grę na wysokiej jakości) .

0

@Roobo po kogoo przepraaszam? chyba po łatanie długów, bo jak 80 mln wpłynie do kasy klubu, to ten knur Tebas i reszta ziomków Realu, będzie co najwyżej ciut mniej krzywo patrzeć na nasz klub, ale na pewno nie pozwoli na sprowadzanie nowych zawodników. Jak będą mieli dobry humor, to pozwolą na rejestrację Gaviego.

0

@MESSIah16 Myśleć, że Real jest w kryzysie, to najlepsze co może dla nich zrobić każdy ich rywal, a szczególnie Manchester City w Lidze Mistrzów.

0

Może Monciego uda się sprowadzić w jego miejsce?

2

@Szklaner nie, oczywiście że ma znaczenie, tylko temat aborcji zawsze sprowadzacie do tych zagadnień, podczas gdy zwykle w OGÓLE społeczeństwa tutaj panuje consensus omnium. Autor dyskusji podobnie jak większość wypowiadających mówi jednoznacznie o aborcji na życzenie, a tutaj od razu można wyczuć, że czujecie się strasznie ślisko w dyskusji, więc pozostajecie na swoich bezpiecznych i jednocześnie uderzających we wrażliwość wąskich zakątkach tematu. Nawet czepiliście się dziewczyny o to, w momencie kiedy wyraźnie zaznaczyła że dopuszcza aborcję kiedy życie matki jest zagrożone, a wiec uznaje w większości respektowany w społeczeństwie kompromis aborcyjny. To jest właśnie ten lewicowy poziom dyskusji, szczególnie ukochany tam, gdzie właściwie dyskusja nie jest potrzebna bo temat jest zupełnie inny. No i ten szał jak ktoś się powoła w taki czy inny sposób na religię, albo wyciągnie argument z tym związany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?