2

@Comentateiro zamiast tyle pisać , podsumujmy to po prostu: ma DNA Barcelony.

4

@kostek579 a to może wypierdzielisz na swoją stronę poczytać jakieś "fajne" komentarze jak te tutaj Ci się nie podobają ?

3

Ibrahimovic miał racje na temat Guardioli, to filozof, który będzie brnął w swoje dziwne decyzje na przeciw rzeczywistości. Dzisiaj postanowił nie robić zmian i nie robił, wbrew temu co na boisku, wbrew logice, rzeczywistości. Dlatego właśnie City nie przejdzie Realu, kolejne dziwne decyzje Guardioli ułatwią im zadanie.

2

Tego Silvę to on trzyma na boisku żeby trudniej mieli ? Bo nie widzę sensu ... Guardiola przerypie ten dwumecz na własne życzenie .

0

@adi7adi8 no jeden mecz Raphinia grał na Camavingę i dzisiaj jeden mecz Bilvy na Camavingę... więcej nie miałem żeby porównywać, a na Raphinię dużo krytyki spłynęło, że sobie nie radzi z chłopem co gra na nie swojej pozycji.

8

Bilva na tle Realu i Camavingi nie wygląda wcale lepiej niż Raphinia... Taki wniosek mi się nasuwa.

1

Bardzo dużo smutku słyszałem w tym krzyku Kevin De Bruyne

0

@Xpert77 od kiedy to mierda fauluje, jak wejdzie tak zawodnik City to sobie sędzinio przypomni że to jest jednak przewinienie.

0

Karwakretyn faulował a później się turlał jak piękny.

1

Mierdy grają padake więc za chwilę chyba strzelą xD

0

@Barwindg dziękuję za odpowiedź rzeczowa;)

0

@partymaker nie oglądam City więc pytam poważnie...

0

Ten Grealish się jakoś rozegrał że dzisiaj w pierwszym składzie czy Pep znowu coś głupiego wymyślił ?

0

@talizmo a dlaczego to Liga Mistrzów ma być akurat tym wyznacznikiem?

2

@Kinginiesta @NeKenI menda powinna być rozszarpana gołymi rękami i polewana wrzątkiem, ale no własnie ilu ludzi ma krew tego chłopczyka na rękach to jest nieprawdopodobne. Opieka społeczna tak jak mówicie, cała do wypierdzielenia na zbity ryj.

0

Damian Żurawski (radny Sosnowca) napisał na facebooku:

"Właśnie czytam, że w listopadzie 2022 roku znaleziono na przystanku autobusowym 8-letniego Kamila, który przebywał tam w samej piżamie, był wychłodzony i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej.

Okazało się, że chłopiec wielokrotnie uciekał z domu przed swoim okrutnym ojczymem, a jego obrażenia sugerowały, że był skrajnie zaniedbywany. Nawet do szkoły chodził posiniaczony z złamaną ręką.

To niewiarygodnie tragiczne, że nikt wcześniej nie zainteresował się losem Kamila. Nikt nie zapytał go, co się dzieje, nikt nie zabrał go do siebie, a kolejny raz odwozili go do domu, gdzie czekało na niego kolejne piekło.

Wielu ludzi swoją znieczulicą i obojętnością przyczyniło się do tak straszliwego losu dziecka.????

W takiej sytuacji wystarczyłoby jedno słowo, jeden gest, aby ocalić życie Kamila. "

w głowie się nie mieści...

0

@Jojek to prawda, chociaż na Clippersow nie chodzą tak namiętnie :) z NBA jest chyba tak, że raczej trudno darzyć jakiś klub taką niechęcią czy nienawiścią jaką można w sobie wygenerować w piłce nożnej. Ja przynajmniej tak mam, ale ze zawsze lubiłem Chicago to Lakers i Pistons nie przepadałem i tak mam do dzisiaj:)

0

@Pustelnik myślę że najbardziej pasowałaby mu czapka stańczyka

1

@Mroziu te role w cyrku się czasami mylą, pewnie jakiś nieszczęśliwy błąd w tłumaczeniu się wkradł.

1

@Adamski69 @Objectivo @ptrx przepraszam Panowie, ale źle zostałem zrozumiany, chodziło mi o kibiców, Lakers słyną z tego że przychodzi tam wielu celebrytów, a żeby być uciwym to ludzi ze świata kultury i sztuki (Nicolson, Spike Lee itd. ). Ja za tą otoczką nie przepadam i dlatego nie lubię również Lakers ale za bandę celebrytów bije się w pierś.

0

Jeśli ta banda celebrytów z LA zostanie mistrzem to będzie to chyba najbardziej absurdalny mistrz NBA od lat.

1

@KrychaFCB myślę że sąd nawet nie słuchał za bardzo co Twój kumpel miał do powiedzenia. Dlatego właśnie aż mi się w dupie gówno wywraca jak słyszę hasło o piekle kobiet. Rzeczywiście piekło... To jest tak jak @Mads napisał, równości płci dopominamy się tylko tam gdzie to nam pasuje, ale przywileje na korzyść kobiet mają zostać zachowane. U mnie w rodzinie doszło do takiego absurdu, że matka zażyczyła sobie że będzie wychowywać tylko jedno z dzieci, a drugie ma zostać przy ojcu ( za chłopcem swoim synem delikatnie mówiąc, nie przepadała). Sąd poszedł za jej życzeniem i rozdzielił rodzeństwo, które nie tylko żyje obok siebie ale teraz praktycznie w ogóle się nie widuje. Śmiałem się wbrecht jak widziałem te wszystkie parady s obronie sądów.

17

Jeszcze odnośnie tej tragedii która wydarzyła się na Śląsku. Może wreszcie ludzie się zastanowią i przestaną jak mantrę za lewicą wykrzykiwać "piekło kobiet trwa" i zajmą się mężczyznami i co spotyka ojców w przypadku rozwodów. Przecież w Polsce, po rozwodzie, matka z automatu "zabiera" dziecko ( i jest to celowe określenie), a prawo jest takie, że może utrudniać spotkania z ojcem do tego stopnia, że w praktyce spowodować że dziecko nie jest zupełnie widywane przez tatę. To nie jest pierwsza tragedia i przypadek, w którym nowy gach matki gotuje piekło dziecko, takich przypadków było już wczesniej wiele, a mamuśka po rozstaniu, może ojca praktycznie odciąć od swojego dziecka. W przypadku ze Śląska było już praktycznie za późno.
Gacha matki, ukatrupiłbym gołymi rękami za to co temu dziecku zrobił.

7

Alemany wbrew pozorom nie był idealny jeśli chodzi o transfery. Miał kilka super transakcji, jak Christensen, Auba, Kounde, ale też nie oszukujmy się, spierdzielił temat Ferrana po całej linii sprawiając, że wrak finansowy przepłacił jakieś trzy razy za zawodnika traktując go jako zbawcę klubu. Kolejnym kamyczkiem do ogródka jest sprzedaż Griezza przed MŚ za grosze, Atleti wydymało nas jeszcze bardziej niż wcześniej. Na pewno jednak Alemany był bardzo dobry w konsekwentym budowaniu drabinki płacowej i negocjowaniu kontraktów, to co zrobił z Dembele to był majstersztyk.

0

@kondziu88 w Realu ta megalomania jest tak chora i przerośnięta że będą już uprawiać kreatywną matematykę żeby dołożyć kolejną zasługę do ogródka.

0

@MesQueUnClub96 przecież ja jak 35 lat żyję co roku słyszę, że Legia to jedyny klub który może coś zdziałać w europejskich pucharach xD

8

@Janas11224 jest pewna racja w tym co piszesz, ale nie nazywałbym tego znęcaniem się nad dziećmi. Znęcanie się to bicie, tortury, krzywda fizyczna i psychiczna... życie w biedzie i zaproszenie do niej dziecka nie jest znęcaniem się. Z tej biedy zawsze możesz się wydostać, dziecko może być też świetnym impulsem do tego... oczywiście nie zawsze jest możliwe, bo wbrew pozorom powiedzonko "chcącemu nie dzieje się krzywda nie zawsze działa". W każdej, zdrowej rodzinie, biednej czy bogatej, rodzice chcą dać dziecku wszystko co najlepsze, na tyle na ile im aktualne możliwości i status pomagają.

0

@Culers polecam mój pierwszy komentarz a więc na samym dole w wątku z wywiadem z Laudrupem. Biali rycerze szybciutko się pojawili bronić idola.

0

@Faro realowcy to idioci... Oni na swojego przygłupa zawsze szukają ekwiwalent u rywala, stały scenariusz

0

@supraomnes1 od razu widać że nie masz córki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?