1

Raphinha robi wszystko odwrotnie XD

1

De Jong tragedia. On dziś nic nie robi dobrze.

1

Gramy padake. De Jong spowalnia wszystko co sie da, Ferran gorzej przyjmuje i rozgrywa od Lewego.

1

Fajnie grać w końcu z bramkarzem

5

@Frimpong Też tego nie ogarniam XD. Co jak co, ale obecnie cena w PL za wydarzenia sportowe jest dość... niska. 80 zł i masz absolutnie wszystko.

W innych krajach nie mają tak kolorowo.

0

Arteta gra na 0-0 z Liverpoolem który ma dziurawą obrone XD. Ten to jest agent.

2

@Nightraider W futbolu wciąż działa takie coś jak wypożyczenie i trzeba z tego skorzystać przy obu zawodnikach. Szczególnie biorąc pod uwagę jak wiele klubów w Hiszpanii ma braki w kadrze przez finanse. Nie mogą zmarnować sezonu na grze w 4 lidze…

0

Jak dla mnie to zarówno Toni jak i Guille za dużo nie pograją. Szkoda im marnować sezon i obaj powinni udać się na wypożyczenie.

No i moim zdaniem to Guille jest minimalnie lepszy, ale to już moje widzi mi się.

2

Odpaliłem Betis-Bilbao a tam Krecidlo. Sory, ale nie dam rady…

1

@LeszekFCB Widzew, Widzew, łódzki Widzew, jak ja tej hmm hmm nienawidzę ;)

0

Czy ja wiem czy taki oczywisty ten karny? Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.

0

@Szmulek Imo nie. Ta piłka tam spadła znikąd, że tak powiem. Nie miał co zrobić z tą ręką.

0

@ViscaelBarca2007 Arteta tak jak Xavi. Im lepszy skład, tym gorsza i nudniejsza gra.

1

@Eklerek Nwanieri i Lewis Skelly już skreśleni? XD
Przecież ten Nwanieri w tamtym sezonie dobrze Sake zastępował, a on teraz gra tym Madueke

0

@Bernard777 Siedzi na ławce Gio

0

@Ku84fcb Posiedzi z 2 lata i będzie miał 1 skład.

0

@Rifek No niestety, ale zna sytuację klubu. Gavi też czekał.

0

@Stanio87 Masz racje, zlagowało mi mózg XD

1

@Bernard777 Palma i Fiabiema w jednym meczu. Matrix

2

Liverpool zaraz coś tu wciśnie. Mają coraz więcej miejsca.

1

Salah w 2025 jest absolutnie nie sobą. Tak jakby grał wcześniej pod kontrakt XD

0

@Ku84fcb No a co w tym dziwnego jak tam jest absolutnie topowy Alisson

0

Partey do Villarreal poszedł? XD

0

@Bolton A ktoś cię zmusza?

0

Wenger wróć :/
On by z takim składem zrobił drugi raz ligę bez porażki.

3

Arsenal potrafi zabić każdy mecz. Ile jeszcze potrzebuje Arteta transferów żeby zacząć grać atrakcyjną piłkę?

0

@Bzyczekk Jestem przekonany, że ten Marmoush pod innym trenerem będzie śmigał równo.

24

Ale idiotyczny artykuł XD.

„Dla Bernala może to być rozczarowujące, że po kontuzji nie ma tyle mocnej pozycji w zespole, aby być zarejestrowanym w ekipie Flicka.”
Przecież to nie jest kwestia pozycji w zespole, a kwestia sytuacji finansowej klubu XD. A dalej może grać jako piłkarz rezerw. Idąc tą logiką to ten Masturbinio z Realu też jest zawiedziony, że gra w Realu jako piłkarz rezerw?

0

@marcin62 W ogóle przecież ta linia jest źle narysowana, bo jeszcze bardziej jest wysunięta jego głowa XD

10

Hahaha Rice, dobrze że mu chociaż wtedy z tym Realem siadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?