0

@jogas88 Tylko może je kupisz od kogoś prywatnego z ręki i pewnie za ogromną kwotę. Z oficjalnego sklepu już ich nie kupisz.

0

Chelsea właśnie ściągnęła gościa na pozycje Fermina, także se queda na 100%.

0

@BORO_12 No tak, ich miałem namyśli pisząc o innych młodzikach

0

@TR3YWAY Właśnie to jest najgorsze. Ja potrafię wypić kawę w domu popracy tylko po to żeby za 5 minut usnąć jak się położe, a człowiek tylko chce chwilką odpocząć żeby potem coś porobić.

4

Moja mina teraz dokładnie taka jaka Martina. Coś za spokojnie poszło, czuję rozczarowanie...

5

@jacek905 "Se Queda"

3

0

Dodajcie ankietę jakąś czy zostanie czy nie. Według mnie zostanie.

2

Haha, no mają jeszcze w uj czasu przecież XD. Pizza już się piecze na sobote? Bo jak nie to lipa.

6

@Kgorecki2500 Dobrze rozumiem, że oni chcieli wprowadzić coś co mogłoby doprowadzić do tego, że jakiś pedofil mógłby się ubiegać o opiekę nad dzieckiem i miałby większe szanse aby ją uzyskać, bo nikt by tego konkretnie nie sprawdził? XD Jasny gwint.

0

@MOLESTA Ja to wiem, ale co poradzić? Milan jest zdesperowany to na pewno, a Seria A to też akurat idealna liga pod takich grajków.

0

@clyde Niestety

0

@MOLESTA Przed kontuzją był graczem sezonu w Bundeslidze grając w Lipsku.

2

@BORO_12 Najlepiej obstawiona ale przez kogo? Łamliwy Olmo, Raphinha który ma 28 lat i inni młodziki którzy nie wiadomo czy wypalą no i ten Fermin którego jest w stanie spokojnie przeskoczyć jeśli w ogóle zostanie.

7

@NeroTFP1 Największy szacun dla niego za wyjaśnienie tego dzbana Gortata.

1

@BORO_12 Według mnie trzeba go budować jako 10. Tam ma największe szanse zaistnieć w 1 zespole.

11

Największy talent od czasów Yamala, a dużo nie minęło lat :D

0

@Kasy No tak XD. Widzę, że nawet nie wiesz jakimi piłkarzami dysponujemy a płaczesz.

0

@Gary No to mało oglądasz piłki. Raya jest bardzo dobrym bramkarzem i daje radę w Arsenalu.

0

@Gary Przywiązanie do nazwisk. Stawianie na Simona kosztem Rayi z Arsenalu czy już nawet naszego Garcii? Z Portugalią też przecież wolał wpuścić jakiegoś amatora na środek obrony co im zawalił mecz. Do tego usilne wrzucanie Pedriego na 10 gdzie widać jak na dłoni, że to nie jest jego pozycja?

3

Pieprzona liga amatorów, zarządzana przez amatora.

0

Ale ten łysol to jest beton. Przez niego Hiszpania mając tak świetną generację piłkarzy nie wygra mundialu, bo drugi raz indywidualności już mu turnieju nie wygrają jak na Euro.

0

@Kasy Na tej pozycji mamy najwięcej talentu w szkółce. Nauczmy się w końcu w pełni wykorzystywać potencjał posiadania najlepszej szkółki na świecie. Szczególnie, że wciąż mamy problemy finansowe i sportowo uratowała nas szkółka, więc niech i zrobi to finansowo gdy trzeba.

1

@4drian0 I czego wymagać więcej?

0

Gramy w niedzielę, myślałem że dziś się będzie działo, a tu póki co w miarę spokojnie. Szwagry jednak uwielbiają nóż na gardle na całego i zacznie się jechanka w sobotę i to pewnie z samego wieczora XD

7

Taping(C)ham najbardziej przeceniany piłkarz świata.

1

Grosicki widzę vibe pożegnania jak Brożek z Wisłą gdzie się 3 razy żegnał. Trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego.

0

Dawać Mou do la ligi do jakiegoś średniaka. Zawsze byłoby ciekawiej.

2

@Nightraider My tak możemy kopać i kopać przecież. Za rok „już” 16 lat przecież będzie miał też kolejny ogromny talent i chyba największy od czasów Yamala(tak wiem odległe czasy XD) czyli Tunkara, bo on rocznik 2010.

1

@Nightraider Toni, Guille, Dro czy nawet Diarra. Kazdy z nich wydaje sie mieć większy talent aniżeli Fermin. Dla mnie gra warta ryzyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?