9

Dziwi mnie że wolał Spurs aniżeli Chelsea.

5

@Alan_fcbfan Żaden tam prze kot. Dobry piłkarz i nic więcej.

10

@Nightraider Szczegolnie, że z całym szacunkiem ale Fermin to nie jest piłkarz który naznaczy jakąś epokę czy coś.

2

@Zbyszard Tak będziemy w dupie, bo odejdzie co najwyżej przyzwoity zawodnik XD

1

@blakkudium No oni tego Wisse muszą brać imo

0

@michal26 No i Legia remis, Jaga w plecy ;)

0

3

@Marusek Bycie potencjalną gwiazdą fajnego projektu gdzie jest nieograniczony budżet to zmarnowanie? Nie wiem jaką masz definicję tego słowa, ale chyba dość kiepską.

0

Zawsze lubiłem Newcastle, już za czasów Shearera ;)

7

Gdzie podpisać?

0

@JohnKennedy No flop okienka znany, Sesko.

0

@ricardo0705 Nie powiedział nikt nigdy

1

@esem91 W sobote chyba

13

Cieszy Newcastle. Fajny powiew świeżości i może zobaczy dyrekcja po meczu jakim kozakiem jest Guimarares.

0

@Pawlak1992 To już zależy od firmy

0

@Pawlak1992 No puszczasz maszynę i ona działa. Oczywiście musisz się jeszcze na tym znać, to znaczy dobrać odpowiednie narzędzie, odpowiednio ją ustawić, a przede wszystkim umiejętnie odczytać rysunek.

1

Nie może być tak, że zwycięzca LM zarabia mniej niż beniaminek Premier League...

0

Szwagry jaka zmyłka

0

@mrboom Chłopie, ale to przecież nie chodzi o to, że są reklamy tylko jak zaczyna strona funkcjonować pod natłokiem tych reklam. A zaczyna funkcjonować tak, że nic nie działa.

0

@Zoker Zbyt krótko

0

Jak to nie osiągnęlibyśmy 1:1?
@Nightraider Cos więcej?

9

Czy wy na głowę upadliście z tymi reklamami? Co to ma być? Autentycznie nie da się teraz przeglądać tej strony. Mało tego przyciski od nawigacji strony na telefonie nie działają, gratulacje.

3

@mekston Z Włochem czy Sosnowiczaninem?

10

@MsBarca Stadion? Rejestracje? Sytuacja z Olmo?

1

@arasz1819 To, że Amori jest beznadziejny, nie znaczy że ten Hag też nie był. Nie próbuj go nawet wybielać tym, że teraz jest jeszcze gorszy.

8

@kanver_ Dla mnie ten typ to będzie flop okienka. Gość jest ultra drewnem.

6

@maikeru Idź lepiej spać

0

@kochampiw0 Typ myśli, że w ekstraklasie dalej się zarabia ochłapy, a czasami lepiej płacimy niż w Bundes XD

0

@Encore Ale chodzi o to, że z Xaviego już się śmieją. Więc dla mnie nie ma co on tam stracić.

0

@Encore Wiecznie źle być nie może(chyba). Liverpool też wiele lat babrał sie w przeciętności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?