partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dziwi mnie że wolał Spurs aniżeli Chelsea.
5
@Alan_fcbfan Żaden tam prze kot. Dobry piłkarz i nic więcej.
10
@Nightraider Szczegolnie, że z całym szacunkiem ale Fermin to nie jest piłkarz który naznaczy jakąś epokę czy coś.
2
@Zbyszard Tak będziemy w dupie, bo odejdzie co najwyżej przyzwoity zawodnik XD
1
@blakkudium No oni tego Wisse muszą brać imo
0
@michal26 No i Legia remis, Jaga w plecy ;)
0
@Criss18Barca Tak
3
@Marusek Bycie potencjalną gwiazdą fajnego projektu gdzie jest nieograniczony budżet to zmarnowanie? Nie wiem jaką masz definicję tego słowa, ale chyba dość kiepską.
0
Zawsze lubiłem Newcastle, już za czasów Shearera ;)
7
Gdzie podpisać?
0
@JohnKennedy No flop okienka znany, Sesko.
0
@ricardo0705 Nie powiedział nikt nigdy
1
@esem91 W sobote chyba
13
Cieszy Newcastle. Fajny powiew świeżości i może zobaczy dyrekcja po meczu jakim kozakiem jest Guimarares.
0
@Pawlak1992 To już zależy od firmy
0
@Pawlak1992 No puszczasz maszynę i ona działa. Oczywiście musisz się jeszcze na tym znać, to znaczy dobrać odpowiednie narzędzie, odpowiednio ją ustawić, a przede wszystkim umiejętnie odczytać rysunek.
1
Nie może być tak, że zwycięzca LM zarabia mniej niż beniaminek Premier League...
0
Szwagry jaka zmyłka
0
@mrboom Chłopie, ale to przecież nie chodzi o to, że są reklamy tylko jak zaczyna strona funkcjonować pod natłokiem tych reklam. A zaczyna funkcjonować tak, że nic nie działa.
0
@Zoker Zbyt krótko
0
Jak to nie osiągnęlibyśmy 1:1?
@Nightraider Cos więcej?
9
Czy wy na głowę upadliście z tymi reklamami? Co to ma być? Autentycznie nie da się teraz przeglądać tej strony. Mało tego przyciski od nawigacji strony na telefonie nie działają, gratulacje.
3
@mekston Z Włochem czy Sosnowiczaninem?
10
@MsBarca Stadion? Rejestracje? Sytuacja z Olmo?
1
@arasz1819 To, że Amori jest beznadziejny, nie znaczy że ten Hag też nie był. Nie próbuj go nawet wybielać tym, że teraz jest jeszcze gorszy.
8
@kanver_ Dla mnie ten typ to będzie flop okienka. Gość jest ultra drewnem.
6
@maikeru Idź lepiej spać
0
@kochampiw0 Typ myśli, że w ekstraklasie dalej się zarabia ochłapy, a czasami lepiej płacimy niż w Bundes XD
0
@Encore Ale chodzi o to, że z Xaviego już się śmieją. Więc dla mnie nie ma co on tam stracić.
0
@Encore Wiecznie źle być nie może(chyba). Liverpool też wiele lat babrał sie w przeciętności.