0

@norbi77 No 14 brutto

1

@Stinger_ Pewnie leomessifan10 XD

1

@Nightraider To jest według mnie dramatyczna decyzja. Szkoda ich kariery. Deco totalnie nic nie ogarnia. Jeden z najgorszych dyrektorów w historii.

0

@Kengo A kto był wcześniej w LM przed nami?

5

@blakkudium Nawet Levante nam zabiera zawodnika XD, cóż za upokorzenie.

0

@Kozinho. 14 mln pensji na niego… dramat

4

Komentarz usunięty

0

@Antimadridista_WR Ten Wissa dużo lepszy od Niemca i sporo tańszy

1

@daniel32778 Dziś jest ostatni dzień

0

O co chodzi z tym Ten Hagiem? ;) @arasz1819

5

@Kruczek6 A jak zagrał Fermin po wejściu? Jeszcze gorzej.

22

To wiedział każdy kto ma chociaż minimalne pojęcie o piłce nożnej.

1

Co do wczorajszego meczu to co to było za show w wykonaniu Ferrana? No gość wyglądał gorzej niż Lewy w największym dołku. Każde przyjęcie to mu piłka odskakiwała na 2 metry, każde podanie to totalnie niecelne, każdy go przepychał jak chciał. No dosłownie nic nie zrobił dobrze i jeszcze ten jego pressing to tragedia był.

0

@Eklerek Typowy Guardiola

0

@Kinginiesta Na Real to on się nie nakręca bo to mierda jest

0

@NeroTFP1 No tak, ale on potem w 4-3-3 też grał jako lewo skrzydłowy i nic nie dawał. To nie był zawodnik pod nudną i pragmatyczną piłkę Valverde

1

Zamknąć w psychiatryku

0

Już za chwilę, już tuż tuż

Haha, no tak. Należy jeszcze podkreślić, że Sport to pieski Laporty

9

@AbelKabel XDDDD co za brednie

0

@Cules69 Co za brednie. Jak w tamtym sezonie nie widziałeś zespołowości to albo jesteś ślepy albo głupi albo to i to.

17

Fajnie że w końcu ktoś o tym mówi

0

@NeroTFP1 Kolego coś pomieszałeś. Właśnie Valverde na początku ustawiał Coutinho na… prawej stronie. Ale on był wtedy jeszcze w sztosie treningowym za Kloppa więc i tam dawał radę.

0

@Frimpong Jak 20 mln za niego to i tak zbyt dużo

0

@tbas No Fermin to owczej udowodnił, że ego mu wybiło. Wszedł sobie pospacerować

5

@Jakchcesz Już wiadomo jakie to uczucie posiadać kogoś takiego jak Kurtuła XD

6

@Azazel_Pazuzu Nie no, nawet Ansu nie grał aż takiej sraki i był mądrzejszy na boisku mimo tego, że miał wyjebongo

1

@Nightraider No wczoraj sobie wszedł pospacerować dosłownie

0

@Kamiloza91 Bramka to jedyna pozycja jaka została wzmocniona. Każda inna albo bez zmian albo osłabiona. Rashforda nawet nie liczę, on nawet nie wie co jest pięć i jego boiskowe iq jest bardzo słabe.

0

@Cule1234 Zazdro

1

@blakkudium Przejdzie, Guehi tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?