0

@ShawnC A kto popełniał te kluczowe błędy? Kto pierw wyleciał z czerwoną przy korzystnym wyniku? Kto nie potrafił upilnować w doliczonym czasie jakiegoś 37 letniego kloca z obrony? Odpowiednio jako 25 i 26 latek już, a dalej 0 oleju w głowie. A ty winisz za wszystko 18 latka XD

4



Malować linie i gramy. Przecież to już wygląda lepiej niż większość stadionów w La Lidze czy Seria A

2

Ojoj Laporte jednak nie zagra w Bilbao, jak przykro :)))


6

Pinokio nie kłamał...




1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Cubarsi nas nie wywalił 2 razy z LM będąc już w miarę doświadczonym zawodnikiem.

1

@Frimpong W ogóle Arteta tylu tych stoperów nakupował, że chyba zacznie grać zaraz 6 w obronie. W sumie już teraz to tak wygląda, bo są nudni w opór.

4

Dlatego ten łysy beton go nawet nie powołał XD

20

Przecież w jego wypowiedzi nie ma takiego zdania jakie daliście w tytule. Specjalnie zmieniliście szereg zdania żeby brzmiało bardziej kontrowersyjnie tak aby nabić więcej komentarzy i wyświetleń pod artykułem. Słabe

0

@Gall Nie przetłumaczysz. Gość jest naczelnym hejterem Cubarsiego i każdy jego błąd potęguje jak tylko się da.

0

Dopuszczający tylko i wyłącznie ze względu na transfer Joana i kwotę za jaką odszedł Victor. Cała reszta to praktycznie 1.

0

@Czyhrynski Uwielbiam takich jasnowidzów jak ty. Minęły 3 kolejki, a wy już wróżycie cały sezon. Weź mordko naciesz się lepiej końcówką lata, zamiast bezsensownie wróżyć z dupki.

9

Ta siła wyższa to te partacze turasy?

12



Laporta w czepku urodzony XD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dobra, już mniejsza o to. Miłego

0

@Nightraider Może i naiwnie, ale wierzę że Camp Nou w dużym stopniu zażegna ten obecny koszmar.

0

@Nightraider Ale kto tu jest tak naprawde tez do potencjalnej sprzedaży zeby coś zarobić poza Ferminem i Casado?

0

@DonCarletto Weź nawet nie udawaj…

0

@Nightraider Za rok wybory. Laporta nie będzie miał tak łatwo, a wiadomo że on tez jest showmanem i potrzebuje jakiejś karty z rękawa.
Nie wiem ile też w tym prawdy, ale Kane podobno od zimy ma klauzule 65 baniek, a od lata 2026 zostanie mu rok kontraktu.
Co do Lewego to nie wiem, ciężki temat. Ja myślę że on już w tym sezonie nie da rady więc nie będzie się opłacało mu przedłużać umowy.

0

@Nightraider A koniecznie będzie trzeba ogarnąć napastnika. Mam nadzieję, że klub spojrzy w stronę Kane’a i uda się ogarnąć transfer ala Lewy. To byłoby mega.

0

@tbas Jak nikogo nie ma. Nie kłam, są ale już trudniej się przebić bo mamy dużo mocniejszy skład aniżeli 3-4 lata temu

0

@Nightraider De Jonga to trzeba pożegnać w pizdu

1

@Lanosss Jaki plus? XD jedyny pozytyw to nowy bramkarz, a i tak zarejestrowany dzięki kontuzji ter statua

Ok sarkazm XD

2

@Nightraider Nadzieja jest w powrocie na Camp Nou. Da nam to spory oddech finansowy, bo w końcu musi biorąc pod uwagę chociażby te umowy.
Bo z biletów to początkowo pewnie będzie jeszcze mniej niż na tym olimpijskim. 27k miejsc vs ponad 40. A ten etap 1B znając tych partaczy tureckich też się pewnie przedłuży.

3

@Criss18Barca Weź ty lepiej już nic nie pisz

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale wspomniałeś o wybraniu się na mecz

3

@DonCarletto Masz w klubie gościa co się wypiął na was 2 razy

0

@DonCarletto Ale dopiął swego. Guehi zachował się z klasą do końca to mu napluli w twarz. Nie ma złotego środka.

1

@Who_you_mam Też w niego wierzę i go lubię. Ma duży potencjał, oby to Elche było takim zapalnikiem i kubłem zimnej wody.

0

@Arkon Szansa, że to się wydarzy jest bardzo nikła. A ten Leoni to zapowiada się na kozaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?