0

@Gibbon_FCB Odważna teza po 20 minutach. Ostatnio to samo pisaliscie o Newcastle Liverpool, a wyszedł z tego bardzo fajny meczyk ale ok

0

@Bzyczekk Bla, bla. Potem taki Grealish idzie do Evertonu i cieszy się futbolem na nowo. Sory, ale Guardiola sam kastruje swoich piłkarzy. Powinien sobie zrobić przerwę.

0

Słabiutki Odegaard w końcu ława? @Eklerek

0

Guardiola do zwolnienia

4

@Frimpong Nie żeby coś, ale przecież oni (zarząd) rozwalili te drużynę w pół. Czego tak naprawdę oczekują?

0

@Guess Co? To bez sensu. Spójrz na Chelsea XD

1

@MatBac1991 No ogólnie to ciężko szukać jakiejś logiki w działaniach Barcy. Roony pewnie zależy od sytuacji Forta i Rodrigueza.

0

@MichuZ44 XDDDDDDD co to ku*** jest

0

@ranger3120 No Malcolm X, nie znasz?

0

@JohnKennedy No jak Barcelona dysponowała takimi pieniędzmi na transfery czy podobnymi to wydawała je w absolutnie durny sposób.

4

@Gibbon_FCB Niech będzie nawet i za 20. Mnie cieszy, że w końcu ktoś próbuje zza 16. Kto wie czy nie będzie nas czekał jakiś arcytrudny mecz znowu w LM i zaważy właśnie taki gol nawet i po próbie 30.

1

Dawno nie widziałem w jakimś klubie tak mądrze przeprowadzonego okienka jakie zrobił w te lato Liverpool. A na horyzoncie jeszcze Guehi, Isak i możliwe że Rogers z Villi. Oczywiście nie jest wcale powiedziane, że wszyscy odpalą i będzie super, ale większe szanse mimo wszystko są takie, że właśnie tak będzie i zmiana pokoleniowa zostanie/została wykonana perfekcyjnie, bez nawet sezonu przejściowego.

0

@MatBac1991 Nie jest. Jego dokumentacja na 100% już poszła do La Ligi. Dlatego mamy w kadrze już Martina i Szczęsnego.

6

Bielsa zna się na rzeczy

0

@Stinger_ W Łodzi zawsze pieprzą od rzeczy także no

2

@Nightraider Kuzyni powinni iść na wypożyczenie.

@Laminedependencia Przy BVB była mowa o transferze, nie wypożyczeniu.

0

@MichuZ44 Nie żebym jakos bronił Kanye na siłę, ale z kim ona teraz spędza czas? No z matką. Z kim wolała spędzać czas gdy byli razem? Z ojcem. A dlaczego? Bo przy nim nie było ciągle kamer i mogła czuć się normalnie. To Kim jest tutaj ta osoba która zawiniła.

1

@Eklerek Tak, to ten sam co marszczył do Antonelli

4

La liga tebasa w pigułce

0

Wielka szkoda, że Real na początku sezonu nie miał jakiegoś poważnego rywala. Przecież oni obecnie mają siły na 60 minut, a potem dętka.

13

Virgili wchodzi i wali screamera na 2-2. Tak to widzę.

0

Kibice Realu jak i sam klub są jedynym klubem narzekającym na system VAR. Przypadek? ;)

1

@Enerio Zobacz jak on wygląda. Raczej nigdy żadnego sportu nie uprawiał

9

Krecidło nie płacz już grubasie

3

Powinna powstać jakaś petycja mająca na celu odsunięcie Kręcidło od komentowania meczów i piszę to całkowicie na poważnie...

8

Jest misja. Musimy uratować Alvareza...

0

@PatrykBarca 2700 minut prawie. No głęboki rezerwowy w uj XD
Następny znawca.
Dla porównania jego konkurent Diaz miał 500 minut więcej, wcale nie tak dużo.
No i Gakpo opuścił kilka spotkań przez urazy.

0

@JohnKennedy Przecież on przyszedł z Bolognii i to po całkiem niezłym sezonie

1

@tbas Tak się znasz

0

@Encore Szkoda mi go XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?