partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@magister97r 8mln/2? Co jest XD
2
DiVincenzo w Knicks za 50/4! Super transfer i dość tanio. Jako fan Knicks w końcu po tylu latach marazmu mogę z przyjemnością od jakiegoś czasu oglądać te drużynę :D
0
@Encore LaMelo ma sufit o wiele wyżej niż Hali. Oby tylko go kontuzje omijały.
0
@Encore A widziałeś kontrakt Haliburtona? Mocno ich tam przygrzało w tej Indianie XD
0
@Popitek12 No z niego zrobili takiego terminatora, że w sumie nie ma mu kto te pasy zabrać XD
Rollins był według mnie swego czasu najlepszym kandydatem, ale oni mu dali teraz też ten nowy pas.
Też nie oglądam już tego regularnie więc nie wiem co tam się dokładnie dzieje. Orton byłby spoko bo wtedy by chyba na rekord poszedł w posiadania pasa.
1
@PatrychoO Następne pewnie SS? Może w końcu straci te pasy
3
Roman spinowany? :O szok XD
1
@Rust_Cohle No jeszcze go tam chcieli ewidentnie ratować, żenada XD
4
Hahaha i koniec wielkiej "legendy" Kasjo XD i bardzo dobrze do bazy pajacu ;)
0
@Emhyr Zresztą wpłacanie klauzuli w naszej obecnej sytuacji finansowej zawsze nie jest do końca najlepszym wyborem bo wtedy trzeba od razu całość płacić. Tak to można to rozłożyć na raty, dodać jakieś bonusy itd.
0
@Emhyr Jakbyś sobie przetłumaczył to zdanie to byś wiedział czemu :)
2
@Transu96 Niech wbija Orton teraz xd
1
Jak mamy kogoś brać z Girony to tylko jego.
1
Tak sobie odpaliłem to money in the bank i ten Logan Paul walczy tam ile? Z 2 lata i to kilka występów okazjonalnych, a ma lepszego ringskilla niż 90% rosteru i do tego ma jakąś chemię z publiką, a nie jest nijaki XD
0
@Rust_Cohle Z tym, że władze Arsenalu go nie chcieli ponownie rzekomo. Mourinho mu na tamten moment zaoferował ciekawy projekt, bycie w nim ważnym zawodnikiem, a finalnie to wyszło nawet na plus bo wygrał mistrza i dorzucił wtedy nawet 19 albo 20 asyst.
0
@TheNekro94 Sędziowie z Hiszpanii: O kur**…
0
@Emhyr Drogi „kolego”, podkreślę raz jeszcze że JA nie jestem w tej grupie co się ekscytuje już teraz na jego potencjalne przyjścia albo smuci na jego potencjalne pójście do Realu.
Podkreślę raz jeszcze, że MÓJ WPIS BYŁ IRONICZNY, I R O N I C Z N Y.
6
Legenda, świetny piłkarz, jeden z moich ulubionych. Nigdy nie zapomnę tej sagi kilkuletniej z transferem do nas, ale na szczęście w końcu się udało. Świetną miał chemię na boisku z Leo, wiele razy sobie nawzajem asystowali. Szkoda, że nie pograł u nas dłużej i te 3 lata mogły się potoczyć lepiej, ale i tak go oceniam na duży plus.
W ogóle mało osób pamięta, że do właśnie Cesc zaliczył najważniejsza asystę w historii hiszpańskiej piłki, bo to on podawał do Iniesty ;)
0
@Emhyr Dyskutując z tobą czuje się jakbym mówił do ściany
4
Formuła 1 jest? Kurde nie zauważyłem, a na stronie też cisza
0
@Emhyr Ale ja mam ciebie gdzieś i jakieś „wyjaśnianie ciebie” XD
Zarzucasz mi z dupy że coś łykam jak pelikan i wierze we wszystko, a ja od tak sobie rzuciłem luźny wpis który wyśmiewa w sumie te wszystkie informacje co wypływają i są tutaj wrzucane. Nic więcej
15
Musk zmienił Twittera aby ludzie od niego więcej odpoczęli i zaczęli wychodzić z domu w te piękną pogodę
Oustanding move
3
@Tomo1989 Jest tu taki strażnik teksasu tej strony co dla niego Romero to bożek i dobiera sobie wiarygodność dziennikarzy pod narracje aby tylko pasowało :)
3
@DonCarletto Bo PSG jest liczone jako pod klub nie klub :)
1
@don'T.R.I.P.e Wystarczyło postawić na Mbappe nie Dembele. Mówi się trudno
2
@Gaz Boże znowu ty XD
0
@Emhyr XDD o czym ty piszesz człowieku. Ja tylko napisałem co tutaj było wrzucane i nic więcej. W nic nie wierze dopóki nie ma oficjalnych komunikatów i tobie polecam to samo bo Roque już przypisujesz do Barcelony na przykład XD.
I śmieszne są jakieś zarzuty od ciebie czyli największego hipokryty tej strony co sobie zawsze dobiera narracje pod siebie XD. Ten rzuca ostatnio dobre newsy, ten ostatnio się poprawił, to jest jakiś ściek, Romero top eoeoeoe
1
@MesQueUnClub_87 Tak bo tutaj jej nikt nie stosuje XD. Tutaj jeszcze zawsze dochodzi argument na zasadzie „kij z nim jak dla niego pieniądze ważniejsze”.
A potem np. taki Dest idzie na wypożyczenie do Milanu i ma jedną z największych pensji gdzie Milan nie płaci jej jeszcze 100% XD
1
@MessiForeverTheBest I że liczy się dla niego tylko kasa, oby skończył jak najgorzej :)))
0
Czyli Guler był już nasz, ale w sumie to nagle nie jest i Real przebije, ok.