partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Tak bo tutaj jej nikt nie stosuje XD. Tutaj jeszcze zawsze dochodzi argument na zasadzie „kij z nim jak dla niego pieniądze ważniejsze”.
A potem np. taki Dest idzie na wypożyczenie do Milanu i ma jedną z największych pensji gdzie Milan nie płaci jej jeszcze 100% XD
1
@MessiForeverTheBest I że liczy się dla niego tylko kasa, oby skończył jak najgorzej :)))
0
Czyli Guler był już nasz, ale w sumie to nagle nie jest i Real przebije, ok.
4
Ej od czasów targowicy byli gorsi zdrajcy narodu niż kaczor i Pinokio?
0
@Rewolucja123 Ale Busquets spośród tej całej trójki był wyjątkiem. On był dla Xaviego najważniejszy, bo to dla Xaviego najważniejsza pozycja. Jasne nie miał konkurencji, ale i tak nie wierzę w to że byłby rezerwowym jak Pique czy Alba gdyby takowa była.
Xavi nigdy nie chwalił nikogo bardziej od Sergio, czy to jako piłkarz czy jako trener.
0
@Rewolucja123 Z pewnością każdy by posadził Busiego jak Xavi jest w nim dalej do tego stopnia zakochany, że pewnie ma jego portret nad swoim łóżkiem. A wcześniej kto by go posadził na ławce jak cały czas należał do grupy nie zastąpionych amigosów? Za Valverde bez szans, Setien nie miałby na tyle odwagi, Koeman już trafił na burdel z finansami, Xavi jak już wspomniałem zakochany z Busim.
3
@P33ck 70 baniek za niego? XD On jest wart maksymalnie 40. Chociaż Klopp pewnie zrobi z niego jakiegoś terminatora.
0
@th@les No to niech będzie te 4 mln netto to masz prawie 10 brutto. Kontrakt to 2026 roku miał Umtiti.
5
Na prawdę poważnie się zastanawiam czy Xavi nie cierpi na jakąś wysoką gorączkę, że totalnie nie przeszkadza mu jaki przyjdzie ten defensywny pomocnik, byle przyszedł i tylko to się dla niego liczy. Inaczej tego potencjalnego przyjścia Romeu nie da się wytłumaczyć. Wyrzucanie kasy w błoto, a potem będzie problem z tym aby się go pozbyć czyli nic nowego (:
0
Wiadomo, że jego przyszły sezon to będzie już mocny zjazd w statystykach i nie będzie miał już takiej wartości. W grze się nie rozwinie, bo to nie jest zawodnik do grania w sytuacji gdzie Barcelona praktycznie w każdym meczu musi mierzyć się z kimś kto się głęboko broni.
11
@VegetaPolska Bo machał ładnie nogami w miejscu?
2
Umtiti the fuckin wall! Ehhh zapowiadało się tak świetnie, wszedł do drużyny z buta, szkoda tej kontuzji. Powodzenia Big Sam.
0
@MichuZ44 Pamietam go z futa 17. Najlepsza legenda zaraz po Nazario.
4
@Popitek12 Rosberg był totalnym kozakiem. Dzięki niemu sezon 2016 chociaż na jakiś czas dał emocje w tej erze hybrydowej.
3
@MOLESTA Nawet mi nie przypominaj tego dwumeczu… po golu Torresa płakałem jak bóbr. Jeszcze ten pierwszy mecz z tymi ogórami gdzie Alexis miał z 5 setek, a Cesc uciął się na praktycznie pustą bramkę.
1
Dobry kawalarz, niech się przekwalifikuje na stand upera
1
No Lapcio tutaj się w język nie gryzł tylko prosto z mostu xd
Ale z tym City to popłynął, wypowiedz nawet nie fair w stosunku do samego Gundogana, bo przecież grał tam 7 lat.
1
@qbuteq Dlatego polecam czekanie na tylko i wyłącznie oficjalne komunikaty i git wtedy jest :)
0
@Peciak XD nawet do takiego wpisu musisz wrzucić politykę. Loduuu
0
@Emhyr No wiem i co z tego? Liczy się jako transfer do klubu? No liczy się.
2
@busel004 Nas nie stać na żadnego zawodnika. Taka prawda
0
@Emhyr No właśnie nie liczę Inigo. Policzyłem Gundogana i tego Senegalczyka :)
0
@Emhyr Pokaż mi oficjalne potwierdzenie transferu Roque na dzień dzisiejszy.
11
@Emhyr XDD na razie kupiliśmy dwóch zawodników jak coś.
0
@Firestone Gość odkąd pamietam był zawsze tier 3, ostatnio lato dużo zmieniło bo Cruyff był jego kretem, ale teraz powrót na stare śmieci :)
0
@Vernon_Roche 30 lat i emeryt. Odstaw prochy
1
@Deviler On cały czas był tier 3. Tamto okienko tylko do zmieniło, ale teraz powrót do normalności.
0
@pioz123 Nie podzieliłby losu Torre bo jest od niego dużo lepszy. Chociaż Xavi to betoniarz wiec ręki sobie bym nie dał uciąć.
0
Romero może kończyć „kariere”. Jedno udane okienko i tyle, reszta błazenada :)
0
@LaLigaPD W sumie ta, zapomniałem że to właśnie konkretnie boski gerardinho podawał. Nie mniej jednak i tak wolę czekać na oficjalne komunikaty. To przerzucanie się co chwilę jakimiś nowymi newsami jest bezsensu