0

@Survier Słuchaj, to że Xavi generałem był tylko dobrym jako piłkarz to już inna kwestia.

0

@Survier Tonali na tyle kocha Milan, że ostatecznie się nawet zgodził na odejście byle im pomóc z finansami.

3

@Miszak Każdy z żylety taki niezbyt mądry jak ty?

0

@Emial22 Wiadomo, to co u starego w latach 80 czyli kontuzja kolana...

0

@koziar Dzisiaj? ;)

0

@tristan87 Co pokazał mundial

1

@IronSanHybrid Takim ludziom trzeba zabierać dowody dzień przed. Wnuczki takich babci/dziadków mają misje :)

0

Ameno Dorime żeby to się wydarzyło

1

@Luciano99 Myślę, że letnie „schłodzony browar +” by w pełni wystarczyło

0

@FcPortoFan1999 Bayern nie chce, Juventus to w gorszej sytuacji niż Barca jest XD

0

Nie ma szans, że @Kessie bedzie chciał iść do arabusów

0

Niechże ktoś z Premier League weźmie tego Kessiego błagam

0

@Xpert77 Ja robiłem i właśnie sprzedaje bo chodzę do sieciówki teraz i tak. Mogę ci to wszystko odsprzedać.

0

@Herato Dostanie jak Zidane

0

@MOLESTA Xavi do Brozovicia: „Proszę cię przyjdź w innym wypadku będę musiał trenować Parejo albo Romeu.”

0

@Rewolucja123 Czemu ty wszędzie widzisz winę klubu a nigdzie Xaviego? Z pewnością ten Parejo czy Romeu to nie jest jego pomysł chociażby w 1%, z pewnością…

1

@koziar ASG 2023 to najgorsze ASG w historii. Pobić je może tylko ASG 2024

4

@Sensible Tonali marzył tylko i wyłącznie o jednym klubie, Milanie. Teraz został z niego wypchnięty po prostu, odchodzić nie chciał.

0

@Gaucho Ale dlaczego Newcastle ma oddać swojego najlepszego pomocnika? Szczególnie jak jeszcze teraz do duetu mu sprowadzili Tonaliego.

0

@Gaz że ci się jeszcze nie znudziło to klepanie głupot. Na Brozovicia nie mamy kasy, ale tak Neymar wpadnie XD
Użyj mózgu

0

@barteq No tak tutaj już czytałem, że będzie na przykład jego zmiennikiem

0

Co roku to samo pieprzenie o tym De Jongu. Aż mi się niedobrze robi.

1

@takisobiektos Są rzeczy ważne i ważniejsze

0

@MOLESTA On i tak ma chyba oferty z NBA

0

Brozović niech szybko się decyduje bo nie wiem czy być zadowolony czy leciutko wkurzony.

1

Serio myślicie, że Parejo przyjdzie jako taki potencjalny zmiennik np. Pedriego? Przecież Denzel go od razu z marszu wrzuci na pozycje pivota do 1 składu.

0

@Reviven Ta a Fati dostał 10 netto XD
A ta pensja Gundogana to już potwierdzona? Bo widziałem już różne wersje.

1

Xavi do grudnia i zawija się z Parejo

4

Mamy „geniusz” Xaviego w budowaniu drużyny tak jak on chce ;). Parejo… to nawet nie jest śmieszne, gość sobie życzy szrotu a potem nawet z grupy LM znowu nie wyjdzie i będzie musieli zostać z tym co ona tutaj chciał jak już będzie bezrobotny. Zastąpienie Busquetsa bo przecież nie da się grać innego futbolu nie? Bardziej bezpośredniego, nowoczesnego, trzeba sobie klepać w środeczku.

0

@Kinginiesta Dlatego Xavi powinien dostać bana na budowanie drużyny pod siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?