partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Słuchaj, to że Xavi generałem był tylko dobrym jako piłkarz to już inna kwestia.
0
@Survier Tonali na tyle kocha Milan, że ostatecznie się nawet zgodził na odejście byle im pomóc z finansami.
3
@Miszak Każdy z żylety taki niezbyt mądry jak ty?
0
@Emial22 Wiadomo, to co u starego w latach 80 czyli kontuzja kolana...
0
@koziar Dzisiaj? ;)
0
@tristan87 Co pokazał mundial
1
@IronSanHybrid Takim ludziom trzeba zabierać dowody dzień przed. Wnuczki takich babci/dziadków mają misje :)
0
Ameno Dorime żeby to się wydarzyło
1
@Luciano99 Myślę, że letnie „schłodzony browar +” by w pełni wystarczyło
0
@FcPortoFan1999 Bayern nie chce, Juventus to w gorszej sytuacji niż Barca jest XD
0
Nie ma szans, że @Kessie bedzie chciał iść do arabusów
0
Niechże ktoś z Premier League weźmie tego Kessiego błagam
0
@Xpert77 Ja robiłem i właśnie sprzedaje bo chodzę do sieciówki teraz i tak. Mogę ci to wszystko odsprzedać.
0
@Herato Dostanie jak Zidane
0
@MOLESTA Xavi do Brozovicia: „Proszę cię przyjdź w innym wypadku będę musiał trenować Parejo albo Romeu.”
0
@Rewolucja123 Czemu ty wszędzie widzisz winę klubu a nigdzie Xaviego? Z pewnością ten Parejo czy Romeu to nie jest jego pomysł chociażby w 1%, z pewnością…
1
@koziar ASG 2023 to najgorsze ASG w historii. Pobić je może tylko ASG 2024
4
@Sensible Tonali marzył tylko i wyłącznie o jednym klubie, Milanie. Teraz został z niego wypchnięty po prostu, odchodzić nie chciał.
0
@Gaucho Ale dlaczego Newcastle ma oddać swojego najlepszego pomocnika? Szczególnie jak jeszcze teraz do duetu mu sprowadzili Tonaliego.
0
@Gaz że ci się jeszcze nie znudziło to klepanie głupot. Na Brozovicia nie mamy kasy, ale tak Neymar wpadnie XD
Użyj mózgu
0
@barteq No tak tutaj już czytałem, że będzie na przykład jego zmiennikiem
0
Co roku to samo pieprzenie o tym De Jongu. Aż mi się niedobrze robi.
1
@takisobiektos Są rzeczy ważne i ważniejsze
0
@MOLESTA On i tak ma chyba oferty z NBA
0
Brozović niech szybko się decyduje bo nie wiem czy być zadowolony czy leciutko wkurzony.
1
Serio myślicie, że Parejo przyjdzie jako taki potencjalny zmiennik np. Pedriego? Przecież Denzel go od razu z marszu wrzuci na pozycje pivota do 1 składu.
0
@Reviven Ta a Fati dostał 10 netto XD
A ta pensja Gundogana to już potwierdzona? Bo widziałem już różne wersje.
1
Xavi do grudnia i zawija się z Parejo
4
Mamy „geniusz” Xaviego w budowaniu drużyny tak jak on chce ;). Parejo… to nawet nie jest śmieszne, gość sobie życzy szrotu a potem nawet z grupy LM znowu nie wyjdzie i będzie musieli zostać z tym co ona tutaj chciał jak już będzie bezrobotny. Zastąpienie Busquetsa bo przecież nie da się grać innego futbolu nie? Bardziej bezpośredniego, nowoczesnego, trzeba sobie klepać w środeczku.
0
@Kinginiesta Dlatego Xavi powinien dostać bana na budowanie drużyny pod siebie