partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartoszplucinski Chciał się pozbyć Fabregasa o którego się starał 3 lata po pierwszym sezonie gdzie ten wykręcił double double na poziomie 15-20? Sory ale w to nie uwierzę ;)
0
@DonMatteo901 Adin Ross wziął chyba nawet i więcej, ale on to poszedł tam do nich na wyłączność.
1
@Medium Wiadomo, laska mu powiedziała że lubi na ostro ale on młody to trochę przesadził i jej siniaków na twarzy porobił ;)
A te nagrania że ma go brać do ust to taka gra wstępna ;)
Inna sprawa, że oni podobno i tak są razem XDD i w ogóle do nagłośnienia sprawy namawiali ją jej rodzice niby XD
0
@Medium Jaką groźbę? XD
0
@DaPidejpi Nie no jak Gothic 3? Przecież trójka to jest jakiś żart XD.
A Heroesy tak, zdecydowanie 3 top 1
0
@JarekS @Rust_Cohle Tylko uprzedzam, że 5 sezon to jest totalna sraka za przeproszeniem xd
0
@KlonaZepan Pedri 1 asysta, pomocnik
2
@Medium Czemu ona sobie zawsze wybiera jakiś takich dziwnych tych facetów XDD
1
@Kalipso @macio_944 Dokładnie, trzeba pamiętać że obecny Rockstar to już nie ta sama firma co w 2013 roku gdy wychodziło GTA V. Sukces jaki oni odnieśli przy tej grze stał się też swego rodzaju przekleństwem. Bo to co odwalali i odwalają w GTA online to po prostu żenada czasami, tam po prostu w pewnym momencie nastawienie było tylko na zysk, nic więcej co oczywiście wcale nie musi dziwić bo koniec końców zawsze najważniejszy jest zarobek.
Należy też pamiętać, że w Rockstarze całkiem niedawno doszło do sporych zmian strukturalnych i odeszła osoba, która w sumie była jedną z tych która stworzyła serię GTA i ogólnie całego Rockstara, mowa oczywiście o Danie Houserze, który pełnił w zarządzie bardzo wysoką funkcję.
1
@priest9999 Tylko te 10% w przypadku Indii to 140 mln około XD
0
@tomek8756 Indie, Malezja, Pakistan, Turcja i Turkmenistan w jednym miejscu XDD. Rozumiem, że porządku będzie tam pilnować wojsko z ciężkim sprzętem jak na osiedlach w Chinach? XD
1
@Messibestplayerintheworld Dlatego dusił cały sezon tego Torre ;)
0
@Janas11224 A napisz jeszcze kiedy cię to przeczucie zmyliło
0
@TheNekro94 O kurde nowy sezon jest :D. Trzeba obejrzeć :)
0
@takisobiektos Gość się zapowiadał na takiego totalnego kozaka, a w sumie oczywiście jest w topie, ale bez żadnego szału.
1
@Kapiczek Sprzedajemy klub
7
Czekam na moment jak przestaniemy być pośmiewiskiem
0
@Wen27 Okropne były
1
Te koszulki z 99/00 to jest taki sztos...
0
Smutnie wygląda wyjściowa 11 Hiszpanii. Po tym złotym pokoleniu trafili im się totalni średniacy w większości.
0
@matirix20 Słabiutka taktyka ;)
0
@BorzyKrzys Już dawno powinien
0
@arasz1819 Ja ci proponuje kasyno tak co noc, w ramach oczywiście rywalizacji.
1
@arasz1819 Człowieku, Jordan na okrągło grywał w karty, zakładał się ze wszystkimi o pieniądze, w golfa grał na pieniądze, siedział w kasynach po nocach. Nawet nie jest tajemnicą, że ówczesny sternik NBA Stern odbywał z nim na ten temat rozmowy, aby przystopował.
Zresztą on to traktował jako hobby według siebie XD
Oczywiście, że nie jest bankrutem, bo ktoś kto stał się największą ikoną w świecie sportu nie może zostać bankrutem, do tego to ogarnięty człowiek biznesowo, otaczający się również odpowiednimi ludźmi.
Ale oczywiście nie był uzależniony, bo arasz zawsze wszystko wie najlepiej :)
0
@Emhyr Ta, jasne
3
@arasz1819 Ale Jordan był uzależniony od hazardu. Nie trzeba było mu tego wmawiać.
0
@kynio302 Jakiego skutku? Przecież nic nie zostało podpisane.
0
@Gaz Aha XD. Ty mówisz o okresie co Barcelonie mogła sobie w LM co najwyzej porobić sku sku
0
@Gaz Kiedy rok później wygrał Real LM po Laporcie?
2
Ahhh ten Font. Zawsze to samo, czyli w większości lanie wody i jakieś spekulacje.