1

@Emhyr Nie no wystarczy sobie przypomnieć finał LM. Tam był konkretnie przypisany do pozycji i do swoich zadań i znacznie utrudnił City kontrolę środka pola. Według mnie był najlepszym zawodnikiem Interu.

A na liście to jest nisko według mnie przez swoje ostatnio liche zdrowie i częstsze kontuzje.

6

@Emhyr Teraz to wolny elektron XD. Ale z Frenkiem w ducie świetnie by to hulało moim zdaniem.

0

@Qlimax86 22 czerwca

0

Fati to talent niewątpliwie ma. Ale tak jak Xavi mówił w tym dzisiejszym artykule. W Barcelonie kluczowy jest też mental i tu mam wątpliwości co do Ansu, szczególnie po tej kontuzji.

1

@zadafcb O panie, przespałem ten trade XD
Jak wygląda całość?

2

Zawsze wierzyłem w Ansu razem z moim kumplem @Faro ;)

0

@Kuba_1 No Como mega piękne miejsce ;)

0

@Kuba_1 Fabregas to chyba w tym Como nie ma na co narzekać ;)

0

Wyczuwam oznaki siadania psychy. Nie zdziwię się jak przyszły sezon będzie ostatnim.

0

Wszystko przez łomże. Nigdy więcej nie kupujcie piwa od tej pseudo marki

3

Ciężko wygrac mecz jak na rozegraniu bramki zapewnia tylko jeden zawodnik, a od dłuższego czasu jest już zmęczony.

0

@barcelonaLM O co konkretnie ci chodzi?

0

@Emhyr Tobie polecam też czekanie do tej oficjalki ;)

0

@MesQueUnClub96 Oby tak, ale nie mogą całego meczu opierać na Alexie, bo ten będzie miał moment zmęczenia na pewno.

4

Alex Dujshebaev to jest taki kocur

0

@Emhyr Okej, czekam na konkrety.

0

@Czarny_ck W sumie raz z Realem był najlepszym zawodnikiem Atletico i to w finale LM ;), ale ogólnie zgoda.

1

Lewe skrzydło obsadzone i dobrze ;)

0

@Emhyr A kwestia rejestracji itd? Dalej nikogo nie sprzedaliśmy. Romano napisał, że ma przyjść na teraz.

0

@AFA90 Arda Guler

0

@Emhyr Wstzymaj konie, może i jest blisko ale deal done bym tego nie nazwał

3

@Emhyr XDD jak z Messim

0

Widzę, że Romero o tym Roque nic nie podaje, za to Romano wrócił do łask ;).
Albo psycha siadła po Messim, albo potrzebuje przerwy, albo wyschło źródełko ;)

2

@Przemek2323 Kaczor przyszedł w towarzystwie kota?

0

@mateusz33 Ale chce zobaczyć konkretny taki filmik gdzie Torre wyglądał chociaż w 50% tak dobrze jak Guler na tym filmiku. Tyle ich obejrzałeś to nie powinien być dla ciebie problem znaleźć ten najlepszy na obronę swojej tezy prawda?

5

@Szmulek Zaraz ci napiszą, że to debil i tyle i że takich trzeba tępić ;)

0

@mateusz33 To pokaż te filmiki

@kondzio976 Gdzie ty tu Ozila widzisz? XD

3

Ale gościu obronił z Magdeburga w ostatniej sekundzie. Interwencja meczu

0

@bartoszplucinski Dalej nie rozumiem jak do przewietrzenia szatni ma się zawodnik który spędził w niej jeden sezon i dał radę.

1

Brozović w finale LM ponownie udowodnił, że to świetny zawodnik. Idealnie by pasował do środka pola w duecie z Frenkiem. Tylko no jego zdecydowany minus to podatność na kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?