partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Nie no wystarczy sobie przypomnieć finał LM. Tam był konkretnie przypisany do pozycji i do swoich zadań i znacznie utrudnił City kontrolę środka pola. Według mnie był najlepszym zawodnikiem Interu.
A na liście to jest nisko według mnie przez swoje ostatnio liche zdrowie i częstsze kontuzje.
6
@Emhyr Teraz to wolny elektron XD. Ale z Frenkiem w ducie świetnie by to hulało moim zdaniem.
0
@Qlimax86 22 czerwca
0
Fati to talent niewątpliwie ma. Ale tak jak Xavi mówił w tym dzisiejszym artykule. W Barcelonie kluczowy jest też mental i tu mam wątpliwości co do Ansu, szczególnie po tej kontuzji.
1
@zadafcb O panie, przespałem ten trade XD
Jak wygląda całość?
2
Zawsze wierzyłem w Ansu razem z moim kumplem @Faro ;)
0
@Kuba_1 No Como mega piękne miejsce ;)
0
@Kuba_1 Fabregas to chyba w tym Como nie ma na co narzekać ;)
0
Wyczuwam oznaki siadania psychy. Nie zdziwię się jak przyszły sezon będzie ostatnim.
0
Wszystko przez łomże. Nigdy więcej nie kupujcie piwa od tej pseudo marki
3
Ciężko wygrac mecz jak na rozegraniu bramki zapewnia tylko jeden zawodnik, a od dłuższego czasu jest już zmęczony.
0
@barcelonaLM O co konkretnie ci chodzi?
0
@Emhyr Tobie polecam też czekanie do tej oficjalki ;)
0
@MesQueUnClub96 Oby tak, ale nie mogą całego meczu opierać na Alexie, bo ten będzie miał moment zmęczenia na pewno.
4
Alex Dujshebaev to jest taki kocur
0
@Emhyr Okej, czekam na konkrety.
0
@Czarny_ck W sumie raz z Realem był najlepszym zawodnikiem Atletico i to w finale LM ;), ale ogólnie zgoda.
1
Lewe skrzydło obsadzone i dobrze ;)
0
@Emhyr A kwestia rejestracji itd? Dalej nikogo nie sprzedaliśmy. Romano napisał, że ma przyjść na teraz.
0
@AFA90 Arda Guler
0
@Emhyr Wstzymaj konie, może i jest blisko ale deal done bym tego nie nazwał
3
@Emhyr XDD jak z Messim
0
Widzę, że Romero o tym Roque nic nie podaje, za to Romano wrócił do łask ;).
Albo psycha siadła po Messim, albo potrzebuje przerwy, albo wyschło źródełko ;)
2
@Przemek2323 Kaczor przyszedł w towarzystwie kota?
0
@mateusz33 Ale chce zobaczyć konkretny taki filmik gdzie Torre wyglądał chociaż w 50% tak dobrze jak Guler na tym filmiku. Tyle ich obejrzałeś to nie powinien być dla ciebie problem znaleźć ten najlepszy na obronę swojej tezy prawda?
5
@Szmulek Zaraz ci napiszą, że to debil i tyle i że takich trzeba tępić ;)
0
@mateusz33 To pokaż te filmiki
@kondzio976 Gdzie ty tu Ozila widzisz? XD
3
Ale gościu obronił z Magdeburga w ostatniej sekundzie. Interwencja meczu
0
@bartoszplucinski Dalej nie rozumiem jak do przewietrzenia szatni ma się zawodnik który spędził w niej jeden sezon i dał radę.
1
Brozović w finale LM ponownie udowodnił, że to świetny zawodnik. Idealnie by pasował do środka pola w duecie z Frenkiem. Tylko no jego zdecydowany minus to podatność na kontuzje.