0

@arasz1819 Ja ci proponuje kasyno tak co noc, w ramach oczywiście rywalizacji.

1

@arasz1819 Człowieku, Jordan na okrągło grywał w karty, zakładał się ze wszystkimi o pieniądze, w golfa grał na pieniądze, siedział w kasynach po nocach. Nawet nie jest tajemnicą, że ówczesny sternik NBA Stern odbywał z nim na ten temat rozmowy, aby przystopował.

Zresztą on to traktował jako hobby według siebie XD



Oczywiście, że nie jest bankrutem, bo ktoś kto stał się największą ikoną w świecie sportu nie może zostać bankrutem, do tego to ogarnięty człowiek biznesowo, otaczający się również odpowiednimi ludźmi.

Ale oczywiście nie był uzależniony, bo arasz zawsze wszystko wie najlepiej :)

0

@Emhyr Ta, jasne

3

@arasz1819 Ale Jordan był uzależniony od hazardu. Nie trzeba było mu tego wmawiać.

0

@kynio302 Jakiego skutku? Przecież nic nie zostało podpisane.

0

@Gaz Aha XD. Ty mówisz o okresie co Barcelonie mogła sobie w LM co najwyzej porobić sku sku

0

@Gaz Kiedy rok później wygrał Real LM po Laporcie?

2

Ahhh ten Font. Zawsze to samo, czyli w większości lanie wody i jakieś spekulacje.

0

@Encore Dlatego dla United dali tego beniaminka

0

Barella za 50 mln to jest potężny steal. Inter chyba musi być mega zdesperowany w cięciu kosztów.

1

@zodiak_10 Hahahha co ty gościu piszesz. Przecież Barella to był jeden z powodów dlaczego City miało tak ciężko w meczu. Gość był dosłownie wszędzie, zasuwał cały czas. To jest świetny zawodnik i żeby twierdzić inaczej to trzeba się totalnie nie znać na futbolu.

@DonMatteo901 Barella by tu pasował jak ulał.

1

@Rust_Cohle Dobra sory ja to totalnie źle przeczytałem. Myślałem, że poszukujesz nowego TV XD

21

Obecna sytuacja wymaga takich rozwiązań. Jak trzeba to rozważyłbym też sponsora na majtki. Na przykład "always" albo "bella"

0

@Rust_Cohle Może się mylę, ale nie wiem czy w dzisiejszym telewizorach bez smart tv są takie apki jak netflix czy yt

2

Fajnie byłoby tego Gulera ściągnąć. 17,5 mln według mnie naprawdę warto.

0

@Messibestplayerintheworld Ale nie sprowadzimy i czas się z tym pogodzić. Nie stać nas na taki wydatek w to okienko.

3

Tebas zadba o to aby w tym roku tez zapis już nie obowiązywał.

0

@norbi77 CO??? Przecież ta ostatnia część to idealne zwieńczenie całej serii. O czym ty piszesz. I nawet chyba nie wiesz, że każdy film tak wyglądał. Po prostu kino napompowane akcją na maksa i wszelakimi niespotykanymi sytuacjami.

0

@SenseiFCB Typ z innej gliny

7

Ciekawe czy Xavi już siwy przed nowym sezonem na myśl o tym co go czeka.

0

@SenseiFCB On w ogóle kiedyś mówił chyba, że żadnych podatków nie płaci i dlatego jest multi miliarderem XD

0

@wojopancer Będzie go trenował Xavi. Ktoś z nowym spojrzeniem na futbol.

1

@PatrychoO "YAAH" XD

7

Roque był już naszym zawodnikiem przez całą godzinę, nieźle.
Jako, że mamy problem ze sprzedawaniem zawodnikiem to klub postanowił wprowadzić transfery tymczasowe. Ma to sens ;)

6

@Emhyr Się nie doczeka

3

"Najpierw Perez mówiący kibicowi, że sprowadzi Mapeta ale nie w tym roku. Teraz Kylianek mówiący, że planuje zostać jeszcze rok w Paryżu. Pięknie rozegrane, teraz presja jest całkowicie po stronie PSG, czy sprzedadzą go teraz, czy oddadzą za rok za darmo. Floro masterclass"

Ahhhh ten Floro, szachy 5D normalnie. Cóż to jest za wizjoner...

0

Real jeszcze Mbappe zgarnie a my nawet bez tego Gundogana XD.
Xavi masz misje

2

City jako pierwsze przed PSG wygrywa LM
Mbappe niby składa „transfer request”
Szejk z Kataru dopina kupno United

No trochę tutaj tych zależności można się doszukać ;)

0

@mekston Uczciwie

6

Kur** my to interesujemy się każdym. Tylko potem jak dochodzi do rzeczy to problemy z rejestracją zawodnika z wolnego transferu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?