0

Teraz teorie, że Tebas to miał wywalone w to czy wróci Messi i wolał Barce dalej blokować, bo wiedział że i tak wróci temat Mbappe do jego ukochanego Realu ;)

0

@draxidox I przerzuciłeś się na Red Bulla? :D

0

No to nas wyrzucą z tej LM jednak :D

3

@AFA90 Ludzie zapominają, że po bramce na 5:0 w 29 minucie Niemcy już odpuścili, bo Loew kazał im przystopować. Gdyby dalej grali na maxa to pękła by tam dwucyfrówka.

0

@tristan87 W Puszczy

1

@Luciano99 A piwo?

1

@verdant Czyli Djokovic zaczął wygrywać więcej w momencie gdy kontuzje już całkowicie zniszczyły Federera i zaczęły niszczyć Nadala jeszcze bardziej. Wszystko jasne ;)

0

@Rust_Cohle Nie. Zawsze w 1 stronę jadę sobie w jedno miejsce nad zalew i potem w zależności ile mam czasu to sobie dobieram trasę powrotną do domu. Raz wychodzi 20 km, raz 30, raz 40 itd.

0

@Emhyr W środku też nie było. Inzaghi po prostu zaskoczył Pepa.

1

@hayek No wiadomo, ale coś w stylu "back to the jungle" i emotki bananów i małpy to już jest srogo nie na miejscu.

0

@Azi W każdym innym meczu niemalże zmienia. Tylko w LM zostawia wszystko tak jest jest od 1 gwizdka.

1

@Rust_Cohle Nie No 10 km to jest taka przebieżka.

0

Ale Lukaku ma teraz komentarze pod instagramem. Ludzie są chorzy

1

@Azi A do trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że Guardiola bał się dokonać zmian w zespole?

3

W ogóle Guardiola był przestraszony do tego stopnia, że bał się dokonywać zmian. Ta sytuacja z Walkerem była trochę komiczna i dla samego Anglika pewnie lekko upokarzająca, do tego przecież na ławce wciąż był Alvarez czy Mahrez czyli świetni zawodnicy. Zależało mu na tym trofeum do tego stopnia, że bał się zmieniać cokolwiek w ustawieniu aby czasem niczego nie zaburzyć xd

2

@Danny Gaucho Już miałem pisać, że chyba ten jeden Superpuchar Europy to mu z góry już przypisałeś, ale no przecież w Bayernie jeden zgarnął po Juppie :)

1

@DaPidejpi City ma jedną ogromną przewagę nad PSG, której druga strona no nie przeskoczy. To w jakiej lidze grają oba zespoły. I tak City jest dużo lepiej zarządzane, ale PL robi robotę, bo ona sama przyciąga zawodników.

Btw odkąd Guardiola jest w City to United wydało na transfery więcej. Zobacz na jakim biegunie są oba te zespoły.

0

@MESSIah16 XD ok

0

@Pawlak1992 Ale Bayern miał swojego Brazylijczyka :)))

0

@tbas Gadanie, po prostu z Rosellem się już na tyle nie dogadywali, że chciał odejść.

2

@escarabajo "Klątwa" Brazylijczyka jest jeszcze dłuższa niż ta Chorwata

0

@Emhyr Nie on nie trolluje. Kamil Gała jest przyjebany mocno

1

@Emhyr Trzeba pamiętać, że często łapał urazy

0

@mekston No na pewno dał się zaskoczyć. Inter jak na swoich wykonawców grał praktycznie jak równy z równym. Koniec końców mieli tez więcej sytuacji ;)

0

@MesQueUnClub96 Chłopie Owen kiedyś wygrał ZP i nikt do dziś nie wie za co tak naprawdę. Chill

2

Taka ciekawostka. City 7 sytuacji bramkowych, Inter 14 XD
xG 0,8 vs 1,55

0

No Guardiola rozegrał ten finał jak Mourinho, ale najważniejsze że się udało. Gratulacje

0

Pepik bo twoja drużyna jest już zmęczona i obsrana. Jak coś masz zmiany xd

1

Lakaka znowu podbije tik toka XD

0

Mahreza i Alvareza ma i się boi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?