2

@barcanawieki Zależy jaki sprzęt dokładnie.

2

@tobiasson92 Kolego, ale szanuj rysunki Trenera Jacka Gmocha z pierwszego dziesięciolecia XII wieku.

2

@AlexDark00 Laporta zjadł zanim Messi przyszedł XD

0

@Kozinho. A Xavi mu mówi, że czas wpuścić Own Goala

8

Kiedyś to były finały LM. Przyjeżdżała sobie taka Barcelona na Wembley i brała takie United na huśtawkę w trakcie meczu.

0

@mekston No wiem, że tak mówił ale chyba rytuału nie dokończyli jednak.

0

@mekston Działam impulsywnie :)

0

W ogóle na tej stronie każdy tu zawsze jedzie w tego Grealisha, a taki święty tu Bernardo dziś gra jeszcze gorzej i cisza o nim XD

0

@Szmulek Jak Guardiola zmian nie zrobi do 85 minuty

6

Marciniak boi się teraz czarnoskóremu kartki dać

4

Mam wrażenie, że los zabiera teraz Guardioli wszystko za to szczęście jakie go spotkało przy bramce Iniesty z Chelsea. Jak to nie jest pech to nie wiem jak to inaczej nazwać xd

5

De Bruyne drugi finał out? Klątwa Toure chyba jednak dalej działa XDD

0

Brozović i Barella robią mega robotę w środku, ciekawe na ile starczy sił.

0

@thorin Ahhh ci Włosi ;)

1

Inter w środku doskakuje do każdego z piłką jak wściekły pies i to w kilku

0

@Rust_Cohle XD a rób

1

Guardiola taktycznie rozmontowany

2

@Lisek I... Alonso ;)

0

@barcelonaLM Ciekawe kiedy będą sobie dawali już w sondażach 100%

0

@SinMistico To jest ich podstawowy skład. Walker grał bo Ake miał kontuzje, ale w sumie na Real i Viniciusa to i tak to siedziało bardzo dobrze.

0

@mekston Tylko, że w tym przypadku Djokoviciem jest City.
A tamten typ był taki życzeniowy, nic więcej ;)

0

@draxidox XDD muszę przyznać że dobrze zarzucili haczyk w tym wpisie

0

@FanBarcYxD Na stronie tvp możesz obejrzeć za free XD

0

@MesQueUnClub96 Haaland wrzuca karetę i jest szansa

0

Największa wygrana w historii finału LM to 4:0 i należy do Milanu gdzie ograli swoją drogą wtedy nas :). Myśle, że dziś jest spora szansa na wyrównanie tego wyniku.

0

Dziwi mnie jak dużo osób wierzy, że Inter w sumie ma jakieś szanse. Musiałby się zdarzyć prawdziwy cud albo jakiś turbo wylew w City.

1

@Rust_Cohle U niego w sumie większa szansa na gola ostatnio :)

1

@Kgorecki2500 Jo nie chcioł

0

Powiedzmy sobie szczerze Superliga to gówno. W założeniu miała być taka super i w ogóle, ale jak doszło do jakiś pierwszych konkretów to w sumie nie było nic pewnego, do tego każdy po kolei sobie z niej wychodził i papcio Perez został sam na lodzie bez niczego w sumie. Samym tym wystąpieniem u swojego kolegi pana Tik Tak nikogo nie przekonał, a nawet właśnie jak wspomniałem dał argumenty do myślenia że z tego nic nie będzie.

0

@talizmo Takim rynkiem który na szybko mi przychodzi do głowy i gdzie Messi mógłby otworzyć klub jest San Francisco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?