partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam wrażenie, że los zabiera teraz Guardioli wszystko za to szczęście jakie go spotkało przy bramce Iniesty z Chelsea. Jak to nie jest pech to nie wiem jak to inaczej nazwać xd
5
De Bruyne drugi finał out? Klątwa Toure chyba jednak dalej działa XDD
0
Brozović i Barella robią mega robotę w środku, ciekawe na ile starczy sił.
0
@thorin Ahhh ci Włosi ;)
1
Inter w środku doskakuje do każdego z piłką jak wściekły pies i to w kilku
0
@Rust_Cohle XD a rób
1
Guardiola taktycznie rozmontowany
2
@Lisek I... Alonso ;)
0
@barcelonaLM Ciekawe kiedy będą sobie dawali już w sondażach 100%
0
@SinMistico To jest ich podstawowy skład. Walker grał bo Ake miał kontuzje, ale w sumie na Real i Viniciusa to i tak to siedziało bardzo dobrze.
0
@mekston Tylko, że w tym przypadku Djokoviciem jest City.
A tamten typ był taki życzeniowy, nic więcej ;)
0
@draxidox XDD muszę przyznać że dobrze zarzucili haczyk w tym wpisie
0
@FanBarcYxD Na stronie tvp możesz obejrzeć za free XD
0
@MesQueUnClub96 Haaland wrzuca karetę i jest szansa
0
Największa wygrana w historii finału LM to 4:0 i należy do Milanu gdzie ograli swoją drogą wtedy nas :). Myśle, że dziś jest spora szansa na wyrównanie tego wyniku.
0
Dziwi mnie jak dużo osób wierzy, że Inter w sumie ma jakieś szanse. Musiałby się zdarzyć prawdziwy cud albo jakiś turbo wylew w City.
1
@Rust_Cohle U niego w sumie większa szansa na gola ostatnio :)
1
@Kgorecki2500 Jo nie chcioł
0
Powiedzmy sobie szczerze Superliga to gówno. W założeniu miała być taka super i w ogóle, ale jak doszło do jakiś pierwszych konkretów to w sumie nie było nic pewnego, do tego każdy po kolei sobie z niej wychodził i papcio Perez został sam na lodzie bez niczego w sumie. Samym tym wystąpieniem u swojego kolegi pana Tik Tak nikogo nie przekonał, a nawet właśnie jak wspomniałem dał argumenty do myślenia że z tego nic nie będzie.
0
@talizmo Takim rynkiem który na szybko mi przychodzi do głowy i gdzie Messi mógłby otworzyć klub jest San Francisco
0
@MichuZ44 Ten Speed XD
3
@ArterkHD Czemu doznał Carlos kontuzji? No może dlatego, że kolano mu się wykręciło? Oglądałeś w ogóle mecz?
0
@Criss18Barca SFD
0
@Compadre Ale 1 sezon w 2005 roku wyprodukowano...
0
@Barcanajlepszyteam Przecież to nawiązanie do Hajto z Mandzukiciem xd
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem on jest dla mnie taki jakiś dziwny, na siłę chce robić z siebie gwiazdę w tenisie. Jak to się mówi „typowy jugol”.
2
Miało być meczycho i w sumie było ale tylko przez dwa sety. Wielka szkoda i wielki pech Carlosa.
3
@FcPortoFan1999 Ale to że ich nie ma nie wzięło się bez przyczyny prawda?
0
Ahh ci psychofani Novaka :v
0
@MesQueUnClub96 Na Wimbledonie tak. Na AO nie, ale na UO więcej chyba wygrał Nadal.