partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone To wszystko jest jakieś powalone. Ja np. nie rozumiem jakim cudem po odejściach Pique, Alby i Busquetsa ma być 250 mln dziury w budżecie. CHORE i tyle
1
@DaPidejpi Grubasek Romero będzie relacjonował obgryzając paznokcie
0
Nic mnie nie irytuje bardziej przy tych transferach niż to jak jakiś łeb napisze, że Barcelona to prowadzi już dom spokojnej starości czy coś w tym stylu przy jakimś ewentualnym zainteresowaniu starszym zawodnikiem 30+. Tymczasem mamy jedną z najmłodszych kadr w lidze XD.
0
"Najlepszy piłkarz: Ousmane Dembele" hahaha XD dobry troll
0
@daniel32778 Wygrali też Superpuchar i KMŚ.
0
@wojopancer No ugrali
1
@MichuZ44 @Kidd Odnoszę się do niektórych tutejszych opinii :)
1
Morale ze 100% spadły na 0%. Już nic nigdy nie wygramy i nikogo więcej nie kupimy.
0
@Kengo Jak zawalił? La liga tak chciała, że nagle jeszcze brakuje 250 baniek niby. To jest śmieszne i żałosne zarazem :)
Nie wiem co my mamy jeszcze zrobić niby żeby móc normalnie funkcjonować.
1
@MesQueUnClub96 Gdyby nie sytuacja sprzed 2 lat pewnie by czekał
0
@Albatros https://www.fcbarca.com/110683-media-leo-messi-nie-chce-juz-czekac-i-moze-trafic-do-interu-miami-aktualizacja-07-48,dyskusja-13194268.html#comment-13194645
Choćby tutaj jest to z grubsza wyjaśnione
0
@musli1989 No właśnie geniuszu za darmo nie może XD
3
Alcaraz teraz wszystko w aut bije XD
0
@kuz Ile taka wizyta teraz kosztuje?
0
@Popitek12 XDD nawet jakby przegrał 6:0, 6:0 i 6:0 to jest Djoković. Jego mentalu nie złamiesz.
1
@Medium I jeszcze dobiegał XD
2
@Medium Te "zawijasy" Rafy to był/jest jakiś kosmos.
1
Ale Alcaraz nie gra też aż takich rotacji jak Rafa i tak. Jednak to co tutaj wyprawiał Nadal to chyba nikt w historii już nie powtórzy.
3
Niech on zejdzie z tego kortu i przestanie się ośmieszać i udawać obrażonego na wszystkich. Żałosny typek
0
Grek już zniszczony jak ekonomia w jego kraju
1
Alcaraz to nowy król mączki
0
No to za 2 dni przedwczesny finał z Alcarazem( oby ;) )
0
No teraz to Chaczanow definitywnie już przegrał ten mecz.
0
@Vamos_RM Tak, jeden
0
@AduŚ07 I bardzo dobrze ;)
2
@Comentateiro De Jong 9
0
@Aragorn33 pis nawet jak przegra wybory to ich nie przegra :). Już pewnie o to zadbali.
0
Ale poziom na tym meczu z 1981 XD
0
Ale farciarz pfff
0
Chaczanow jaki odcisk i jeszcze pęknięty XD. Boli od patrzenia