1

@Firestone To wszystko jest jakieś powalone. Ja np. nie rozumiem jakim cudem po odejściach Pique, Alby i Busquetsa ma być 250 mln dziury w budżecie. CHORE i tyle

1

@DaPidejpi Grubasek Romero będzie relacjonował obgryzając paznokcie

0

Nic mnie nie irytuje bardziej przy tych transferach niż to jak jakiś łeb napisze, że Barcelona to prowadzi już dom spokojnej starości czy coś w tym stylu przy jakimś ewentualnym zainteresowaniu starszym zawodnikiem 30+. Tymczasem mamy jedną z najmłodszych kadr w lidze XD.

0

"Najlepszy piłkarz: Ousmane Dembele" hahaha XD dobry troll

0

@daniel32778 Wygrali też Superpuchar i KMŚ.

0

@wojopancer No ugrali

1

@MichuZ44 @Kidd Odnoszę się do niektórych tutejszych opinii :)

1

Morale ze 100% spadły na 0%. Już nic nigdy nie wygramy i nikogo więcej nie kupimy.

0

@Kengo Jak zawalił? La liga tak chciała, że nagle jeszcze brakuje 250 baniek niby. To jest śmieszne i żałosne zarazem :)
Nie wiem co my mamy jeszcze zrobić niby żeby móc normalnie funkcjonować.

1

@MesQueUnClub96 Gdyby nie sytuacja sprzed 2 lat pewnie by czekał

0

@musli1989 No właśnie geniuszu za darmo nie może XD

3

Alcaraz teraz wszystko w aut bije XD

0

@kuz Ile taka wizyta teraz kosztuje?

0

@Popitek12 XDD nawet jakby przegrał 6:0, 6:0 i 6:0 to jest Djoković. Jego mentalu nie złamiesz.

1

@Medium I jeszcze dobiegał XD

2

@Medium Te "zawijasy" Rafy to był/jest jakiś kosmos.

1

Ale Alcaraz nie gra też aż takich rotacji jak Rafa i tak. Jednak to co tutaj wyprawiał Nadal to chyba nikt w historii już nie powtórzy.

3

Niech on zejdzie z tego kortu i przestanie się ośmieszać i udawać obrażonego na wszystkich. Żałosny typek

0

Grek już zniszczony jak ekonomia w jego kraju

1

Alcaraz to nowy król mączki

0

No to za 2 dni przedwczesny finał z Alcarazem( oby ;) )

0

No teraz to Chaczanow definitywnie już przegrał ten mecz.

0

@Vamos_RM Tak, jeden

0

@AduŚ07 I bardzo dobrze ;)

2

@Comentateiro De Jong 9

0

@Aragorn33 pis nawet jak przegra wybory to ich nie przegra :). Już pewnie o to zadbali.

0

Ale poziom na tym meczu z 1981 XD

0

Ale farciarz pfff

0

Chaczanow jaki odcisk i jeszcze pęknięty XD. Boli od patrzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?