1

@MessiForeverTheBest A jak się gość spali?

1

To teraz leci Slot i Alonso do Liverpoolu?

3

W ogóle jak to przestawiają, że "odchodzi" XD
A został po prostu zwolniony

0

A czy Real miał kiedyś z nami taką serię?

0

No spoko, może już odchodzić.

0

@rk Podaj przykłady tego pajacowania

4

@ViscaelBarca2007 Po prostu większość to idioci

0

@Arden Winny temu jest podobno Yamal XD

1

@Luciano99 Takie pokolenie. Instagram to dla nich nierozłączna część.

0

@Luciano99 Ale czy Yamal kiedyś przygwizdorzyl na boisku, w mediach? Póki cieszyński co na niego negatywne wypływa wywodzi się z madryckiego ścieku

5

@WiernyKibic111 Ty tak serio? Brak obrońców w pobliżu, mógł zrobić co tylko chciał? A zesral się potężnie. Jak to nie była setka to nie wiem co nią jest.

4

Mówi to ten piłkarski pozer co się przewraca od podmuchu powietrza XD. Męczennik od siedmiu boleści.

1

@Hajny Ale Raphinha zawsze walczył na boisku m. Rashford wchodzi, jest świeży i sobie spaceruje. Ten piłkarz już jest stracony. Nie ma sensu stawiać na kogoś takiego. 30 mln + ogromna pensja. No ja podziękuję.

0

@Roobo Biedny Kounde… Przez Yamala gra w obronie jak paralityk :/

Już nie mówiąc o tym, że dosłownie Yamal kilka razy się do niego tam cofał. Ma zostać drugim obrońcą żeby biedny Kounde nie dostawał piłek między nogami?

0

@tbas To jest zwykły za przeproszeniem kiep. Boiskowe iq na poziomie 0

0

@Bobo25 Dla mnie każdy z nich jest tak samo istotny. Tuż za nimi Joan.

18

Minuty które dostaje obecnie Rashford powinien dostawać Rony. Anglik jest tak bezmyślnym piłkarzem, że już mam go dość.

0

@FCB24 No powinien wejść, ale co to ma teraz do dyskusji? Powinien wejść zamiast beznadziejnego Rashforda.

Jak dla Ciebie Yamal nic nie zrobił poza podaniem do Raphinhii to albo nie oglądałeś meczu, albo nie znasz się na piłce, albo jesteś po prostu głupi.

0

@[Oli] Od bronienia piłkarza naszego klubu, przeszedłeś do atakowania piłkarza naszego klubu. Winszuje

1

Krótko i na temat XD

5

@FCB24 No Yamal od 20 minuty woził wszystkich jak chciał, w 1 połowie generował największe zagrożenie. Powinien mieć dwie asysty i mógł mieć gola, zabrakło tam trochę szczęścia. Ten drybling był zbędny, ale to nie jego wina że De Jong zaczął kopać w powietrzu. Jakby Rony taki mecz zagrał jak Yamal wczoraj to byś pewnie pisał, że kolejne świetne zawody Szweda XD

Zresztą na tym polega gra skrzydłowego, że podejmuje ryzyko. Lepiej mieć takiego Yamala co próbuje niż kogoś kto będzie wycofywał każdą możliwą akcję do tyłu. Ale co ja tam wiem :)

1

@FCB24 Do czego był potrzebny Yamal Kounde przy golu Viniciusa? Yamal ma zostać drugim bocznym obrońca bo biedny Kounde wygląda jak paralityk w obronie? Ja pier*** wszystkiemu winny już Yamal.

4

@AlexDark00 Wczoraj dobitka?

7

Komentarz usunięty

34



Talk is cheap. VISCA EL BARCA

48

Mbappe spełnia marzenia i jest jak jego idol


6

Ogólnie nie ma się z czego cieszyć, bo gdyby realowi się chciało to by ten mecz i trofeum wygrali, ale im się nie chciało to go przegrali. A no i 15 LM jak coś także spokój.

0

@Pedri16Future Jak dla mnie cała trójka wymieniona przez Ciebie jest tak samo ważna, tuż za nimi coraz bliżej Joan.

4

Płacz i płacz pajacu. Zawsze wymówki, zawsze. Najmniej istotnym to możesz być trenerem w historii tego obrzydliwego klubu. Konkurujesz już z Benitezem i Laptopemkolegi.

0

@Aragorn33 Nie ma znaczę ile ma lat jeśli w doliczonym czasie wybija piłkę na oślep i prowadzi to do straty gola. Do tego prawie zawsze idzie na raz, jest mega wolny i niepewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?