3

No Yamal mógł mieć już dwie asysty. Może irytować ale jeden drybling, jedno podanie i gość już stwarza ogromne zagrożenie.

0

Takie podanie dostał genialne, a tak to popsuł Nosz kurwa

Nieważne XDD

0

Perez już nowy artykuł o negreirze stukał

0

Fermina nie ma w meczu. Olmo by dziś dał więcej.

0

Yamal ma chyba kilogramowe korki

0

Sposoby madrytu czyli jak najwięcej chamskich fauli

0

0 ryzyka, tak to my nic nie zrobimy.

1

Ten Olise za 53 mln to niezły steal Bayernu. Świetny piłkarz.

0

@Aragorn33 Zmienili skład

0

Real zmienił skład! Guler out, zagra Garcia.

0

@Filipem Klasyka

0

@ProMILs Też tak uważam. Fermin często znika.

0

@Kubsoleon Mówiąc szczerze byłem przekonany, że w PK wtedy wszedł z ławki. Nie musisz od razu od razu ubliżać :/

0

Real mocno zagęścił środek, oby nasi dali radę.

18

Ferran z ławki > Ferran w pierwszym. Szczególnie w meczach z realem

0

@Nazio_87 Chipsy

5

Na notatniku już standardowo odpalono protokół negreira przed meczem XD. Ale oni są mali

1

@ShawnC Najważniejsze to zdominować środek. Mbappe obstawiam, że nie zagra, a ten Gonzalo nie zaszkodzi nam.

4

@Bandzior To jest nawiązanie do tego co powiedział kiedyś piłkarz Realu(chyba Tchoumaeni) po wygranej Barcy, że cieszyli się jakby wygrali LM.

0

@Proxi reprezentantem Husqwarny XDDD, no rozbawiło mnie to

3

Perez jest już tak stary, że pewnie nie pamięta wydarzeń sprzed doby. On już wygląda nawet jak drugą nogą na tamtym świecie. Podejrzewam, że nawet już władzy nie sprawuje tam, bo nie ogarnia co jest 5. Oby nikt nigdy od nas już się z tym klubem nigdy nie układał. Wystarczająco dużo na wyrządzili krzywdy tej poza boiskowej, bo tam się czują właśnie najmocniej.

1

@FcPortoFan1999 Dobre Maroko zamyka oko

2

0

@heniusss No to klasa, zaraz się coś obłowię.

3

Wszedłem po raz pierwszy od 2 lat na CS'a. Posprzedawałem kilka starych skrzynek i mam 700 zł na koncie już XD. Niesamowite jak to wszystko podrożało.

1

@Eklerek Nie interesuje mnie PNA zbytnio

5

Tak słabej piłkarsko soboty jak dziś to nie pamiętam. Nie ma co oglądać.

0

@NeroTFP1 Nie za bardzo rozumiem po co miałby być drugi sezon tego serialu. Pierwszy dosłownie zamknęli tak jak trzeba.

7

@matirix20 Nie wytrzymałbym ciśnienia takiego meczu. Porażka byłaby katastrofą XD

0

@waletpl Tylko wciąż pozostaje pytanie, po co im Ter Stegen? No i przecież on by się na taki układ nigdy nie zgodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?