partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Oni są malutcy i to bardzo
18
No Rashford to nie wiem czy dał nawet minimum z siebie. 2 popsute kontry, brak pressingu, powrotów no i ta setka to był jakiś dramat…
2
@Kozinho. zagrał dobry mecz. Po 20 minutach woził wszystkich
0
@WiecekFCB Jak by Rony zagrał taki mecz jak Yamal dziś to byście pisali o jego genialnym meczu
1
@Kapitan hawk Przecież on woli Barce i mówił na początku że Barca dużo lepsza ogólnie jeśli patrzeć na cały mecz.
0
@NeyJr11 Po 20 minutach już Careras sobie z nim nie radził. Ponownie powinien ujrzeć czerwo za faule na nim, powinien mieć 2 asysty, raz bardzo blisko gola. W 1 połowie tak naprawdę to on generował najwięcej zagrożenia. Już nie przesadzajmy.
4
Jest i kataloński wujas XD
1
@rk w ogólnym rozrachunku zagrał dobry mecz. Careras po 20 minutach sobie z nim kompletnie nie radził.
2
Dziękuję Panie Flick. Po prostu tyle. Wielka duma
0
@NeyJr11 Yamal i tak zagrał dobry mecz.
1
@norbi77 Ogólnie on z Realem się prawie zawsze stara. Chce mu się biegać.
@Messibestplayerintheworld Bo problem w tym że jemu rzadko się chce tak grać jak dziś.
2
W ogóle niesamowite jest to że Araujo zagrał kilka sekund a z dwa razy już tymi łapami coś machał do sędziego XD
0
@Dieselzor Ten kiep z Anglii zostałby ukrzyżowany
2
Tyle nerwów. Dzięki Bogu że te strzały w środek
0
Rashford wraca z buta. Co to jest za kiep
0
Araujo XD to gramy karne
0
Wina Yamala, debilny drybling
1
Nasz środek obrony ma teraz lącznie 50 pace
0
Teraz Maryśka za obronę k brak wylewu
1
Ten tylko tym fałszem
0
W drugiej gramy już dużo gorzej, a Real czuję że nasza obrona to wylewnia gowna
1
Przewrócą się i już gwizdek XD
5
Zmień tego Cubarsiego XD. Co on robi
0
@Ryoumen To był Cubarsi. Podał do angola
65
Bez Mbappe daliśmy sobie wbić dwa gole bo Kounde i Cubarsi dostali wylewu. Gnieciemy ich a wciąż jesteśmy w punkcie startowym. Takie coś jest niesamowicie irytujące.
3
Cubarsi świetne podanie do Bellinghama. Co to miało być? Gdzie on ma mózg? Ja pierdolę z tą obroną to szkoda gadać. Tak ich gniota, a jest 2:2. Nieporozumienie
0
Dramatyczne wybicie Cubarsiego
1
Poczuli się. Taka prawda, już to podanie Erica było żałosne.
6
Yamal się już nakręcił. Co to jest za piłkarz. Narzekacie na niego, a gość generuje 90% zagrożenia.
8
Ten Careras to jakiś nowy Casemiro jeśli chodzi o immunitet sędziowski?