21

Oni są malutcy i to bardzo

18

No Rashford to nie wiem czy dał nawet minimum z siebie. 2 popsute kontry, brak pressingu, powrotów no i ta setka to był jakiś dramat…

2

@Kozinho. zagrał dobry mecz. Po 20 minutach woził wszystkich

0

@WiecekFCB Jak by Rony zagrał taki mecz jak Yamal dziś to byście pisali o jego genialnym meczu

1

@Kapitan hawk Przecież on woli Barce i mówił na początku że Barca dużo lepsza ogólnie jeśli patrzeć na cały mecz.

0

@NeyJr11 Po 20 minutach już Careras sobie z nim nie radził. Ponownie powinien ujrzeć czerwo za faule na nim, powinien mieć 2 asysty, raz bardzo blisko gola. W 1 połowie tak naprawdę to on generował najwięcej zagrożenia. Już nie przesadzajmy.

4

Jest i kataloński wujas XD

1

@rk w ogólnym rozrachunku zagrał dobry mecz. Careras po 20 minutach sobie z nim kompletnie nie radził.

2

Dziękuję Panie Flick. Po prostu tyle. Wielka duma

0

@NeyJr11 Yamal i tak zagrał dobry mecz.

1

@norbi77 Ogólnie on z Realem się prawie zawsze stara. Chce mu się biegać.

@Messibestplayerintheworld Bo problem w tym że jemu rzadko się chce tak grać jak dziś.

2

W ogóle niesamowite jest to że Araujo zagrał kilka sekund a z dwa razy już tymi łapami coś machał do sędziego XD

0

@Dieselzor Ten kiep z Anglii zostałby ukrzyżowany

2

Tyle nerwów. Dzięki Bogu że te strzały w środek

0

Rashford wraca z buta. Co to jest za kiep

0

Araujo XD to gramy karne

0

Wina Yamala, debilny drybling

1

Nasz środek obrony ma teraz lącznie 50 pace

0

Teraz Maryśka za obronę k brak wylewu

1

Ten tylko tym fałszem

0

W drugiej gramy już dużo gorzej, a Real czuję że nasza obrona to wylewnia gowna

1

Przewrócą się i już gwizdek XD

5

Zmień tego Cubarsiego XD. Co on robi

0

@Ryoumen To był Cubarsi. Podał do angola

65

Bez Mbappe daliśmy sobie wbić dwa gole bo Kounde i Cubarsi dostali wylewu. Gnieciemy ich a wciąż jesteśmy w punkcie startowym. Takie coś jest niesamowicie irytujące.

3

Cubarsi świetne podanie do Bellinghama. Co to miało być? Gdzie on ma mózg? Ja pierdolę z tą obroną to szkoda gadać. Tak ich gniota, a jest 2:2. Nieporozumienie

0

Dramatyczne wybicie Cubarsiego

1

Poczuli się. Taka prawda, już to podanie Erica było żałosne.

6

Yamal się już nakręcił. Co to jest za piłkarz. Narzekacie na niego, a gość generuje 90% zagrożenia.

8

Ten Careras to jakiś nowy Casemiro jeśli chodzi o immunitet sędziowski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?