partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Gonzalo to nieźle wystrzelony jest z twarzy
0
@Gaucho Zobacz ich ławkę
1
@Who_you_mam Tam już widzą w nim Raula XD
5
Kur** z nami ten tyczkarz gra jak Haaland, a tutaj jak totalna kłoda
2
@macio_944 W klasyka zawsze stres razy 10 mimo wszystko.
27
Ahhh ci komentatorzy. „Real testuje” „Real pozwala” „Real zaprasza”. A prawda jest taka, że Real chuja gra
0
@Calc Już 3 ;) hehe
7
Nieważne z kim w tym finale, ale srodek pola to my tak zdominujemy że oni nie będą mieli piłki
2
Alvarez zawsze jest taki słaby?
@Sysia11 @Lionel_Messi10 ?
7
@Frimpong Przecież miałeś już tu konto kiedyś to jaki debiut?
1
Co za linie obrony wystawił Simeone? Chyba nie chce tego wygrać.
3
100 mln i możemy usiąść do jakiś rozmów.
0
@MessiForeverTheBest Typowe gadanie bzdur pod publiczkę.
0
@Encore Jedna z najbardziej przereklamowanych statystyk.
1
@ShawnC Kompletne gówno bo to był trudny mecz na trudnym terenie, derbowy a i tak wygrany? XD
Wy niektórzy sami nie wiecie czego oczekujecie, zejdź na ziemię.
3
@betonito ogólnie to nigdy nie był wybitny trener
5
@Walker Łupieżca pedałów
Tych rowerowych oczywiście
2
@czółkovsky Z 3 lata temu nie do pomyślenia taki ruch.
1
No i żadnego kolejnego odcinka Stranger Things nie ma i nie będzie. Te fanowskie teorie mają to do siebie, że nigdy się nie sprawdzają.
6
@Seledynowy Standardowo przyjebka w Yamala. A może nie zauważyłeś, że oni już dawno odpuścili? A co zrobił Rashford po wejściu? Popsuł jeszcze więcej i na ten temat nic nie napiszesz.
2
Kocham Flicka. Każdy mecz tej ekipy to wielka przyjemność.
1
Nie no ludzie co ma być
1
Bernal się porusza jakby grał na szczudłach
2
Rony już kondycyjnie siadł mocno
2
Wrzucamy drugi bieg w tym sezonie ;)
0
Teraz uwaga bo wypłynie dużo bagna hejterkiego na Yamala. Już się zaczyna. „Kibice”…
0
Simon hahah co za leszcz
0
Tylko czy tam był faul na Raphinhii? Śmiem wątpić
0
Haha co za Ping pong
1
Jezu Fermin to ma ewidentnie jakiegoś platfusa. Jak on strzela w ogóle? Wtf