partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrzydliwy gość i to jak on jest w tej lidze broniony jest jeszcze bardziej obrzydliwe. Nie da się lubić tej drużyny.
0
@4drian0 Szkoda, że tak krótko XDD
0
@Tasde Ten finał to była tragedia. A ta Nancy i jej nieśmiertelność i "wielkie jaja" to już mnie tak irytowało, że miałem ochotę to wyłączyć. Wspomniałeś o finale GoT i w sumie jakby tak pomyśleć, to rzeczywiście tam to wypadło nawet lepiej XD. Dla mnie różnica tylko taka, że po GoT byłem bardziej rozczarowany, bo to był/jest mój ulubiony serial, który oglądałem 3 razy XD. Przy Stranger to tam żadnych jakiś oczekiwań nie miałem, więc w sumie wywalone. Skończyło się? No spoko i tak już nie wiedzieli co robić ze scenariuszem.
PS. Z czystym sumieniem mogę im zmienić ocenę na filmwebie teraz z 8 na 7.
0
@Comfortable_ No ja to mega bym się chciał znaleźć w takim miejscu. Super to wygląda.
1
@michal26 A widziałeś zdjęcie jakie wstawił po turnieju na tle samolotu? Taki typowy wujas haha i powrocik do kraju WizzAirem XD
1
@Comfortable_ Znaczy mi stricte chodzi o ten gdzie ci angole oglądają te mecze
A sam takiego baru z dartem jeszcze w moim mieście nie znam XD
0
@Ryoumen Wiem, jeszcze DDR4 idą już do lamusa totalnie.
1
Jakby człowiek poszedł tak na tego darta do tego baru to melanż kilkudniowy gwarantowany XD
0
@Popitek12 Tak, rzucał trzema lotkami na raz.
2
@macio_944 Dla mnie najgorsze jest to, że nie obejrzę na żywo, bo muszę się udać na pewną imprezę urodzinową. Ale telefon w tryb samolotowy i jakoś się nadrobi bez znania wyniku XD.
0
@Gall To co się teraz dzieje jest absolutnie pojebane. Jak ja składałem kompa w pandemie to był problem z kartami graficznymi, ale teraz jest problem chyba ze wszystkim, a RAM to jakiś ewenement. To zawsze był najtańszy podzespół.
3
@PatrychoO Świat potrzebuje resetu xd
2
@Giwera Ale cienizna na D20, z Littlerem mu się to nie upiecze.
0
@michal26 No tak złotych, ale nie powiesz mi że to małe pieniądze i tak. W międzyczasie są przecież też inne zawody, nie tylko MŚ.
1
@draxidox Haha to jest serio powalone. Aż sprawdziłem z ciekawości i RAM który kupiłem 3 lipca 2025 za 330 zł, teraz kosztuje 1100 zł XDDD
A RAM który kupiłem w 2021 za 400 zł gdzie było drogo przez pandemie, teraz kosztuje 670 zł, a leży gdzieś u mnie w pokoju XD. Muszę to sprzedać XD
0
@michal26 A MVG i Smith kiedyś się "9" przebijali naprzemiennie XD
Co do kasy to sam nasz Orzeł Pan Krzysztof podobno zgarnął około pół bańki.
1
@esem91 Wszystko bez różnicy. Bardzo dobre i się wypije.
7
W ogóle lipa, że jeszcze "9" w tym turnieju nie było.
3
Littler na tych D20 to trafia 9/10 lotek. Powalone
0
@Gaucho A co nie robi tego? To już posta też nie może wstawiać na ig? Wy to niektórzy jesteście serio dziwni.
7
XDD najlepsze że ten amerykaniec mógłby tak pomyśleć XD
2
Hiszpańska myśl szkoleniowa zawsze na propsie XD
5
Coś mi mówi, że Anderson wraca na tron
7
Tej matce Yamala to też już ostro chyba odjeb***. Psioczy się na ojca, a ona już sama miała z kilka akcji, a ta to już jest hit.
0
@fenix1983 Puchary myszka miki
4
@Cule1234 Kto to jest?
1
@malicinho Soprano to genialny serial. Tam dzieje się akcja taka jaka musi się dziać, wszystko jest zrobione tak jak być powinno. Daj szansę, świetny serial, a Tony mega postać.
6
Sytuacja w Chelsea pokazuje, że amerykance nie mają kompletnie pojęcia o piłce nożnej i o tym jak budować coś na lata. Czy mnie to martwi? W ogóle. I tak nienawidzę tego klubu więc git.
5
Bywałem na koncertach raperów, ale takiej tragedii jak u Malika to jeszcze nie widziałem XD. Gość ma 0 skilla
3
W nowym roku nam kibicom Barcelony życzę aby w nadchodzącym roku Negreira pomagał nam tak samo jak do tej pory ;)