partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Płacze nad własną głupotą. Wąż jak Kevin Durant.
1
@FanVictoraIbarbo Gavi.
2
1. Raphinha
2. Lewy
3. Gavi
4. Pedri
Taka powinna być 4 kapitanów.
0
@piJohn Ale MD odpowiada tą samą taktyką jaką stosuje twój Madryt, wiec nie możesz ich za to winić. To nie oni zaczęli tak absurdalną taktykę.
2
@basuza "Jako kibic Realu uważam, ze płacenie Negreirze nie bylo bezpośrednim wpływem na sędziów ale również nie powinno mieć miejsca bo jest to działanie korupcyjno-podobne lub conajmniej nieetyczne. "
Zgoda, ale twój ukochany klub sugeruje coś innego. Sugeruje, że każdy sukces Barcelony z tamtego okresu jest zdobyty dzięki pomocy sędziów, co jest absurdem, bo tak nie jest. Dlatego MD zrobiło taki artykuł jaki zrobiło, a to że taki artykuł można by zrobić na temat 40 innych ekip w LL też jest oczywiste.
3
Nareszcie. Brawa dla Mundo, że w końcu zaczęli walczyć o dobre imię Barcy. Jazda z tą żałosną propagandą madrytu.
0
No w końcu jakaś gazeta katalońska zaczyna bronić nasz klub, a nie odwrotnie.
2
Pierw mówi pomidor, że ma szacunek do klubu i w ogóle, ale i tak odpowiada w sposób, że szkodzi to klubowi. To gdzie ten szacunek?
0
@LukaszFan Obecnie na Barceloną jest taki hype, że według mnie minimum 90k co mecz jest jak najbardziej osiągalne.
0
@messi564 Ogólnie to z tamtej Barcelony co zajęła chyba 2 miejsce w Segunda, to nikt chyba poważnej kariery niestety nie zrobił.
0
@vangoor Wtedy jeszcze nie było La Bamby ;)
0
@pt9 Najgorsze jest to, że oni w przedostatnim odcinku finałowego sezonu poświęcają 1/3 odcinka na wątek gdzie gość beczy i wyznaje że woli chłopców.
1
@Gibbon_FCB No a dodali drugi totalnie żałosny co zabrał z 1/3 odcinka XD
19
Obrzydliwy jest Netflix. Oczywiście musieli wrzucić do stranger things kolejny wątek homo który był totalnie niepotrzebny
0
@michal26 Lakers z tym kontraktem dla Hachimury się wygłupili
0
Pytanie do graczy Ekspedycji. Pokonałem bez Monoco handlarzy bronią Cruela i Bruela, a jak się okazuje ich umiejętności są potrzebne do trofeum związanego właśnie z Monoco. Jest możliwość jeszcze w grze później zdobycia tych skilli?
0
@michal26 Lakers ma zapchany cap space. Ciężko coś tam zrobić póki LeBron tyle zgarnia.
1
@takisobiektos Spurs jedzie z tymi bananowcami i już frustracja się wylewa.
0
@barcafan1789 No osobiście mecz z Interem trafił do mojego najbardziej bolesnego top 3.
Chelsea 2012
Liverpool 2019
Inter 2024
Tyle bólu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11 Ale tank XD
Nazario to jak był już gruby to był dawno past prime. Najlepszy Nazario to był szczuplutki.
0
@Kgorecki2500 I najbardziej przereklamowaną
0
@Recha_0684 Chłopie święta zaraz, daj sobie na wstrzymanie.
0
@kanver_ No Dembele miał na przestrzeni kilku sezonów, a nie jednym.
1
@BORO_12 Guehi jest dużo lepszy i pewniejszy od tego Dojcza
0
Guehi w styczniu to byłoby marzenie
2
@kanver_ No a widziałeś ten faul? Nie wiem jakim cudem tak nie było czerwa. Isak stracił cały pre dezon(ok na własne życzenie) a teraz dochodzi jeszcze złamana noga. Trudno oceniać jakkolwiek taki transfer. Mega pech i szkoda go.
Swoją drogą opisałeś go jakby to był już niewypał transferowy, a wcale tak nie jest jeszcze.
5
Sam uważam, że Yamal wciąż nie rozgrywa swojego najlepszego sezonu, ma pewne braki i w tamtej kampanii był dużo dynamiczniejszy, ale wciąż rozgrywa sezon jaki jest nieosiągalny dla większości innych piłkarzy i to w wieku 18 lat. Niesamowite to jest. To że żalosny madryt ma niesamowity ból dupy na jego punkcie i cały czas próbują go oczerniać jest oczywiste i żałosne, ale jeszcze bardziej żałosne jest dla mnie jak większość z naszej fanbazy go krytykuje i wytyka mu każde złe zagranie, stratę piłki, nieudany drybling itp.
Dla mnie Yamal, Pedri i Raphinha to ex aequo naszych najważniejszych piłkarzy. Wystarczy, że jednego braknie i już drużyna bardzo na tym traci.
3
Laporta potrzebuje luźną bańkę żeby sobie życie ułożyć. Da radę coś ogarnąć?
1
@Limaker Oczywiście kolor skóry nie był przypadkowy.